Blog o prezentach
o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Blog o Prezentach i Przeżyciach

3 stycznia 2024

Osoby z niepełnosprawnością na torze gokartowym Pole Position Bemowo

Lubisz się ścigać? Koniecznie spróbuj swoich sił w gokarcie! Sprawdziliśmy, czy jazda gokartem da tyle samo radości osobom z niepełnosprawnością. Przeczytaj naszą relację.
2 stycznia 2024

Prezent dla rolnika - pomysły na niespodzianki na każdą okazję

Rolnik wykonuje ciężką pracę, ale nowe pokolenie osób pracujących na roli, to przede wszystkim ludzie ambitni i przedsiębiorczy. Jak zatem naleźć prezent dla rolnika? Podpowiadamy!
27 grudnia 2023

City break - pomysły na krótkie wypady za miasto

Lubisz na weekend uciekać z domu? Szukasz inspiracji na podróże na mniejsze odległości? Zatem z pewnością zainteresuje Cię city break! Przeczytaj artykuł i zaplanuj z nami wyjazd.
27 grudnia 2023

Relaks w Grocie Solnej Poznań dla osób z niepełnosprawnością

Lubisz nadmorskie klimaty? Odpoczynek w grocie solnej to fajny pomysł na prezent. Zajrzyj z nami do Groty Solnej Poznań i sprawdź, czy spodoba się osobie z niepełnosprawnością.
21 grudnia 2023

Pomysł na ferie zimowe pełne przeżyć

Ferie zimowe w niektórych województwach rozpoczynają się już w styczniu, dlatego warto wcześniej pomyśleć o aktywnościach na te wolne dwa tygodnie. Zobacz nasze inspiracje!
20 grudnia 2023

Lot w symulatorze dla osób z niepełnosprawnością

Ciekawi Cię, jak wygląda praca pilota wielkiego samolotu? W Simflight można skorzystać z symulatora Airbusa. Sprawdziliśmy warunki z perspektywy osoby z niepełnosprawnością.
14 grudnia 2023

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe w Europie

Które jarmarki świąteczne warto zobaczyć? Gdzie czeka niepowtarzalna atmosfera, mnóstwo atrakcji i bajkowe ozdoby? Zobacz nasz przewodnik po najpiękniejszych jarmarkach w Europie.
13 grudnia 2023

Daj się otoczyć Aurą Spokoju - floating dla osób z niepełnosprawnością

Chcesz się zrelaksować? Poznaj korzyści z floatingu i zobacz, jak wygląda sesja floatingu w warszawskiej Aurze Spokoju oczami osób z niepełnosprawnością.
13 grudnia 2023

Pomysł na Sylwestra, którego nie da się zapomnieć

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych nocy w roku. Jak zamierzasz powitać Nowy rok? Zajrzyj do artykułu, w którym znajdziesz inspiracje i pomysł na Sylwestra
10 grudnia 2023

Genialny prezent dla wujka na święta - zobacz propozycje

Zastanawiasz się, co kupić wujkowi na święta Bożego Narodzenia? Sprawdź nasze propozycje i wybierz tę, która sprawi mu najwięcej radości! Postaw na prezent w formie przeżyć.
5 grudnia 2023

Osoba z niepełnosprawnością w escape roomie? Zajrzyj z nami do Black Cat

Szukasz ciekawego escape roomu? Odwiedziliśmy Black Cat Escape Room w Warszawie, by zobaczyć, jak wygląda zabawa z perspektywy osób z niepełnosprawnością.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach