Blog o prezentach
o prezentach

Świętuj z nami pierwszy weekend grudnia! Wpisz kod: DWUDZIONEK i kupuj prezenty 10% taniej. Zasady działania kodów>>

Blog o Prezentach i Przeżyciach

1 grudnia 2023

Masaż Kobido - na czym polega japoński lifting twarzy

Lubisz naturalną pielęgnację? Zobacz, na czym polega masaż kobido. Zebraliśmy dla Ciebie wszystko, co musisz wiedzieć o japońskim liftingu twarzy, który zyskuje na popularności.
29 listopada 2023

Warsztaty w Pracowni Jubilerskiej dla osób z niepełnosprawnością

Lubisz biżuterię? Możesz stworzyć własną! Zobacz naszą relację z Pracowni Jubilerskiej w Gdańsku, którą sprawdziliśmy specjalne z myślą o osobach z niepełnosprawnością.
27 listopada 2023

Pomysły na prezenty świąteczne dla rodziny

Nie masz pomysłu na prezent bożonarodzeniowy dla bliskich? Sprawdź nasze niezawodne pomysły na prezenty pod choinkę dla mamy, taty, dziadków i podaruj im oryginalne przeżycia!
22 listopada 2023

Rzut siekierą do celu, a osoba z niepełnosprawnością - czy to się uda?

Umiesz rzucić siekierą tak, by wbiła się w tarczę? Jeśli nie, to koniecznie spróbuj. Odwiedziliśmy AXE Nation w Krakowie, by sprawdzić dostępność tego miejsca dla osób z niepełnosprawnością
22 listopada 2023

Co na prezent? Otwórz się na… przeżycia

Zastanawiasz się, co kupić na prezent zamiast kwiatów lub czekoladek? Zobacz oryginalne alternatywy dla najczęściej wręczanych prezentów i otwórz się na przezycia.
16 listopada 2023

Kurs makijażu w Art Makijaż dla osób z niepełnosprawnością

Zespół Marzeń Bez Barier odwiedził Art Makijaż w Krakowie, by przekonać się, jak mogą wyglądać zajęcia z udziałem osób z niepełnosprawnością. Wejdź z nami do świata makijażu!
14 listopada 2023

Stacja Bieszczady

Czy da się przenieść klimat gór do stolicy? Czy da się bieszczadzkiego ducha odtworzyć w Warszawie? Da się! Zapraszamy na charytatywny festiwal Stacja Bieszczady!
8 listopada 2023

Prezent dla leśnika i miłośnika przyrody - w zgodzie z naturą

Czy wiesz, że 5 kwietnia świętujemy dzień leśnika? To okazja, żeby podarować fajny prezent osobie, która zawodowo zajmuje się dbaniem o przyrodę. Zobacz trafione pomysły!
2 listopada 2023

Ile razy słyszałeś, że czegoś się nie da? Turboboogi z Marzeniami Bez Barier

Przekraczanie barier może być wspaniałą zabawą. Zobacz relację z Turboboogie - wyjątkowego wydarzenia, w którym osoby z niepełnosprawnością skakały ze spadochronem.
29 października 2023

Pomysły na prezent dla programisty, kiedy nie masz pojęcia o kodowaniu

Zebraliśmy pomysły na prezenty dla programisty, by pomóc Ci wręczyć podarunek z gwarancją radości. Zobacz, co kupić, żeby zobaczyć błysk w oku i oderwać go od klawiatury! 
26 października 2023

Prezent dla piłkarza

Piłka nożna to sport, który chce uprawiać wiele dzieci, ale także i starszych osób. Wybierz nietuzinkowy prezent dla piłkarza i zrób fantastyczną niespodziankę!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach