POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 213 dostępnych

Pomysły na ekstremalny prezent dla niego – podniebne szaleństwa

Wykonać krok w chmurach, to jakby odbywać niezwykłą podróż w zawieszeniu pomiędzy niebem i ziemią. Człowiek marzył o lataniu od tysięcy lat, a kiedy to pragnienie wreszcie się ziściło, ekstremalne atrakcje szybko zdobyły rzesze miłośników. Nic w tym dziwnego! Przeżywanych wtedy emocji nie da się porównać z niczym innym. Teraz i Ty możesz wręczyć swoim najbliższym prezenty, które pozwolą im poczuć się, jakby mieli skrzydła. Pomysłem na ekstremalny prezent dla niego na 30. urodziny niech będzie Przygoda na wysokości. Z okazji Dnia Ojca podaruj tacie skok spadochronowy, a jako ekstremalny prezent dla faceta na Dzień Mężczyzn świetnie sprawdzi się na przykład popularne podniebne Wahadło. Podniebne vouchery to propozycja dla chcących poczuć adrenalinę i doświadczyć najbardziej spektakularnych emocji. Żaden mężczyzna nie będzie rozczarowany!

Wybierasz się na ślub? Podaruj ekstremalny prezent!

Tradycyjne prezenty dla Pary Młodej w formie naczyń albo kompletu pościeli już dawno wyszły z mody. Wybierając się na ślub, warto dziś postawić na takie upominki, które sprawią, że dzień zawarcia małżeństwa stanie się naprawdę symboliczny. I choć emocji podczas ślubu nie brakuje, to może warto zafundować Młodym odrobinę ekstremalnej rozrywki na później? Pomysłem na ekstremalny prezent ślubny niech będzie w tym roku skok spadochronowy w tandemie. Otrzymując taki voucher, nowożeńcy nie tylko zyskają dodatkową okazję do wspólnego spędzenia czasu, ale też razem pokonają strach i rozpoczną tę niezwykłą podróż, jaką jest życie jako mąż i żona.

Przepis na ekstremalnie udane urodziny

Jak przed laty w jednym ze swoich najsłynniejszych wierszy napisała Wisława Szymborska: „Żaden dzień się nie powtórzy”.

I właśnie dlatego każdego kolejne urodziny warto świętować z przysłowiową pompą! Pomoże w tym ekstremalny prezent, dzięki któremu nie tylko spełni się marzenie jubilata, ale również będzie on mógł sprawdzić się w niecodziennej sytuacji. Szukasz pomysłu na ekstremalny prezent urodzinowy dla niej? Postaw na ekstremalne strzelanie. Miłośnikom motoryzacji z pewnością spodoba się ekstremalny przejazd Subaru, a ekstremalnym prezentem na urodziny dla faceta może być jazda w symulatorze wyścigowym. Jeśli zaś niebawem będziesz gościem na „osiemnastce”, wybierz coś naprawdę wystrzałowego! Voucher z Katalogu Marzeń na wizytę na strzelnicy to idealny pomysł na ekstremalny prezent na 18 urodziny dla każdego.

Bądź jak superbohaterka, czyli ekstremalne prezenty dla niej

A gdyby tak móc poszaleń i oderwać się od przyziemnych spraw? Z ekstremalnym upominkiem dla niej ot prostsze, niż sądzisz! Podaruj swojej mamie, siostrze albo przyjaciółce emocje zamknięte w kopercie i spraw, aby na ich twarzach zagościł najszczerszy uśmiech na świecie. Decydując się na jazdę Monster Truckiem, wręczasz ważnej dla ciebie kobiecie offroadowe emocje, a jeśli szukasz ekstremalnego prezentu dla niej na imieniny, wybierz na przykład naukę Jet Surfingu. Dzień Kobiet to również świetna okazja do tego, aby podarować przyjaciółce ekstremalny prezent, dlatego przygotuj się na tę okazję i już dziś zdecyduj się na kurs nurkowania. Pomysłów na ekstremalne prezenty dla dziewczyn nie brakuje – wystarczy tylko zastanowić się, który z nich pozwoli jej spełnić prawdziwe marzenie!

W parze zawsze raźniej – kilka ekstremalnych prezentów dla dwojga

Nawet najtrudniejsze zadanie okazuje się do wykonania, jeśli robimy je razem z kimś. Wiedzą o tym doskonale pary przyjaciół, zakochanych, a nawet współpracownicy pracujący na co dzień w jednym firmowym zespole. „Co dwie głowy, to nie jedna” i prawdę tę znali już nasi pradziadkowie. A jeśli tak, to dlaczego nie zdecydować się na zakup ekstremalnego prezentu dla dwojga? Ekstremalna jazda Monster Truckiem dla dwojga to doskonały pomysł na ekstremalny prezent dla rodziców, a przyjaciele z pewnością docenią lekcję Jet Surfingu dla dwojga. Emocje przeżyte wspólnie zostają z nami na zdecydowanie dłużej!