BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Taty
BESTSELLER
Lot szybowcem
(858 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1914 opinii) od 179 zł od 161 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(117 opinii) od 299 zł od 269 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(660 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(380 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(878 opinii) od 79 zł od 71 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(272 opinii) od 299 zł od 269 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(433 opinii) od 55 zł od 50 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(718 opinii) od 189 zł od 170 zł
NOWOŚĆ
Rejs elektrycznym katamaranem
BESTSELLER
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Symulator lotu
(314 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(239 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(33 opinii) od 599 zł od 569 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Degustacja whisky
(319 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(317 opinii) od 35 zł od 32 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina - 104 kina do wyboru
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
(79 opinii) od 499 zł od 449 zł
BESTSELLER
Lot motolotnią
(276 opinii) od 189 zł od 170 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Kurs Kiperski - Degustacja Piwa i piwnych przekąsek
(549 opinii) od 219 zł od 197 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł od 152 zł
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem
(268 opinii) od 79 zł od 71 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
(111 opinii) od 29 zł od 25 zł
BESTSELLER
Pierwszy kurs pilotażu
(275 opinii) od 349 zł od 314 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(150 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 132 dostępnych

Fajne prezenty imieninowe dla niego

Podstawową zaletą takich prezentów na imieniny dla niego jest fakt, że są naprawdę niepowtarzalne i w pełni dopasowane do jego zainteresowań i pasji. Męski off road 4x4 po leśnych bezdrożach? Degustacja najlepszych win w towarzystwie profesjonalnego sommeliera? Pierwszy kurs pilotażu, jako początek całkiem nowej przygody wśród chmur? Tegoroczne imieniny ważnego dla Ciebie mężczyzny niech będą niepowtarzalne i pełne niespodzianek. Pierwszą z pewnością sprawisz mu, wręczając jako prezent kopertę wypełnioną emocjami!  Szum powietrza, ryk silnika, droga aż po horyzont, a do tego grono najlepszych kumpli – dla wielu mężczyzn właśnie tak brzmi przepis na idealny weekend. 

Nietypowe upominki na imieniny dla niego

Z okazji jego imienin podaruj mu to, o czym marzy i zapewnij mu atrakcje pełne testosteronu. Rzut siekierą do celu to zadanie dla posiadaczy mocnych nerwów i celnego oka. Ekstremalna jazda Monster Truckiem to prezent imieninowy, który obudzi w nim dziecięcą radość i pozwoli spełnić marzenie o prowadzeniu ogromnej machiny. W aerotunelu poczuje się niczym profesjonalny spadochroniarz, który swobodnie spada naprawdę dużej wysokości, a podczas skoku na bungee rejestrowanego specjalną kamerą video, będzie mógł sprawdzić jakie emocje wywołuje ta jedna z najpopularniejszych ekstremalnych rozrywek na świecie.

Wszystkie te atrakcje zapewnią każdemu facetowi naprawdę dużą dawkę adrenaliny i sprawią, że w dniu imienin on odkryje w sobie całkiem nową pasję. Nie wahaj się ani chwili dłużej i z okazji jego święta, wręcz ważnemu dla Ciebie mężczyźnie podarunek pełen męskich zainteresowań.

Upominki na imieniny dla mężczyzn - relaks

Jaki prezent na imieniny podarować facetowi, który chciałby, choć na kilka chwil oderwać się od codziennych obowiązków? Mogą to być na przykład loty szybowcem, które doskonale sprawdzą się u miłośników zapierających dech w piersiach widoków. Albo też lot motoparalotnią dla mężczyzn, którzy cenią bliskość natury i aktywności pełne emocji. Dla rdzennych mieszkańców stolicy, ale również dla mężczyzn, którzy stolicę odwiedzają po raz pierwszy, ciekawym pomysłem na prezent imieninowy jest rejs widokowy nad miastem. Pałac Kultury i Nauki jeszcze nigdy nie wyglądał tak wyjątkowo. Gwarantujemy, że imieninowy prezent dla mężczyzny wybrany zgodnie z jego marzeniami i zainteresowaniami, to gwarancja udanej niespodzianki i dnia, który on będzie wspominał jeszcze naprawdę długo. :)

Idealny prezent imieninowy, jeśli on jest fanem gier

Wirtualna rzeczywistość daje możliwości, o których w realnym świecie moglibyśmy tylko pomarzyć. Jeśli on chciałby zrobić coś naprawdę szalonego, jako prezent na imieniny zafunduj mu właśnie jedną z takich przygód. Komputerowy wyścig samochodowy, rozgrywany pomiędzy kierowcami najszybszych aut na świecie, a może wizyta w świecie VR, zgodnie z jednym z dziesiątków scenariuszy?

Więcej pomysłów na prezenty imieninowe dla mężczyzny

Propozycji na podarunek imieninowy, który sprawdzi się dla miłośników nowych technologii, jest naprawdę wiele. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie odrywając się od ziemi, on poczuł się jak w prawdziwym samolocie. Kabina pilota odkryje wszystkie swoje sekrety dzięki zastosowaniu profesjonalnego symulatora lotu, więc jeśli solenizant marzy o takim rejsie – to rozwiązanie doskonałe.

Prezent imieninowy dla niego ma być związany z jego sportowymi zainteresowaniami? Zobacz najlepsze propozycje w artykule "Jaki prezent dla sportowca?" - zapraszamy!