BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią
(654 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(518 opinii) od 200 zł od 186 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem
(372 opinii) od 799 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(598 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(557 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(245 opinii) od 259 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(637 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(232 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(268 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Escape room
(319 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Floating
(169 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Lot motolotnią
(273 opinii) od 189 zł
Masaż kobido
(25 opinii) od 149 zł od 142 zł
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(113 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
(105 opinii) od 29 zł od 26 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(266 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(268 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(400 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(205 opinii) od 149 zł od 148 zł
Wieczór w teatrze
(44 opinii) od 45 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 145 dostępnych

Prezenty na mikołajki dla żony-miłośniczki Gordona Ramsaya

„Tylko to, co gotujesz z miłością, jest naprawdę smaczne”. Te słowa pisarki, Alison Singh Gee, mogą być kluczem do wyboru właściwego prezentu mikołajowego dla żony. Bez względu na to, który kurs gotowania wybierzesz, dzięki niemu zapewnisz swojej ukochanej kulinarną podróż w odległe zakątki świata. Pełne aromatycznych przypraw Indie? Pachnące jagnięciną Bałkany? A może królestwo sushi-Japonia? Jeżeli Twoja żona uwielbia gotować, czas wolny spędza na tworzeniu i realizacji własnych receptur, a w internecie odwiedza przede wszystkim blogi pełne przepisów na (nie)codzienne dania – udział w kursie gotowania z pewnością sprawi jej ogromną radość. Na Mikołajki wybierz go dla żony i wraz z nią ciesz się, odkrywając smakowe tajemnice najbardziej odległych kontynentów.

Mikołajkowe podarunki dla żony, która nie boi się wyzwań

Twoja żona to prawdziwy wulkan energii? Ma 100 pomysłów na minutę, niczego się nie boi i codziennie znajduje sobie nową pasję? Jeśli tak, prezent na Mikołajki powinien być tak sam, jak ona -nieprzewidywalny i pełen energii! Podczas nauki stepowania, twoja ukochana będzie mogła wcielić się w rolę legendarnej Ginger Rogers. Na profesjonalnych zajęciach ze śpiewu, stojąc przed mikrofonem, poczuje się jak prawdziwa gwiazda estrady. A jeżeli fascynuje ją rękodzieło, a w swojej szkatułce na biżuterię ma wyjątkowe okazy wypatrzone na pchlich targach i podczas kiermaszu organizowanego studentów ASP, świetnym mikołajkowym podarkiem będzie dla żony będzie udział w kursie tworzenia własnej biżuterii w pracowni jubilerskiej.

Wybierając prezent na Mikołajki dla żony, warto zadbać również o to, aby poczuła się naprawdę wyjątkowa. Klasyczne zabiegi kosmetyczne to nic zaskakującego. A co, jeśli pedicure wykonują… ryby? Fish pedicure to jedna z najnowocześniejszych technik kosmetycznych. Dzięki temu niecodziennemu zabiegowi, Twoja małżonka poczuje się zrelaksowana, ale również zaskoczona. Jeżeli wiesz, że tradycyjne prezenty ją nudzą, wybierz taki który naprawdę ją zadziwi!

Prezent na mikołajki dla żony, czyli czas spędzony we dwoje

Nic tak nie cieszy, jak wspólnie spędzony czas pełen relaksu. Na co dzień coraz trudniej jest znaleźć chwilę na wspólną rozmowę czy nawet obejrzany razem odcinek serialu, dlatego w okresie przedświątecznym wykorzystaj czas i poświęć go na wyjazd wspólnie z ukochaną. Romantyczny weekend we dwoje pozwoli Twojej żonie poczuć się jak na pierwszej randce, kiedy wszystko było jeszcze zupełnie nowe i nieoczywiste. Dzięki takiemu prezentowi na Mikołajki żona będzie mogła odetchnąć, nabrać nowej energii, a co najważniejsze – spędzić czas razem z tobą. A może ona marzy, aby założyć wasz pierwszy album i wreszcie zacząć kolekcjonować wspólne zdjęcia z najważniejszych momentów życia? Jeśli tak, świetnym upominkiem mikołajkowym będzie dla niej udział w sesji zdjęciowej dla par. Dzięki takiemu prezentowi, Twoja żona nie tylko poczuje się jak prawdziwa modelka z rozkładówek największych magazynów modowych na świecie, ale także zyska niezwykłą pamiątkę, jaką będą wasze zdjęcia wykonane w bajkowej, romantyczne atmosferze.

A jeśli szukasz prezentu na Mikołajki dla pozostałych członków rodziny, odwiedź kolejne strony Katalogu Marzeń.

Prezent Mikołajkowy ma się zmieścić w budżecie? Sprawdź najlepsze propozycje na prezent na Mikołajki do 100 złotych.