Załadowano 10 z 10 dostępnych

Weekend w SPA dla dwojga – podwójna dawka przyjemności

Wypoczywanie z dala od miejskiego zgiełku i obowiązków jest co prawda przyjemne, ale dopiero możliwość dzielenia się wolnym czasem z ważną dla nas osobą to gwarancja stuprocentowego szczęścia. Wie o tym każdy, kto choć raz skorzystał z okazji i spędził chwile z drugą połówką lub bratnią duszą. Właśnie dla osób, które chciałyby spróbować tego po raz pierwszy albo wrócić do naprawdę wyjątkowych chwil pełnych spokoju i ciszy, Katalog Marzeń przygotował zakładkę „Weekend w SPA” w opcji dla dwojga. Znajdziesz w nim na przykład pakiet „Weekend we dwoje”, po brzegi wypełniony różnorodnymi atrakcjami dla każdego fana aktywnego wypoczynku. Wizyta w sercu klubowej Łodzi albo artystycznej Warszawy to tylko niektóre aktywności czekające na rodziców, dziadków albo przyjaciół, których w tym roku postanowisz obdarować prezentem w formie vouchera na weekend w stylu SPA dla dwojga.

Dlaczego warto podarować weekend w SPA na prezent?

Na to pytanie z pewnością nie ma jednej dobrej odpowiedzi! Przede wszystkim, weekend w SPA to okazja do regeneracji sił i spędzenia czasu, koncentrując się na własnych potrzebach. Ukojenie dla ciała i umysłu przyniosą doskonale dobrane do potrzeb obdarowanej osoby masaże i zabiegi, na co dzień wykonywane przez doświadczonych pracowników ośrodków odnowy biologicznej w całej Polsce. Poza tym, weekend SPA nad morzem albo w górach stanie się również okazją do odwiedzenia najpiękniejszych zakątków kraju, a taka podróż sprawi, że na nowo odnajdziemy energię i chęć do stawania oko w oko z codziennymi wyzwaniami. Szukasz prezentowego strzału w dziesiątkę? W takim razie weekendowy wypad do SPA jest właśnie taki!

Spędź weekend w SPA nad polskim morzem

Wyobraź sobie poranek spędzany na piaszczystej plaży. Fale bijące o brzeg, krzyk mew i słońce powoli budzące świat do życia. Dodając do tego pyszne śniadanie i relaks w formie najciekawszych zabiegów pielęgnacyjnych, zyskujesz przedsmak tego, co czeka Cię podczas weekendu we dwoje w Gdańsku. Świetnie wyposażone pokoje hotelu Quadrille będą miejscem, w którym spędzisz długie godziny na rozmowach z bliską Ci osobą, a hotelowa strefa SPA & Wellness pozwoli na dobre odciąć się od codzienności. Taki weekend w SPA nad morzem to propozycja dla osób w każdym wieku, które chciałyby nabrać sił i zregenerować się po trudnych dla ich okresie. Zadbaj o swoich najbliższych i podaruj im właśnie taki, „leniwy” prezent.

SPA w górach – weekend dla każdego poszukiwacza spokoju

Bezkresne panoramy gór, łagodne stoki, ostre szczyty i głębokie doliny… Są takie miejsca na świecie, w których oddech staje się głębszy, a myśli zaczynają naturalnie biec swoim torem. Nie trzeba ich szukać daleko, wystarczy spędzić weekend SPA w górach w którymś z zakątków Polski! W swojej ofercie ma go na przykład Villa Toscana, do którego voucher znajdziesz w Katalogu Marzeń. Spędź ekskluzywny weekend we dwoje w sercu Tatr albo podaruj taki prezent swoim bliskim. W ten sposób zapewnisz im nie tylko relaks na najwyższym poziomie, ale też dasz szansę na oddanie skoku ze spadochronem, udział w romantycznej kolacji albo wyprawie off road. To będą dwa dni, których Twoja rodzina i przyjaciele nie zapomną naprawdę na długo!

Komu warto podarować weekend w SPA?

Odpowiedź jest prosta: wszystkim, którzy marzą o tym, aby zapomnieć o otaczającym ich świecie. Jeśli uważasz, że Twoja przyjaciółka zasługuje na czas tylko dla siebie – wybierz pakiet: „Weekend SPA dla niej”. Zakochanym podaruj voucher na weekend we dwoje w dowolnym zakątku Polski, a zakochanemu w górach tacie – weekend w bacówce Radawa & SPA. Nie mamy wątpliwości, że swoim prezentem zaskoczysz i uszczęśliwisz każdego z Twoich najbliższych!