POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 107 dostępnych

Co na prezent gwiazdkowy na siostry?

Wiele osób może zadawać sobie pytanie: „Dlaczego właśnie Boże Narodzenie, skoro w kalendarzu wprost roi się rozmaitych uroczystości?”. Święta to okres, który kojarzymy z towarzystwem najbliższych i obecnością naszej rodziny. W domowym cieple możemy wspólnie powspominać najlepsze doświadczenia, podzielić się swoimi rozterkami oraz planami na przyszłość. Jest to również czas, który nieodłącznie wiąże się z dawaniem mniejszych i większych upominków. Jaki prezent na Gwiazdkę podarować siostrze, aby przekazać w nim symboliczne „Dziękuję, że jesteś”?

Wśród naszych propozycji znajdziesz prezenty-przeżycia w formie voucherów. Takie upominkowe niespodzianki nie mają terminu przydatności, ponieważ doświadczenia płynące z ich realizacji pozostają w pamięci obdarowanego już na zawsze. A jak mają się do tego prezenty materialne? Z pewnością ich otrzymywanie nie równa się temu, co czujemy się podczas realizacji vouchera na wymarzoną atrakcję. Oto kilka prezentowych pewniaków, które warto podarować siostrze na Boże Narodzenie.

#1 Warsztaty z tworzenia szminki – coś dla miłośniczek kosmetyków

Kobiety kochają makijaż! A czy może być coś lepszego od szminki, którą stworzy się samodzielnie? Warsztaty z tworzenia kosmetyków to wschodzący trend wśród kobiet, który z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Pod okiem profesjonalisty można skomponować błyszczyk, pomadkę lub szminkę, która będzie idealnie pasować do preferencji obdarowanej w ten sposób siostry. Idealnie dobrany kosmetyk, opatrzony wspaniałymi wspomnieniami z jego tworzenia, będzie idealną pamiątką dla ukochanej młodszej lub starszej siostry. Przekonaj się o tym i spraw jej właśnie taką niespodziankę na tegoroczną Wigilię.

#2 Tematyczny kurs kulinarny – śmieszny prezent gwiazdkowy dla siostry-łasucha

Kuchnia chińska, włoska, bałkańska, wegańska… Jeśli nadal dla Twojej siostry gotowanie to czarna magia, to podczas warsztatów kulinarnych odkryje kawałek świata od kuchni. A może jest wręcz odwrotnie i ona cały dzień najchętniej spędzałabym wśród przepisów? W takim razie udział w lekcji gotowania pod okiem profesjonalisty będzie strzałem w dziesiątkę!

Pomysł na prezent świąteczny dla siostry, która wkrótce zostanie mamą

#3 Kurs chustowania, czyli prezent dla przyszłej lub obecnej mamy na święta. Noszenie dziecka w chuście wymaga kilku sprawdzonych technik, które Twoja siostra pozna właśnie na warsztatach. Odciążony kręgosłup, większy komfort poruszania się, wygoda oraz bliskość rodząca pomiędzy matką i dzieckiem to tylko niektóre z korzyści, które płyną z noszenia niemowlęcia w chuście. Podaruj siostrze na prezent świąteczny udział w tym wyjątkowym kursie!

Relaksujący prezent pod choinkę dla siostry

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nam również ze zwolnionym tempem życia, chwilą relaksu i odstresowania. Możemy wtedy włączyć bieg na tzw. luz i nie martwić się codziennymi problemami. W końcu cały rok dobiega końca, a my możemy snuć kolejne marzenia o naszych celach na Nowy Rok. Co pomoże Twojej siostrze w odprężeniu? Z pewnością jeden z prezentów z Katalogu Marzeń!

#5 Masaż relaksacyjny – coś dla ciała i ducha

Odprężenie dla ciała sprzyja dobremu nastrojowi. Podczas masażumożemy zapewnić ulgę zmęczonym mięśniom i „zresetować” umysł. Pozwól swojej siostrze zamknąć oczy, odpędzić wszystkie myśli, oddać się przyjemności płynącej z masażu i podaruj jej umysłowi szans na kilkudziesięciominutowe uwolnienie od otaczającej ją rzeczywistości.

#6 SPA dla dłoni i stóp – prezent bożonarodzeniowy dla siostry, która lubi o siebie dbać

O nienaganny wygląd dba każda kobieta. W końcu nasz wizerunek ma reprezentować naszą osobowość i sprawiać, że pozostawiamy dobre wrażenie. Zadbane paznokcie i stopy to podstawa nienagannej aparycji. Piękna dłoń pomoże nam w rozmowie rekrutacyjnej, podczas poznania nowych osób oraz doda pewności siebie. Voucher na zabieg SPA dla dłoni i stóp będzie więc idealnym prezentem dla każdej dziewczyny, która lubi zabiegi pielęgnacyjne.

To tylko niektóre z propozycji, które mogą zachwycić Twoją siostrę jako świąteczny upominek.

Jeśli potrzebujesz kolejnych inspiracji, sprawdź artykuł na blogu, w którym zestawiamy TOP10 najlepszych prezentów dla kobiety na święta Bożego Narodzenia.