Blog o prezentach
o prezentach

Rozwiąż quiz, zapisz się na newsletter i odbierz rabat 30 zł na spełnianie marzeń! Quiz>>

Blog o Prezentach i Przeżyciach

26 października 2023

Prezent dla piłkarza

Piłka nożna to sport, który chce uprawiać wiele dzieci, ale także i starszych osób. Wybierz nietuzinkowy prezent dla piłkarza i zrób fantastyczną niespodziankę!
25 października 2023

Relaks dla osób z niepełnosprawnością w Femmalium MED SPA

Wiemy, że odpoczynek i regeneracja są szalenie ważne. Zapraszamy Was do wnętrz Femmalium MED SPA, gdzie zajrzeliśmy w poszukiwaniu dostępności dla osób z niepełnosprawnością.
18 października 2023

Prezenty dla kociarzy - pomysły, które docenią opiekunowie mruczków

Jak wybrać idealny prezent dla kociarza i kociary? Zobacz nasze zestawienie i postaw na podarunek, który z pewnością skradnie serce kociarza i jego mruczka!
18 października 2023

Śpiewać każdy może? Studio Nonagram oczami osób z niepełnosprawnością

Masz talent do śpiewania? Zapraszam Cię na relację ze Studia Nonagram w Krakowie, które odwiedziliśmy w poszukiwaniu prezentów dostępnych dla osób z niepełnosprawnością.
11 października 2023

Chcesz zobaczyć kiełkującą radość? Zobacz te pomysły na prezent dla ogrodnika

Zgromadziliśmy opinie naszych zespołowych mistrzów od zieleni i kwitnienia i wyłoniliśmy prezenty, które z pewnością trafią w gust ogrodnika i sprawią mu radość.
11 października 2023

Laserowe bitwy i odkrywanie tajemnic - Alfa Laser dla osób z niepełnosprawnościami

Paintball laserowy, labirynty i pokoje zagadek przyciągają aktywnych marzycieli. Sprawdziliśmy centrum pod względem dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
5 października 2023

Pomysły na prezent dla kierowcy, które zaskoczą fana czterech kółek

Z pewnością znasz kogoś, kto uwielbia swoje cztery kółka. Specjalnie dla Ciebie z całej oferty prezentów przeżyć, wyłuskaliśmy te, które sprawią kierowcy największą radość.
2 października 2023

Gap Year - czym jest i co możesz zyskać biorąc rok przerwy

Czy kiedykolwiek marzyłeś o oderwaniu się od presji szkoły lub pracy, by odkryć świat, zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia życiowe? Jeśli tak, to musisz przeczytać o gap year.
29 września 2023

Prezent dla kucharza — propozycje, które zaskoczą nie tylko podniebienie

Szukasz prezentu dla kucharza? Zgotuj mu niezapomniane przeżycia. Zobacz najlepsze pomysły, z pełną paletą radości i emocji i wybierz podarunek, który pobudzi apetyt na więcej.
27 września 2023

Saisei SPA - wizyta w salonie SPA dla osoby z niepełnosprawnością

Co dla Ciebie kryje się pod słowem relaks? Zapraszamy Cię do Saisei SPA, gdzie o jakoś relaksu dbają profesjonaliści, a to wszystko z perspektywy osób z niepełnosprawnością. Zapraszamy
25 września 2023

Pomysły na prezent dla informatyka - łamiemy stereotypy!

Co lubi informatyk? Sytuacja zdecydowanie nie jest zero-jedynkowa, bo znalezienie wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby to nie lada wyzwanie. Wyzwanie, które pomożemy Ci podjąć!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach