POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 147 dostępnych

Co kupić na imieniny dla chłopaka?

Jeśli zastanawiasz się, jaki wybrać prezent dla chłopaka na imieniny – przychodzimy z pomocą. Wybór wcale nie musi być trudny! Chcesz, żeby prezent był oryginalny i niepowtarzalny? Niech opiera się na emocjach i cudownych wspomnieniach. Na imieniny chłopaka świetnie sprawdzą się vouchery na prezenty-przeżycia

Wyjątkowy prezent na imieniny dla chłopaka

Oczywiście możesz podarować na imieniny chłopakowi portfel lub skarpetki. Czym jednak przy tym jest adrenalina płynąca w żyłach i emocjonująca męska przygoda? Takie propozycje imieninowe najczęściej wybierają Marzyciele, którzy nam zaufali:

#1 Lot Motoparalotnią – Adrenalina, wolność i nieziemskie widoki. Niech Obdarowany spełni swoje podniebne marzenia i dowie się, jak to jest latać! Lot motoparalotnią to doświadczenie, które na pewno będzie chciał powtórzyć.

#2 Wizyta na strzelnicy – Jaki chłopak nie chciałby skorzystać z okazji do przetestowania różnych broni na strzelnicy? Ceny voucherów zaczynają się już od 70 złotych. Tak niewiele wystarczy, żeby mógł poczuć się jak prawdziwy bohater dobrego filmu akcji!

#3 Jazda szybkim samochodem – Gdzie zabrać chłopaka na imieniny? Na tor wyścigowy! Takiego prezentu nie zapomni nigdy! Ryk silnika, zapach spalin i ekscytująca prędkość. To właśnie oznacza jazda super samochodem. Solenizant poczuje się jak prawdziwy król toru! Jeśli nie ma prawa jazdy, może doświadczyć tych emocji jako pasażer.

Pomysły na prezent imieninowy dla chłopaka

#4 Degustacja whisky – Solenizant ma już 18-ste urodziny za sobą? Pełnoletnim panom spodoba się wieczór spędzony na degustacji whisky. Obdarowany pozna ciekawe historie związane z tym eleganckim trunkiem, nauczy się odróżniać jego rodzaje i dopasowywać do konkretnych dań. Przy okazji wzniesie wyjątkowy toast – w końcu to jego imieninowy prezent!

#5 Lot w tunelu aerodynamicznym – To prawdziwa gratka dla fanów powietrznych wrażeń! Nie bez powodu stał się ostatnio bardzo popularny. Doświadczenie w tunelu aerodynamicznym to przygoda nie do opisania idealna dla każdego chłopaka. Adrenalina, sportowe wyzwanie i świetna zabawa w jednym. Pozwól mu poczuć wolność, jaką dajeaerotunel! Może to zachęci go nawet do skoku ze spadochronem?

#6 Masaż sportowy — Każdemu przyda się chwila relaksu. Imieniny chłopaka to dobra okazja, aby podarować mu głębokie odprężenie. Masaż sportowy świetnie sprawdzi się dla solenizantów, którzy na co dzień uprawiają sport. Rozluźnione mięśnie, wypoczęte myśli… Obdarowany bardzo Ci za to podziękuje!

Mamy nadzieję, że teraz łatwiej będzie Ci zdecydować co kupić na imieniny dla chłopaka. Zastanów się co lubi robić, jakie ma hobby. Może kiedyś wspomniał niechcący o strzelnicy lub torze wyścigowym? Zafunduj mu prezent-przeżycie. Nigdy go nie zapomni!