Blog o prezentach
o prezentach

Do zamówień powyżej 250 zł prezent gratis! Sprawdź!

Blog o Prezentach i Przeżyciach

9 grudnia 2022

Przegląd nowości w ofercie Katalogu Marzeń #Listopad2022

Zbliża się koniec roku, więc jest to świetny czas na spełnianie marzeń! Sprawdź nasze nowości, które pojawiły się w listopadzie i przeżyj coś niesamowitego.
7 grudnia 2022

Camino Portugese – przewodnik dla wędrowców na szlaku

Jak zaplanować wędrówkę po szlakach Camino Portugese? Co zabrać ze sobą? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu, w którym znajdziesz wiele przydatnych informacji!
5 grudnia 2022

Porozmawiajmy o marzeniach

Zastanawiasz się, jakie tematy będą pojawiać się przy wigilijnym stole? Zaskocz swoich bliskich i spytaj ich o to, o czym marzą! To będą rozmowy, które na długo zapamiętacie.
18 listopada 2022

Nasz pomysł na Black Friday i Cyber Monday

Ogromne promocje - to głównie kojarzy się z Black Friday i Cyber Monday. W Katalogu Marzeń podchodzimy trochę inaczej do tej kwestii. Jak? Wszystkiego dowiesz się z artykułu!
14 listopada 2022

Czym są i jakie mogą być marzenia?

Marzenia warto spełniać - o tym powszechnie wiadomo. Zdecydowanie warto również o nich rozmawiać! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego marzenia są tak ważne w życiu.
10 listopada 2022

Pomysły na uniwersalne prezenty na święta Bożego Narodzenia

Wybór prezentów świątecznych to często nie lada wyzwanie. Sprawdź nasze pomysły na uniwersalne prezenty pod choinkę i spraw mnóstwo radości swoim najbliższym!
7 listopada 2022

Przegląd nowości w ofercie Katalogu Marzeń #Październik2022

Kolejny miesiąc minął, tak jak kolejne nowe atrakcje pojawiły się w Katalogu Marzeń! Październik przyniósł wiele nowości, dzięki którym możesz spełnić swoje marzenia.
2 listopada 2022

Jakie są najczęściej kupowane prezenty na święta?

Wybór prezentów na święta to często nie lada wyzwani. Sprawdź, jakie są najczęściej wybierane upominki pod choinkę i się zainspiruj. Kto wie, może znajdziesz odpowiedni prezent!
17 października 2022

Silversów nic nie powstrzyma! Kto wygrał tegoroczną akcję #Chcę To Przeżyć Silver?

Potrafią długo rozmawiać przez telefon. Nic w tym dziwnego, mają przecież w zanadrzu dużo historii. Gotowi są chwytać każdą okazję, by spróbować czegoś nowego i poczuć dreszczyk emocji. Poznaj zwycięz...
11 października 2022

Co robić w Warszawie? - Zobacz pomysły

Planujesz spędzić czas w Warszawie, ale nie wiesz, co tam możesz robić? Sprawdź nasze propozycje na ciekawe zajęcia w stolicy i odkryj mnóstwo interesujących miejsc tego miasta!
3 października 2022

Przegląd nowości w ofercie Katalogu Marzeń #Wrzesień2022

Jesień nadeszła tak samo, jak kolejne nowości w Katalogu Marzeń! Sprawdź atrakcje, które pojawiły się w naszej ofercie we wrześniu, a może zainspiruje Cię to do spełnienia marzenia.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.