Blog o prezentach
o prezentach

Blog o Prezentach i Przeżyciach

16 lutego 2024

Śmieszne życzenia urodzinowe i kilka propozycji na prezent dla jubilata z poczuciem humoru

Zobacz propozycje zabawnych, gotowych do skopiowania na kartkę lub wyrecytowania życzeń urodzinowych. Kliknij i wybierz śmieszne życzenia urodzinowe i dodaj je na prezent.
8 lutego 2024

Wyjątkowa kartka walentynkowa - gotowe kartki online dla zakochanych marzycieli

My mamy dla Was coś ekstra. Kartki, których wręczenie jest banalnie proste, nic nie kosztuje, a da mnóstwo radości. Wyjątkowe, miłe, śmieszne kartki walentynkowe czekają!
6 lutego 2024

Zabiegi w Aloe na bazie złota i srebra dla osób z niepełnosprawnością

Zajrzeliśmy do Aloe SPA, żeby sprawdzić, jak wyglądają luksusowe zabiegi ze złotem i srebrem i podejrzeliśmy, czy salon jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
30 stycznia 2024

Smacznego jajka i... inne gotowe życzenia na Wielkanoc

Przygotowanie fajnych życzeń wielkanocnych to dla Ciebie wyzwanie? Przygotowaliśmy dla Ciebie różne życzenia wielkanocne, gotowe do skopiowania i recytowania w rodzinnym gronie!
25 stycznia 2024

Pomysł na Walentynki 2024 pełne romantycznych przeżyć

Walentynki to dzień, na który czekają wszyscy zakochani, choć wybranie prezentu z tej okazji bywa wyzwaniem. Zobacz inspiracje na prezenty, których ukochana nigdy nie zapomni!
23 stycznia 2024

Najlepsze pomysły na prezent dla żołnierza

Znasz kogoś, kto fascynuje się militariami? A może szukasz prezentu dla zawodowego żołnierza z okazji urodzin? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze pomysły na prezent dla żołnierza.
18 stycznia 2024

Nauka przez zabawę. Gra w karty i nie tylko!

Grasz w karty? Wielu z nas pamięta swoje pierwsze rozdania, których nauczył nas dziadek. Stworzyliśmy talię z ilustracjami do pobrania i wydruku, na kolejne spotkanie z dziadkiem!
16 stycznia 2024

Jak się strzela z Top Shot? Zobacz relację dla osób z niepełnosprawnością

W ramach Marzeń Bez Barier odwiedziliśmy kolejnego partnera. Tym razem byliśmy w Łodzi. Dowiedz się, czy to atrakcja, która spełni oczekiwania bliskiej osoby z niepełnosprawnością.
15 stycznia 2024

Wyjątkowy prezent na 80 urodziny – najlepsze pomysły na upominek

Wybór prezentu dla osiemdziesięciolatka to nie lada wyzwanie, bo seniorzy doskonale wiedzą, że w życiu znacznie cenniejsze od przedmiotów są chwile. Podaruj więc voucher na...
10 stycznia 2024

Stwórz wykwintne potrawy wegańskie z Atelier Smaku - kurs kulinarny dla osób z niepełnosprawnością

Potrafisz zrobić danie, które wywołuje ślinotok u najbliższych? Nie? Gotowanie to nic trudnego, zwłaszcza pod czujnym okiem specjalistów z Atelier Smaku. Przeczytaj naszą relację
3 stycznia 2024

Osoby z niepełnosprawnością na torze gokartowym Pole Position Bemowo

Lubisz się ścigać? Koniecznie spróbuj swoich sił w gokarcie! Sprawdziliśmy, czy jazda gokartem da tyle samo radości osobom z niepełnosprawnością. Przeczytaj naszą relację.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach