28 listopada 2019
Wybraliśmy się do warszawskiej Sztukarni, aby przemycić nieco wiedzy i dobrych doświadczeń. Zobaczcie relację z tworzenia własnego lasu w szkle. Czy możesz wykonać go sam w domu? Jak je pielęgnować? Wszystkiego dowiesz się w artykule.
25 listopada 2019
Szukasz pomysłu na prezent dla majsterkowicza? Postaw na niespodziankę, która da mu cudowne wspomnienia i pozwoli dalej rozwijać jego pasję! Sprawdź nasze inspiracje na prezent dla złotej rączki!
12 listopada 2019
Jaki prezent dla strażaka wybrać? Zobacz propozycje na upominki, które zaskoczą obdarowanego. Zainspiruj się i znajdź najlepszy prezent dla strażaka.
6 listopada 2019
Z wielkim bólem serca zamykamy 3 edycja ChcęToPrzeżyć, dlatego przygotowaliśmy małe podsumowanie. Co w tym roku się zmieniło? Co nas zaskoczyło? Jak wygadało spotkanie z największymi Marzycielami w Po...
25 października 2019
Potrzebujesz inspiracji na prezent dla lekarza? Jeśli szukasz prezentu, który wyrazi eleganckie "dziękuję" - jesteś w dobrym miejscu. Doradzimy Ci, co kupić lekarzowi w ramach niespodzianki!
22 października 2019
Jak wygląda pobyt na strzelnicy? Jak powinno się prawidłowo strzelać? Czy to atrakcja dla wszystkich? Odwiedziliśmy Strzelnicę Kraków, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania o strzelectwie.
18 października 2019
Czym są karty podarunkowe? Jak działają? Jaką mają datę ważności? Odkrywamy wszystkie tajemnice bonów podarunkowych!
14 października 2019
Jak skutecznie motywować pracowników? Zwiększaj motywację indywidualnych pracowników i walcz o integrację całego zespołu, a przy okazji... wygraj konkurs!
14 października 2019
Zastanawiasz się, jak ożywić atmosferę podczas spotkania wigilijnego w firmie? Zebraliśmy ciekawe pomysły na święta w firmie, które nie wymagają wielkiego budżetu. Zobacz najlepsze propozycje dla Twoj...
14 października 2019
14 października wypada Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nauczyciele i profesorowie otrzymują od swoich podopiecznych drobne upominki. Jaki upominek będzie najlepszy dla nauczyciela?
8 października 2019
Podrzucamy kilka pomysłów, a Ty zastanów się, jak wyglądałby Twój wymarzony ostatni wakacyjny weekend. Nie patrz na budżet, załóż, że pogoda będzie sprzyjająca – puść wodze fantazji i zaplanuj, choćby...
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.