Blog o prezentach
o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Blog o Prezentach i Przeżyciach

20 marca 2024

Barber, czyli kto? Pielęgnacja w męskim stylu

Co robisz, kiedy boli Cię ząb? Raczej nie idziesz do fryzjera, choć w starożytności to właśnie barberzy wykonywali zabiegi stomatologiczne, a nawet operacje. Kim dziś jest barber?
19 marca 2024

Smacznego jajka i... inne gotowe życzenia na Wielkanoc

Przygotowanie fajnych życzeń wielkanocnych to dla Ciebie wyzwanie? Przygotowaliśmy dla Ciebie różne życzenia wielkanocne, gotowe do skopiowania i recytowania w rodzinnym gronie!
5 marca 2024

Survival z ASG Predators dla osób z niepełnosprawnościami

Kursy przetrwania i survivalu to sprytne połączenie nauki z przyjemnością przebywania w outdoorze. Lubisz wyzwania? Zobacz ofertę ASG Predators dla osób z niepełnosprawnością.
16 lutego 2024

Śmieszne życzenia urodzinowe i kilka propozycji na prezent dla jubilata z poczuciem humoru

Zobacz propozycje zabawnych, gotowych do skopiowania na kartkę lub wyrecytowania życzeń urodzinowych. Kliknij i wybierz śmieszne życzenia urodzinowe i dodaj je na prezent.
8 lutego 2024

Wyjątkowa kartka walentynkowa - gotowe kartki online dla zakochanych marzycieli

My mamy dla Was coś ekstra. Kartki, których wręczenie jest banalnie proste, nic nie kosztuje, a da mnóstwo radości. Wyjątkowe, miłe, śmieszne kartki walentynkowe czekają!
6 lutego 2024

Zabiegi w Aloe na bazie złota i srebra dla osób z niepełnosprawnością

Zajrzeliśmy do Aloe SPA, żeby sprawdzić, jak wyglądają luksusowe zabiegi ze złotem i srebrem i podejrzeliśmy, czy salon jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
25 stycznia 2024

Pomysł na Walentynki 2025 pełne romantycznych przeżyć

Walentynki to dzień, na który czekają wszyscy zakochani, choć wybranie prezentu z tej okazji bywa wyzwaniem. Zobacz inspiracje na prezenty, których ukochana nigdy nie zapomni!
23 stycznia 2024

Najlepsze pomysły na prezent dla żołnierza

Znasz kogoś, kto fascynuje się militariami? A może szukasz prezentu dla zawodowego żołnierza z okazji urodzin? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze pomysły na prezent dla żołnierza.
18 stycznia 2024

Nauka przez zabawę. Gra w karty i nie tylko!

Grasz w karty? Wielu z nas pamięta swoje pierwsze rozdania, których nauczył nas dziadek. Stworzyliśmy talię z ilustracjami do pobrania i wydruku, na kolejne spotkanie z dziadkiem!
16 stycznia 2024

Jak się strzela z Top Shot? Zobacz relację dla osób z niepełnosprawnością

W ramach Marzeń Bez Barier odwiedziliśmy kolejnego partnera. Tym razem byliśmy w Łodzi. Dowiedz się, czy to atrakcja, która spełni oczekiwania bliskiej osoby z niepełnosprawnością.
15 stycznia 2024

Wyjątkowy prezent na 80 urodziny – najlepsze pomysły na upominek

Wybór prezentu dla osiemdziesięciolatka to nie lada wyzwanie, bo seniorzy doskonale wiedzą, że w życiu znacznie cenniejsze od przedmiotów są chwile. Podaruj więc voucher na...
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach