Blog o prezentach
o prezentach

Blog o Prezentach i Przeżyciach

13 kwietnia 2023

Prezent na komunię dla dziewczynki

Postaw na prezent w formie przeżyć na komunię dla dziewczynki! Sprawdź nasze propozycje i wybierz coś, co sprawi mnóstwo radości oraz dostarczy wielu pozytywnych emocji.
11 kwietnia 2023

Spełniamy marzenia osób z niepełnosprawnościami

Jak wiele barier dzieli Cię od spełnienia marzenia? Zobacz nasz nowy, niesamowity projekt Marzenia Bez Barier, w którym tworzymy bazę atrakcji dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami.
7 kwietnia 2023

10 pytań do... Kasi Zawistowskiej!

Jak mocno Kasia wierzy w swoje hasło TRZEBA ROBIĆ RZECZY? Sprawdźmy! :) Kasia opowiada o swojej przygodzie z Aconcaguą — najwyższą górą na świecie poza Azją.
7 kwietnia 2023

Prezent na komunię dla chłopca

Okres komunijny to często dylemat, jaki prezent wybrać. Sprawdź nasze propozycje na prezent na komunię dla chłopca i zainspiruj się! Postaw na upominek w formie przeżyć.
31 marca 2023

Otwieramy sezon na przygody w słońcu! Oto letnie atrakcje, których musisz spróbować 

Wiosna już tu jest, a my otwieramy sezon na typowo letnie atrakcje. Zobacz zestawienie przeżyć, których koniecznie trzeba spróbować w nadchodzących miesiącach.
29 marca 2023

Wspieramy MAD SKI PROJECT 2023!

Misją Katalogu Marzeń jest potęgowanie radości poprzez... spełnanie marzeń! :) Dlatego z przyjemnością wspieramy projekty takie jak MAD SKI PROJECT 2023. Sprawdź, jak Oswald i Bartek zamierzają zdobyć...
14 marca 2023

Dzień Kobiet oczami Marzycieli — najchętniej kupowane prezenty na 8 marca

Sprawdź, jakie prezenty najczęściej było kupowane z okazji Dnia Kobiet. Zobacz, na co postawili w tym roku Marzyciele, bo ciekawych wyborów nie zabrakło!
7 marca 2023

Odważne, kochane, inspirujące - porozmawiajmy o kobietach

Przekonaj się, która kobieta jest największą inspiracją naszych ankietowanych. Porozmawiajmy o kobietach i doceniajmy je każdego dnia, bo zdecydowanie warto!
1 marca 2023

Jakich słów używasz, kiedy marzysz? Porozmawiajmy o Marzycielkach

W języku polskim feminatywy wciąż wzbudzają niepotrzebne zdziwienie. Jeśli zaczniemy ich używać, to po prostu przestaną nam przeszkadzać w codziennej komunikacji.
19 lutego 2023

Czy marzenia da się zbadać? Prezentujemy prace zgłoszone do konkursu

W grudniu 2022 roku odbył się finał konkursu na pracę dyplomową dotyczącą marzeń. Sprawdź wyniki oraz zapoznaj się z podjętymi tematami przez uczestników!
7 lutego 2023

TOP 10 przeżyć Katalogu Marzeń #styczeń 2023

Początek roku to czas postanowień. Sprawdź, jakie marzenia najczęściej spełniali nasi klienci w styczniu. Zainspiruj się i zrób coś, na co od dawna masz ochotę!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach