POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 146 dostępnych

Prezent dla taty na 50. urodziny

Półwiecze – to brzmi dumnie. Do standardowych życzeń, przy okazji 50. urodzin taty dorzuć coś naprawdę wyjątkowego. Pozwól mu poczuć się jak bohater filmu Martina Socrsese i wziąć udział w kursie Taxi Drift. A może Twój tata skrycie marzy, żeby przez kilka chwil móc stać się Rambo? Nic trudnego. Wizyta na strzelnicy albo paintball dla czterech osób to przepis na popołudnie pełne adrenaliny. Tu liczą się szybkość, zwinność i refleks. W dniu swoich urodzin niech Twój tata ma okazję sprawdzić się w naprawdę wymagających warunkach. Podobne umiejętności przydadzą się również przy stole bilardowym. Nie wierzysz? W takim razie przekonaj się o tym, obserwując naukę gry w snookera w wykonaniu twojego Taty. Celność to tylko połowa sukcesu. Tu równie bardzo liczy się taktyka.

Prezent dla taty na 60. urodziny

Urodziny to dobry moment na zmiany. Te najłatwiej zacząć od rewolucji w wyglądzie i właśnie dlatego jako prezent urodzinowy dla taty wybierz wizytę u profesjonalnego barbera, który wykona strzyżenie brody. A może Twój tata jest prawdziwym miłośnikiem swojego auta? Jeśli tak, jako upominek na 60. urodziny wręcz tacie voucher do SPA dla… aut! Detailing to rodzaj zabiegu polegający na gruntownej pielęgnacji wnętrza i karoserii samochodu. Jeśli Twój tata każdego dnia spędza w aucie wiele godzin, spraw, aby ten czas upłynął mu naprawdę miło. Kompleksowa renowacja maszyny pozwoli to świetny prezent na urodziny dla ojców, którzy kochają motoryzację. Jeśli możesz to powiedzieć o swoim tacie, weź pod uwagę również przejazdy na torze legendarnymi samochodami.

W Katalogu Marzeń, komponując prezent na urodziny dla Twojego rodzica, możesz wybierać m.in. spośród jazdy Maserati GranTurismo, Astonem Martinem i Lamborghini. Do wyboru jest również jazda w symulatorze wyścigowym, od której każdemu fanowi czterech kółek z pewnością nakręci się w głowie. Tegorocznym prezentem na urodziny dla taty udowodnij mu, że życie zaczyna się po „sześćdziesiątce”!

Najcenniejszy prezent na urodziny dla taty

W dniu urodzin warto czas spędzony wspólnie ma szczególne znaczenie. Właśnie dlatego, szukając urodzinowego podarunku dla taty, warto zastanowić się nad rodzinną aktywnością. Wyprawa na rafting albo pakiet tematyczny „Rodzinne Spełnianie Marzeń” - oto doskonałe propozycje. Szum wody, prąd rzeczny i bajeczne krajobrazy Pienińskiego Parku Narodowego to przepis na naprawdę udany międzypokoleniowy wypad. Aktywność na świeżym powietrzu, wspólna zabawa i wiele śmiechu w rodzinnym gronie sprawią, że ten prezent urodzinowy Twój tata zapamięta naprawdę dobrze.

A jeśli szukasz wyjątkowych upominków na urodziny dla pozostałych członków rodziny, sprawdź nasze propozycje na prezenty dla bliskich w dniu ich urodzin.

Co podarować tacie, który ma już wszystko? Dowiesz się w specjalnym artykule na naszym blogu.