Blog o prezentach
o prezentach

Blog o Prezentach i Przeżyciach

29 marca 2023

Wspieramy MAD SKI PROJECT 2023!

Misją Katalogu Marzeń jest potęgowanie radości poprzez... spełnanie marzeń! :) Dlatego z przyjemnością wspieramy projekty takie jak MAD SKI PROJECT 2023. Sprawdź, jak Oswald i Bartek zamierzają zdobyć dwa ośmiotysięczniki i zjechać z nich na nartach. Wow!
14 marca 2023

Dzień Kobiet oczami Marzycieli — najchętniej kupowane prezenty na 8 marca

Sprawdź, jakie prezenty najczęściej było kupowane z okazji Dnia Kobiet. Zobacz, na co postawili w tym roku Marzyciele, bo ciekawych wyborów nie zabrakło!
7 marca 2023

Odważne, kochane, inspirujące - porozmawiajmy o kobietach

Przekonaj się, która kobieta jest największą inspiracją naszych ankietowanych. Porozmawiajmy o kobietach i doceniajmy je każdego dnia, bo zdecydowanie warto!
1 marca 2023

Jakich słów używasz, kiedy marzysz? Porozmawiajmy o Marzycielkach

W języku polskim feminatywy wciąż wzbudzają niepotrzebne zdziwienie. Jeśli zaczniemy ich używać, to po prostu przestaną nam przeszkadzać w codziennej komunikacji.
19 lutego 2023

Czy marzenia da się zbadać? Prezentujemy prace zgłoszone do konkursu

W grudniu 2022 roku odbył się finał konkursu na pracę dyplomową dotyczącą marzeń. Sprawdź wyniki oraz zapoznaj się z podjętymi tematami przez uczestników!
7 lutego 2023

TOP 10 przeżyć Katalogu Marzeń #styczeń 2023

Początek roku to czas postanowień. Sprawdź, jakie marzenia najczęściej spełniali nasi klienci w styczniu. Zainspiruj się i zrób coś, na co od dawna masz ochotę!
2 lutego 2023

Prawo jazdy na quada — Jaką trzeba mieć kategorię?

Dowiedz się, jaką kategorię prawa jazdy potrzebujesz, aby móc legalnie prowadzić quada. Z artykułu wyciągniesz wiele ciekawych informacji na temat tego niezwykłego pojazdu!
31 stycznia 2023

Przegląd zabaw i wróżb na walentynki

Zobacz, co możesz zrobić, aby te walentynki były naprawdę wyjątkowe! W artykule znajdziesz liczne ciekawe pomysły na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką.
23 stycznia 2023

Dream and Do - spełniamy marzenia! Poznaj nasz nowy projekt

Uwielbiamy spełniać marzenia - to jasne! Dlatego do życia powołaliśmy projekt Dream and Do, który pomoże zrealizować marzenia naszym stypendystom. Może to Ty dołączysz do nich?
20 stycznia 2023

Jak spędzić idealny dzień z babcią, jak pielęgnować relacje z dziadkami?

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. Jak im sprawić przyjemność? Sprawdź kilka naszych propozycji na sprawienie wielkiej radości swoim dziadkom!
11 stycznia 2023

Dzień Babci i Dziadka – Historia i ciekawostki

Dzień Babci i Dziadka to święto obchodzone praktycznie w każdym regionie świata. Sprawdź nasz artykuł i poznaj wiele ciekawych informacji na temat tych wyjątkowych dni!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach