POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 93 dostępnych

Co na prezent gwiazdkowy na siostry?

Dlaczego właśnie Boże Narodzenie, skoro w kalendarzu roi się rozmaitych uroczystości. To okres, który kojarzymy z towarzystwem najbliższych i obecnością naszej rodziny. Przy cieple domowego kominka możemy powspominać najlepsze doświadczenia, podzielić się swoimi rozterkami oraz planami na przyszłość. Jest to również czas, który nieodłącznie związany jest z dawaniem prezentów. Jaki prezent na Gwiazdkę podarować siostrze, aby przekazać w nim symboliczne „Dziękuję, że jesteś”?

Kreatywny prezent pod choinkę dla siostry

Wśród naszych propozycji znajdziesz prezenty-przeżycia. Takie prezenty nie mają terminu przydatności, ponieważ doświadczenia z ich realizacji pozostają w pamięci obdarowanego znacznie dłużej. A prezenty materialne? Nie równają się temu, co czuje się podczas realizacji vouchera na atrakcję. Oto kilka prezentowych pewniaków:

#1 Warsztaty z tworzenia szminki – Kobiety kochają makijaż! A czy może być coś lepszego, od szminki, którą stworzy się samemu? Warsztaty z tworzenia kosmetyków to wschodzący trend wśród kobiet. Pod okiem profesjonalisty można skomponować błyszczyk, pomadkę lub szminkę, która będzie idealnie pasować do Twoich preferencji. Idealnie dobrany kosmetyk, opatrzony wspaniałymi wspomnieniami z jego tworzenia, będzie idealną pamiątką.

#2 Tematyczny kurs kulinarny – Kuchnia chińska, włoska, bałkańska, wegańska… Jeśli nadal dla Twojej siostry gotowanie to czarna magia, to podczas warsztatów kulinarnych odkryje kawałek świata od kuchni.

#3 Kurs chustowania – Prezent dla przyszłej lub obecnej mamy na święta, czyli kurs chustonoszenia. Noszenie dziecka w chuście wymaga kilku sprawdzonych technik, które poznasz na warsztatach. Odciążony kręgosłup, większy komfort noszenia, wygoda oraz bliskość matki z dzieckiem to tylko niektóre z korzyści, które płyną z warsztatów.

Relaksujący prezent pod choinkę dla siostry

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nam również ze zwolnionym tempem życia, chwilą relaksu i odstresowania. Możemy wtedy włączyć bieg na „LUZZ” i nie martwić się problemami. W końcu cały rok dobiega końca, a my możemy znowu snuć marzenia o naszych celach na Nowy Rok. Co pomoże nam w odprężeniu?

#5 Masaż relaksacyjny – Odprężenie dla ciała, sprzyja dobremu nastrojowi. Podczas masażu możemy dać ulgę zmęczonym mięśniom. Zamknij oczy, odpędź wszystkie myśli, oddaj się przyjemności płynącej z masażu i podaruj swojemu umysłowi uwolnienie od rzeczywistości.

#6 Spa dla dłoni i stóp – O nienaganny wygląd dba każda kobieta. W końcu nasz wizerunek ma reprezentować naszą osobowość i sprawiać, że pozostawiamy dobre wrażenie. Zadbane paznokcie i stopy to podstawa nienagannej aparycji. Piękna dłoń pomoże nam w rozmowie rekrutacyjnej, podczas poznania nowych osób oraz doda pewności siebie. Voucher będzie więc idealnym prezentem dla każdej dziewczyny, która lubi zabiegi pielęgnacyjne.

To tylko niektóre z propozycji, które mogą zachwycić Twoją siostrę jako świąteczny upominek.

Sprawdź artykuł na blogu, w którym zestawiamy TOP10 najlepszych prezentów dla kobiety na święta Bożego Narodzenia.