Kiedy sięgam pamięcią w przeszłość i szukam w niej momentów, które sprawiły, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech, to widzę zabawę w błocie z kuzynami, spływ kajakowy z przyjaciółmi, spotkania rodzinne przy dużym stole, radość moich dzieci podczas wspólnego zjeżdżania po torze saneczkowym. Przypomina mi się uczucie satysfakcji z pięknego zdjęcia zrobionego podczas kursu fotograficznego, ekscytację po skoku na linie, adrenalina i chęć rywalizacji, która budzi się we mnie za kierownicą gokartów, niezwykłe odczucie wolności i spokoju, którego doświadczyłam podczas lotu paralotnią.

Właśnie dlatego wierzę, że najważniejsze w życiu jest to, aby BYĆ. BYĆ, czyli doświadczać, przeżywać, uczyć się, próbować, pokonywać swoje słabości, rozwijać się, spełniać marzenia. BYĆ w kontrze do MIEĆ.

Katalog Marzeń powstał właśnie z tej wiary oraz z chęci umożliwienia ludziom realizacji ich marzeń, spędzania czasu w sposób, który budzi niezapomniane wspomnienia. Dzięki naszej ofercie prezentów w postaci przeżyć podarowaliście swoim bliskim już ponad sto tysięcy voucherów umożliwiających spełnienie marzeń. Wygenerowaliście setki tysięcy uśmiechów i masę pozytywnej energii. Wiem, że wręczacie nasze vouchery jako prezenty urodzinowe, prezenty świąteczne, prezenty na rocznice i na wiele innych okazji. Cieszę się, że sprawdzają się jako prezent dla męża, chłopaka, taty i brata, a także upominek dla żony, dziewczyny, mamy i siostry, a nawet dla babci, dziadka, wujków, cioć i dzieci. Dzieje się tak, ponieważ w naszej ofercie znajdziecie ponad 5000 różnych atrakcji w całej Polsce, a każdy voucher jest ważny 12 miesięcy.

Myślą przewodnią Katalogu Marzeń są słowa poetki Mai Angelou: Ludzie zapomną, co dla nich zrobiłeś i co im powiedziałeś, ale nie zapomną, jak się dzięki Tobie poczuli. Podarowując prezent w formie przeżycia umożliwisz swoim bliskim realizację ich marzeń, sprawisz, że na ich twarzy zagości uśmiech, że poczują wspaniałe emocje, które zostaną w ich pamięci na bardzo długo. W mojej ocenie to właśnie jest najlepszym prezentem. :)

Zrozumienie tego, że w życiu ważniejsze jest to, aby być niż mieć zajęło mi trochę czasu. Teraz już wiem, że szczęście równa się sumie chwil spędzonych z bliskimi nam ludźmi, z doświadczania nowych aktywności, z realizacji swoich pasji. Gorąco zachęcam Cię, abyś realizował swoje marzenia i wspierał realizację marzeń swoich bliskich. Mam nadzieję, że oferta Katalogu Marzeń Ci w tym pomoże.

Wszystkiego dobrego Marzycielu!

Joanna Borucka, założycielka Katalogu Marzeń