POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 120 dostępnych

Jaki prezent dla imieniny dla brata?

Czekoladki z pewnością poprawią mu humor, a kolorowe skarpety będą doskonałym dodatkiem do garnituru, ale niech w dniu jego święta prawdziwym upominkiem będzie koperta pełna przeżyć. Pozwól mu poczuć się jak Rambo, podczas wizyty na strzelnicy. Zadbaj o jego kondycję dzięki profesjonalnym treningom sportowym. I spełnij jego chłopięce marzenia o prowadzeniu naprawdę wielkich i szybkich maszyn. To wszystko i wiele więcej czeka w Katalogu Marzeń.

Prezenty imieninowe dla brata – strzeleckie emocje

Pewna ręka, celność, szybkość podejmowania decyzji – oto co liczy się na strzelnicy. Tu nie można zawahać się ani na moment. Jeśli Twój brat w dzieciństwie marzył, żeby być niczym Rambo, teraz masz okazję spełnić to marzenie. Prezent imieninowy dla brata w postaci wizyty na profesjonalnej strzelnicy to doskonała zabawa, mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. Strzelanie z kałasznikowa, możliwość wcielenia się w rolę bezwzględnego rewolwerowca, a nawet wzięcia udział w tajnej misji „Armageddon” – m.in. takie opcje masz do wyboru, jeśli jako prezent na imieniny zdecydujesz się wręczyć bratu pakiet strzelecki. Dzięki wykwalifikowanym instruktorom, strzelanie do celu będzie całkowicie bezpieczne, a prezent ukryty w niewielkie kopercie może stać się początkiem wieloletniej pasji. Z okazji jego święta, zapewnij bratu naprawdę wystrzałowe przeżycie i zabierz go na strzelnicę. To prezent imieninowy dla brata trafiony w dziesiątkę!

Prezenty na imieniny dla brata – sportowe szaleństwo

 „Sport to zdrowie” – głosi słynna maksyma. I rzeczywiście. Aktywność fizyczna wpływa na dobre samopoczucie i polepszenie kondycji. Właśnie dlatego, jeśli chcesz pokazać bratu, jak bardzo jest dla ciebie ważne – zadbaj o niego. Pełne sportu imieninowe prezenty dla brata to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu. Zajęcia z trenerem personalnym pozwolą na dostosowanie zestawu ćwiczeń specjalnie do potrzeb solenizanta. Trening boksu będzie okazją do pozbycia się złych emocji i codziennych frustracji. Twój brat będzie ci wdzięczny za taki podarunek, jeśli na co dzień uprawia stresujący zawód, albo jeśli potrzebuje nowego zastrzyku energii. Dla fanów nieco spokojniejszej aktywności doskonale nada się lekcja golfa. Ten tradycyjny, elegancki sport wymaga celności i wyczucia – solenizant będzie więc miał przed sobą naprawdę trudne zadanie. Jeśli chcesz namówić brata do przekroczenia granic i spróbowania czegoś nowego, z pewnością przyda mu się odrobina wiatru w żaglach. Poczuje go ten, kto jako prezent na imieniny dostanie kurs windsurfingu albo lot paralotnią. Wybierając właśnie taki prezent na imieniny dla brata sprawisz, że nic już nie będzie dla niego niemożliwe. I o to przecież chodzi, prawda?

Motoryzacyjny podarunek imieninowy dla brata

Który chłopiec nie marzył w dzieciństwie o poprowadzeniu najszybszych samochodów na świecie? Jeśli Twój brat z wypiekami na twarzy rozgrywał wyścigi na konsoli, jako prezent imieninowy podaruj mu wizytę na torze wyścigowym. Nowoczesna Tesla, klasyczne BMW i8, a może sportowe Ferrari F430 co-drive? Za kierownicą każdego z tych aut, solenizant poczuje się jak prawdziwy rajdowiec. Dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń Twój brat będzie naprawdę szczęśliwy. Imieniny to doskonała okazja, aby spełniać marzenia.

Więcej inspiracji na prezenty dla brata z okazji imienin

A jeśli szukasz prezentów dla brata na inną okazję, bez obaw – mamy także takie! Twój brat kocha sport? Zajrzyj do naszego artykułu "Jaki Prezent dla Sportowca?" po więcej inspiracji na prezenty imieninowe dla brata.