Cześć Marzycielu! Jest nam niezmiernie miło, że chcesz poznać nas bliżej. Na co dzień dzielimy się pozytywnymi emocjami, ponieważ wierzymy, że to właśnie one zmieniają świat wokół nas. Dzisiaj dzielimy się z Tobą naszym „jak i dlaczego”.

Spełniamy marzenia już od 2010 roku

Pewne afrykańskie przysłowie mówi „Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz dojść daleko, idźcie razem”. Pomysł na Katalog Marzeń zrodził się w 2010 roku. Właśnie wtedy powstał serwis oferujący prezenty w formie przeżyć, który właśnie odwiedziłeś. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, w którym kierunku zmierza nasza podróż, ale po dekadzie istnienia naszego serwisu i tysiącach spełnionych marzeń utwierdziliśmy się w przekonaniu, że siła pozytywnych emocji jest ogromna! Naszą misję można zamknąć w słowach „Być nie mieć”. Głęboko wierzymy, że to właśnie doświadczenia, a nie rzeczy materialne kształtują najlepsze wspomnienia. Dlatego właśnie nimi powinniśmy się otaczać.

Być nie mieć – jak realizujemy naszą misję?

Katalog Marzeń to nie tylko firma spełniająca marzenia. To społeczność licząca tysiące Marzycieli. Dokładnie takich jak Ty! Marzycielską grupę tworzą Klienci, Partnerzy, Pracownicy, Przyjaciele, Uczestnicy naszych konkursów, akcji i projektów. Oferowanie voucherów na niesamowite atrakcje to podstawa naszej działalności, ale na co dzień dzieje się u nas o wiele więcej!

Katalog Marzeń – serwis z przeżyciami na prezent

Dawanie prezentów gwarantuje jeszcze większą radość niż otrzymywanie ich. Wiemy o tym, dlatego pomagamy Ci znaleźć najlepsze prezenty dla Twoich bliskich. Oferta Katalogu Marzeń to ponad 8000 różnych atrakcji do wyboru. Tutaj znajdziesz bon na ekscytujący skok ze spadochronem dla brata, jazdę off road dla taty, błogi relaks SPA dla zapracowanej koleżanki i niezapomniany lot balonem dla mamy. Bez względu na okazję i budżet zawsze znajdziesz tu prezent, który gwarantuje radość ze spełnionego marzenia. I wspomnienia, które nigdy nie blakną!

Chcę To Przeżyć – akcja, w której skoczysz ze spadochronem za darmo

Niemożliwe? A jednak! Co roku organizujemy #ChcęToPrzeżyć, które umożliwia wszystkim chętnym spełnianie marzeń bez płacenia za nie. Wystarczy zgłosić się do akcji, wypełniając krótki formularz. Wybranym Marzycielom wręczamy za darmo nasze vouchery, których realizacje relacjonują w swoich mediach społecznościowych. W każdej edycji bierze udział ponad 700 osób z całej Polski! Dalej nie możesz uwierzyć w spełnianie marzeń za darmo? A dajemy Ci więcej takich możliwości, na przykład w Maratonie Marzeń.

www.chcetoprzezyc.pl

Julita Ilszczyn trzyma flagę z logiem
Stypendia Dream and Do

Zrobiliśmy krok dalej w stronę spełniania marzeń. Waszych marzeń! Stworzyliśmy sklep, który pomaga. Dream and Do to nasza inicjatywa -program stypendiów dla Marzycieli. Dzięki sklepowi zyskujemy fundusze na stypendia. Wspieramy merytorycznie, logistycznie, finansowo. Każdy może się zgłosić, Ty też! Kupując, wspierasz spełnianie marzeń!

www.dreamanddo.pl
Maraton Marzeń – konkurs, w którym spełnimy Twoje marzenie

Mieliśmy zrealizować ten pomysł tylko raz z okazji naszych 10.  urodzin. Okazał się tak świetny, że planujemy już kolejną edycję! Maraton Marzeń to konkurs, do którego każdy może zgłosić swoje marzenie. Dowolne! Najciekawsze projekty na 42 dni otrzymują wsparcie osobistych Mentorów, którzy pomagają im planować osiągniecie założonych celów. Główna nagroda to 10 000 złotych. Już wiesz, jakie marzenie zgłosisz w kolejnej edycji?

www.maratonmarzen.pl

Marzyciele Pomagają – dodatkowy urlop na czynności dobroczynne

Oprócz pasji do spełniania marzeń łączy nas zamiłowanie do pomagania. Dlatego każdy pracownik Katalogu Marzeń ma do dyspozycji 6 dodatkowych dni płatnego urlopu na dobroczynność w dowolnej postaci. Jedni sprzątają lasy, inni robią zakupy osobom przebywającym na kwarantannie, kolejni udzielają darmowych korepetycji dzieciom w  potrzebie. Przyłącz się do projektu Marzyciele Pomagają i razem z  nami, małymi krokami, zmieniaj świat na lepsze!

www.marzycielepomagaja.pl

Napędzani Marzeniami – podcast, który zmotywuje Cię do działania

Jeśli do spełniania marzeń motywują Cię autentyczne historie innych osób – to podcast dla Ciebie. Napędzani Marzeniami to podcast, w  którym Joanna Borucka, właścicielka Katalogu Marzeń, rozmawia z absolutnie wyjątkowymi ludźmi. Wśród jej rozmówców są zdobywcy najwyższych szczytów świata, samotni podróżnicy, profesorowie, biznesmeni, artyści… Osoby udowadniające, że chcieć znaczy móc. Po pierwszej odsłuchanej rozmowie nie odmówisz sobie kolejnych!

www.napedzanimarzeniami.pl

Wspieranie Fundacji Mam Marzenie

Nie wszyscy są w stanie spełniać swoje marzenia samodzielnie. Właśnie dlatego istnieje Fundacja Mam Marzenie, która wspiera w  realizacji pragnień dzieci cierpiące na choroby zagrażające ich życiu. Regularnie organizujemy akcje, w których razem z Klientami zbieramy środki na wsparcie Fundacji. Codziennie możesz wesprzeć tę oraz inne fundacje podarowując Chwile Warte Więcej.

www.mammarzenie.org

Jesteśmy w sieci – bądź na bieżąco!

Najciekawsze porady prezentowe znajdziesz na naszym blogu. Warto obserwować nas na Facebooku i Instagramie, gdzie regularnie organizujemy konkursy z nagrodami. To tam pokazujemy jak wygląda nasza codzienność. Rozbawimy Cię na TikToku i porozmawiamy na biznesowe tematy na LinkedInie. Dłuższe filmy z realizacji marzeń znajdziesz na YouTube. Dołącz do grona Marzycieli i bądź z nami na bieżąco!

www.katalogmarzen.pl/pl/blog

Zespół pełen pasji w drodze do realizacji marzeń – swoich i innych

Kto za tym wszystkim stoi? Fajny zespół! Różnimy się od siebie, ale łączy nas wspólna pasja – spełnianie marzeń. Codziennie pomagamy Ci spełniać marzenia bliskich, ale spełniamy też swoje własne. W godzinach pracy testujemy atrakcje z naszej oferty, losujemy wspólne lunche, żeby jak najlepiej się poznać, mamy budżet rozwojowy, o który każdy pracownik może aplikować. Owocowe dni, dynamiczny zespół i dobra atmosfera to też my. :) Lubimy prosecco, sushi i czekoladę. Ty też? Dołącz do nas! Czekamy przy Kijowskiej 5 w Warszawie. Spełnij swoje marzenie o pracy marzeń!

Dołącz do nas: www.katalogmarzen.pl/pl/dolacz-do-nas

Oni nas docenili

Naszymi działaniami chcemy sprawiać, żeby świat był lepszym miejscem. Inni to widzą i doceniają! Akcja #ChcęToPrzeżyć została wyróżniona w  rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie organizowanym przez agencję Brief. Otrzymaliśmy też nagrodę w konkursie IAC Awards za organizację II edycji #ChcęToPrzeżyć. Ale to nie koniec! Jesteśmy prawdziwym pracodawcą marzeń i mamy to nawet na papierze. Otrzymaliśmy tytuł Dream Employer 2021! Takie wyróżnienia jeszcze bardziej motywują nas do działania.

Największym docenieniem są opinie naszych Marzycieli!

Każdy Marzyciel, który dołącza do naszej społeczności, potwierdza, że warto walczyć o swoje marzenia. Takim podejściem chcemy zarazić cały świat! Codziennie motywujemy do spełniania marzeń nie tylko swoich bliskich, ale też własnych. Wierzymy z przewagę emocji, doświadczeń i  przeżyć nad materialnymi prezentami. Pomagamy realizować już zdefiniowane cele i inspirujemy do stawiania sobie marzycielskiej poprzeczki coraz wyżej. Pamiętaj – marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia! My pomożemy Ci zrealizować nawet te najodważniejsze sny. Zrób pierwszy krok i dołącz do naszej wędrówki w  stronę spełnionych marzeń. Razem zajdziemy daleko!

www.katalogmarzen.pl/pl/opinie