POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 2 z 2 dostępnych

Dlaczego warto postawić na kursy rysunku i malarstwa?

A może chciałbyś podarować taki voucher bliskiej Ci osobie? Nic trudnego! Zapakuj go w kolorową kopertę lub eleganckie pudełko i taki upominek podaruj rodzinie albo znajomym. Za każdym razem sprawisz, że obdarowani w ten sposób zyskają szansę na poszerzenie horyzontów i odkrycie nowych pasji i zainteresowań. Co ważne, taki voucher na kurs malarstwa pozwala rozwinąć nie tylko zdolności manualne, ale także pozytywnie wpływa na współpracę półkul mózgowych. Taki sposób rozwijania wyobraźni z pewnością zaprocentuje w przyszłości!

Kurs malarstwa – dla kogo?

Przede wszystkim dla osób, które chciałyby związać swoją przyszłość z szeroko rozumianym zawodem artystycznym. Malarz, grafik, a może ilustrator książek? Możliwości jest naprawdę wiele! Ale kurs malarstwa na prezent to także świetny pomysł na upominek dla osób chcących rozwijać swoją wyobraźnię. Pod okiem prawdziwych mistrzów pędzla i płótna, uczestnicy warsztatów malarskich i rysunkowych poznają podstawowe techniki tworzenia dzieł sztuki, a także niecodzienne sposoby na wyrażanie własnej wrażliwości artystycznej. Podaruj voucher z Katalogu Marzeń na kurs malarstwa albo rysunku mamie, siostrze, przyjacielowi albo dziadkom, których chciałbyś zaskoczyć niecodziennym prezentem z głębi serca!

Warsztaty malarskie online – coś dla zabieganych

Jeśli Twoi najbliżsi mają zbyt wiele obowiązków, albo zwyczajnie lubią swoje „cztery kąty”, warto podarować im prezent, który doskonale wpasuje się w ich styl życia. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się warsztaty malarstw w wersji online. Zajęcia z tworzenia akwarelami pozwolą przyjrzeć się tej wyjątkowej technice naprawdę z bliska i poznać ją od podszewki. Malarstwo akwarelowe było doskonale znane już IV w p.n.e., ale naprawdę popularne stało się w okresie od IX do XIV wieku.  Charakterystyczne dla tego nurtu, jakby „rozmazane” obrazy o miękkich konturach to symbol delikatności i ulotności, niezwykle chętnie wykorzystywany przede wszystkim przez autorów obrazów prezentujących naturę. Do grona najpopularniejszych malarzy specjalizujących się w akwareli należą m.in. Albrecht Dürer i William Turner. Przekonaj się o tym na własnej skórze albo daj taką szansę ważnym dla Ciebie osobom i wspólnie weźcie udział w warsztatach malarskich online.

Rysunek w wersji online – weź udział w warsztatach internetowych

Równie dobrze możesz postawić na prezent w postaci vouchera na kurs rysunku online. Już od pierwszej kreski, uczestnik kursu będzie mógł zanurzyć się w niezwykłym świecie szkiców i portretów. Na co zwrócić uwagę, jeśli naszym celem jest stworzenie wizerunku dowolnej osoby? Jakie reguły panują podczas przenoszenia na kartkę martwej natury? Czy zjawisko światłocienia rzeczywiście ma dla rysownika aż tak duże znaczenie? Pytań, które towarzyszą uczestnikom kursu rysowania online jest wiele. Odpowiedzi na nie udzielą doświadczeni nauczyciele, a wszystko to podczas czterech dwugodzinnych spotkań na platformie internetowej. Takie warsztaty rysunkowe online będą strzałem w dziesiątkę, jeśli Ty lub Twoi bliscy chcielibyście dostosować częstotliwość i godziny spotkań do własnego, wypełnionego po brzegi kalendarza.

Mandala – coś dla poszukujących niecodziennych wrażeń

Innym pomysłem na doskonały prezent dla miłośnika sztuki może być udział w kursie tworzenia mandali. Ta staroindyjska sztuka ma dziś już tysiące lat i cały czas fascynuje kolejne pokolenia. Nic w tym dziwnego! Szaleństwo barw i odcieni, intensywność kolorów, ciekawe wzory, których powstawanie ogranicza tylko wyobraźnia… Proces tworzenia mandali to w sumie dwa zajęcia po 3,5 godziny. Co ważne, wszystko odbywa się w domu obdarowanego, dzięki czemu przez cały czas czuje się on w pełni swobodnie.

Szukasz pomysłu na artystyczny prezent, który nie będzie standardowym kursem malarstwa lub rysunku, a mimo to nadal pozwoli wyrazić siebie? W takim razie kurs tworzenia mandali to coś dla Ciebie!