Blog o prezentach
o prezentach

Rozwiąż quiz, zapisz się na newsletter i odbierz rabat 30 zł na spełnianie marzeń! Quiz>>

Blog o Prezentach i Przeżyciach

20 września 2023

Zdobywaj szczyty! Fabryka Wspinania dostępna dla osób z niepełnosprawnościami

Szukasz prezentu, który łączy wysiłek fizyczny i wymaga kombinowania? Odwiedziliśmy Fabrykę Wspinania, by przedstawić udogodnienia z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.
15 września 2023

Prezent dla fotografa - zoom na przeżycia

Przedstawiamy propozycje, które rozpalą kreatywność, wzbogacą warsztat i sprawią, że złota godzina będzie trwała dłużej. Zobacz prezenty, które zachwycą każdego fotografa.
14 września 2023

Jaki prezent dla gracza? Pomysły na niezapomniane upominki dla gamerów

Szukasz prezentu dla zapalonego gamera i chcesz podarować coś naprawdę niezwykłego? Zobacz nasze pomysły na prezenty dla graczy, które oderwą ich z fotela i dostarczą emocji.
13 września 2023

Strzał w dziesiątkę - strzelnica EMJOT dostępna dla osób z niepełnosprawnościami

Marzysz o tym, by nauczyć się strzelać? Odwiedziliśmy chorzowską strzelnicę EMJOT, którą sprawdziliśmy pod kątem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Przeczytaj relację.
11 września 2023

Prezent dla budowlańca

Bliska Ci osoba zajmuje się budowlanką, a Ty szukasz prezentu, który spełni jego marzenie? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i podsuwamy najlepsze pomysły. Zobacz zestawienie.
6 września 2023

Bestsellerowy off road 4x4 dla osób z niepełnosprawnościami

Chcesz podarować osobie z niepełnosprawnością wyprawę off road? Przygotowaliśmy relację, z której dowiesz się, jak wygląda taka przygoda ze Sportami Ekstremalnymi 4x4.
1 września 2023

Prezenty dla kawoszy

Każdy z nas zna kogoś, kto uwielbia kawę. Sprawdź nasze pomysły na oryginalne prezenty dla kawoszy i zrób świetną niespodziankę. Postaw na upominek, który wywoła uśmiech na twarzy!
28 sierpnia 2023

Prezent dla rowerzysty

Sprawdź nasze propozycje i znajdź najlepszy prezent dla rowerzysty, który wywoła uśmiech na jego twarzy! Podaruj coś, co sprawi mnóstwo radości, bo o to właśnie chodzi w prezentach.
23 sierpnia 2023

Relaks, Wina i Specjały - degustacje dla osób z niepełnosprawnością

Jak dobierać wino do potraw? W jaki sposób rozpoznać jakość wina? Czy to prawda, że wino zyskuje z wiekiem? Zajrzyj z nami do wrocławskiej winiarni Wina i Specjały.
21 sierpnia 2023

Prezent dla przedszkolaka

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla przedszkolaka? Sprawdź nasze propozycje! Wstęp do sali zabaw, park rozrywki, a może jeszcze coś innego? Decyzja należy do Ciebie!
17 sierpnia 2023

Relaks w kapsule floatingowej dla osób z niepełnosprawnościami

Floating to sposób na maksymalny odpoczynek, rozluźnienie mięśni i osiągnięcie stanu spokoju. Zobacz, jak może wyglądać realizacja dla osób z niepełnosprawnościami we Wrocławiu.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach