BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1854 opinii) od 179 zł od 152 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią
(654 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem
(372 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(848 opinii) od 79 zł od 67 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(264 opinii) od 299 zł od 254 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(417 opinii) od 55 zł od 47 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(693 opinii) od 189 zł od 161 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(233 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(281 opinii) od 149 zł od 127 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(30 opinii) od 599 zł od 569 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Degustacja whisky
(311 opinii) od 149 zł od 127 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina
BESTSELLER
Jazda quadem
(308 opinii) od 35 zł od 30 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
(78 opinii) od 499 zł od 474 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Lot motolotnią
(273 opinii) od 189 zł od 161 zł
BESTSELLER
Kurs Kiperski - Degustacja Piwa i piwnych przekąsek
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem
(255 opinii) od 79 zł od 67 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(113 opinii) od 299 zł od 254 zł
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
(106 opinii) od 29 zł od 26 zł
BESTSELLER
Pierwszy kurs pilotażu
(266 opinii) od 349 zł od 307 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(271 opinii) od 249 zł od 219 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
Wieczór w teatrze
(44 opinii) od 45 zł od 38 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 133 dostępnych

Fajne prezenty imieninowe dla niego

Podstawową zaletą takich prezentów na imieniny dla niego jest fakt, że są naprawdę niepowtarzalne i w pełni dopasowane do jego zainteresowań i pasji. Męski off road 4x4 po leśnych bezdrożach? Degustacja najlepszych win w towarzystwie profesjonalnego sommeliera? Pierwszy kurs pilotażu, jako początek całkiem nowej przygody wśród chmur? Tegoroczne imieniny ważnego dla Ciebie mężczyzny niech będą niepowtarzalne i pełne niespodzianek. Pierwszą z pewnością sprawisz mu, wręczając jako prezent kopertę wypełnioną emocjami!  Szum powietrza, ryk silnika, droga aż po horyzont, a do tego grono najlepszych kumpli – dla wielu mężczyzn właśnie tak brzmi przepis na idealny weekend. 

Nietypowe upominki na imieniny dla niego

Z okazji jego imienin podaruj mu to, o czym marzy i zapewnij mu atrakcje pełne testosteronu. Rzut siekierą do celu to zadanie dla posiadaczy mocnych nerwów i celnego oka. Ekstremalna jazda Monster Truckiem to prezent imieninowy, który obudzi w nim dziecięcą radość i pozwoli spełnić marzenie o prowadzeniu ogromnej machiny. W aerotunelu poczuje się niczym profesjonalny spadochroniarz, który swobodnie spada naprawdę dużej wysokości, a podczas skoku na bungee rejestrowanego specjalną kamerą video, będzie mógł sprawdzić jakie emocje wywołuje ta jedna z najpopularniejszych ekstremalnych rozrywek na świecie.

Wszystkie te atrakcje zapewnią każdemu facetowi naprawdę dużą dawkę adrenaliny i sprawią, że w dniu imienin on odkryje w sobie całkiem nową pasję. Nie wahaj się ani chwili dłużej i z okazji jego święta, wręcz ważnemu dla Ciebie mężczyźnie podarunek pełen męskich zainteresowań.

Upominki na imieniny dla mężczyzn - relaks

Jaki prezent na imieniny podarować facetowi, który chciałby, choć na kilka chwil oderwać się od codziennych obowiązków? Mogą to być na przykład loty szybowcem, które doskonale sprawdzą się u miłośników zapierających dech w piersiach widoków. Albo też lot motoparalotnią dla mężczyzn, którzy cenią bliskość natury i aktywności pełne emocji. Dla rdzennych mieszkańców stolicy, ale również dla mężczyzn, którzy stolicę odwiedzają po raz pierwszy, ciekawym pomysłem na prezent imieninowy jest rejs widokowy nad miastem. Pałac Kultury i Nauki jeszcze nigdy nie wyglądał tak wyjątkowo. Gwarantujemy, że imieninowy prezent dla mężczyzny wybrany zgodnie z jego marzeniami i zainteresowaniami, to gwarancja udanej niespodzianki i dnia, który on będzie wspominał jeszcze naprawdę długo. :)

Idealny prezent imieninowy, jeśli on jest fanem gier

Wirtualna rzeczywistość daje możliwości, o których w realnym świecie moglibyśmy tylko pomarzyć. Jeśli on chciałby zrobić coś naprawdę szalonego, jako prezent na imieniny zafunduj mu właśnie jedną z takich przygód. Komputerowy wyścig samochodowy, rozgrywany pomiędzy kierowcami najszybszych aut na świecie, a może wizyta w świecie VR, zgodnie z jednym z dziesiątków scenariuszy?

Więcej pomysłów na prezenty imieninowe dla mężczyzny

Propozycji na podarunek imieninowy, który sprawdzi się dla miłośników nowych technologii, jest naprawdę wiele. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie odrywając się od ziemi, on poczuł się jak w prawdziwym samolocie. Kabina pilota odkryje wszystkie swoje sekrety dzięki zastosowaniu profesjonalnego symulatora lotu, więc jeśli solenizant marzy o takim rejsie – to rozwiązanie doskonałe.

Prezent imieninowy dla niego ma być związany z jego sportowymi zainteresowaniami? Zobacz najlepsze propozycje w artykule "Jaki prezent dla sportowca?" - zapraszamy!