Blog o prezentach
o prezentach

Wydaj min. 150 zł na prezenty i odbierz 100 zł na kolejne zakupy! Szczegóły promocji >>

Blog o Prezentach i Przeżyciach

2 października 2023

Gap Year - czym jest i co możesz zyskać biorąc rok przerwy

Czy kiedykolwiek marzyłeś o oderwaniu się od presji szkoły lub pracy, by odkryć świat, zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia życiowe? Jeśli tak, to musisz przeczytać o gap year.
29 września 2023

Prezent dla kucharza — propozycje, które zaskoczą nie tylko podniebienie

Szukasz prezentu dla kucharza? Zgotuj mu niezapomniane przeżycia. Zobacz najlepsze pomysły, z pełną paletą radości i emocji i wybierz podarunek, który pobudzi apetyt na więcej.
27 września 2023

Saisei SPA - wizyta w salonie SPA dla osoby z niepełnosprawnością

Co dla Ciebie kryje się pod słowem relaks? Zapraszamy Cię do Saisei SPA, gdzie o jakoś relaksu dbają profesjonaliści, a to wszystko z perspektywy osób z niepełnosprawnością. Zapraszamy
25 września 2023

Pomysły na prezent dla informatyka - łamiemy stereotypy!

Co lubi informatyk? Sytuacja zdecydowanie nie jest zero-jedynkowa, bo znalezienie wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby to nie lada wyzwanie. Wyzwanie, które pomożemy Ci podjąć!
20 września 2023

Zdobywaj szczyty! Fabryka Wspinania dostępna dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz prezentu, który łączy wysiłek fizyczny i wymaga kombinowania? Odwiedziliśmy Fabrykę Wspinania, by przedstawić udogodnienia z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.
15 września 2023

Prezent dla fotografa - zoom na przeżycia

Przedstawiamy propozycje, które rozpalą kreatywność, wzbogacą warsztat i sprawią, że złota godzina będzie trwała dłużej. Zobacz prezenty, które zachwycą każdego fotografa.
14 września 2023

Jaki prezent dla gracza? Pomysły na niezapomniane upominki dla gamerów

Szukasz prezentu dla zapalonego gamera i chcesz podarować coś naprawdę niezwykłego? Zobacz nasze pomysły na prezenty dla graczy, które oderwą ich z fotela i dostarczą emocji.
13 września 2023

Strzał w dziesiątkę - strzelnica EMJOT dostępna dla osób z niepełnosprawnościami

Marzysz o tym, by nauczyć się strzelać? Odwiedziliśmy chorzowską strzelnicę EMJOT, którą sprawdziliśmy pod kątem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Przeczytaj relację.
11 września 2023

Prezent dla budowlańca

Bliska Ci osoba zajmuje się budowlanką, a Ty szukasz prezentu, który spełni jego marzenie? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i podsuwamy najlepsze pomysły. Zobacz zestawienie.
6 września 2023

Bestsellerowy off road 4x4 dla osób z niepełnosprawnościami

Chcesz podarować osobie z niepełnosprawnością wyprawę off road? Przygotowaliśmy relację, z której dowiesz się, jak wygląda taka przygoda ze Sportami Ekstremalnymi 4x4.
1 września 2023

Prezenty dla kawoszy

Każdy z nas zna kogoś, kto uwielbia kawę. Sprawdź nasze pomysły na oryginalne prezenty dla kawoszy i zrób świetną niespodziankę. Postaw na upominek, który wywoła uśmiech na twarzy!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach