Blog o prezentach
o prezentach

Blog o Prezentach i Przeżyciach

29 maja 2023

Ucz się gotować w miejscu przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami

Gotowanie jest dla Ciebie problematyczne? Czas to zmienić! Czy Studio Kulinarne Małe Przyjemności jest gotowe na wizytę osób z niepełnosprawnościami? Zapraszamy do lektury.
22 maja 2023

Atrakcje na wesele

Jeśli chcecie połączyć ślub ze swoją pasją, to mamy dla Was kilka propozycji! Zróbcie coś, co dopełni ten jedyny w swoim rodzaju dzień o dodatkowe emocje.
18 maja 2023

Relaks i nauka - warsztaty wiedzy o winie dostępne dla osób z niepełnosprawnościami

Zapraszamy Cię do świata niezwykłych aromatów i smaków. Zobacz naszą relację z wizyty w 4Senses i poznaj to miejsce z perspektywy osób z niepełnosprawnościami.
16 maja 2023

Atrakcje na urodziny dziecka

Coraz bliżej urodzin do urodzin dziecka, a Ty szukasz prezentu? Sprawdź nasze propozycje, co możesz podarować, aby sprawić mnóstwo radości i dostarczyć wielu pozytywnych emocji!
9 maja 2023

Sztukarnia z kreatywnymi warsztatami dostępnymi dla osób z niepełnosprawnościami

Lubisz tworzyć? Wszystkich Marzycieli o artystycznych duszach zapraszamy do Sztukarni. Zobacz, jak to miejsce przygotowało się do wizyty osób z niepełnosprawnościami.
8 maja 2023

Prezent na Dzień Mamy - 11 niezwykłych pomysłów na 26 maja

Szukasz prezentu idealnego z okazji Dnia Mamy? Zaczerpnij inspiracji z naszego artykułu i przygotuj bezcenny, niezapomniany prezent dla swojej mamy. Z pewnością sprawi jej to mnóstwo radości i wywoła ...
2 maja 2023

Teatr Capitol oczami osób z niepełnosprawnościami

Każda wizyta w teatrze to niepowtarzalne doświadczenie. Daj się zaprosić do Teatru Capitol, który odwiedziliśmy w ramach projektu Marzenia Bez Barier.
28 kwietnia 2023

Osoby z niepełnosprawnościami z wizytą w Teatrze Sabat

Lubisz przeżycia pełne emocji? Zapraszamy do wyjątkowego teatru w Polsce. Przeczytaj relację z wizyty w Teatrze Sabat, którą napisaliśmy z perspektywy osób z niepełnosprawnością.
27 kwietnia 2023

Parki rozrywki w Polsce – dokąd warto się wybrać?

Szukasz ciekawego parku rozrywki do odwiedzenia? Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się, dokąd możesz pojechać i spędzić swój wolny czas w naprawdę ciekawy sposób!
21 kwietnia 2023

Odpoczynek dla ciała — salon SPA dostosowany do osób z niepełnosprawnościami

Chcesz podarować chwile relaksu osobie z niepełnosprawnością? Zajrzeliśmy dla Ciebie do warszawskiego SPA, które oferuje ogromną ilość zabiegów, idealnych na prezent.
20 kwietnia 2023

Baby shower – co to?

Baby shower to wyjątkowa impreza. Co podarować mamie, która spodziewa się dziecka? Przeczytaj artykuł i dowiedz się wiele ciekawych informacji na temat baby shower.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach