POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 48 dostępnych

Weekendowa przygoda w duecie!

Podróżowanie smakuje znacznie lepiej, jeśli ma się przy sobie bliską osobę. Możemy zdecydować się na weekend wypoczynkowy, aktywny lub ten, który po prostu pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków. Najważniejsze jednak są chwile spędzone razem. Wspólne podróżowanie wcale nie musi kojarzyć się wysokimi kosztami. Ceny romantycznych wojaży zaczynają się od 199 zł, ale romantyczne chwile spędzone razem są bezcenne.

Pomysł na romantyczny weekend we dwoje

Od naszych zainteresowań będzie zależeć charakter weekendowej wycieczki. Możesz połączyć podróżowanie z okrywaniem siebie oraz swoich pasji. Do tego świetnie sprawdzają się weekendowe wycieczki połączone z atrakcjami. Tym, którzy lubią adrenalinę i ekstremalne przeżycia, polecamy weekend ze skokiem spadochronowym. Miłośnikom czterech kółek spodoba się weekend z wyprawą off-road. Dla wielbicieli leniuchowania znajdzie się również relaksacyjny pobyt w SPA. Zmysłowe zabiegi oraz odpoczynek będą najbardziej z romantycznych propozycji wyjazdowych.

Gdzie na weekend we dwoje?

Polska jest z pewnością urokliwym miejscem! Jest wiele miejsc, które możemy eksplorować. Położenie geograficzne Polski z pewnością dodaje jej uroku – z jednej strony obejmują nas majestatyczne góry, z drugiej przepiękne morze. Możemy również korzystać ze wspaniałości, jakie oferują nam Mazury i kotliny. Niczego sobie są również tereny nizinne… wybór miejsca, do którego chcielibyśmy wyjechać, nie jest wcale taki prosty! Jak zdecydować się, gdy urokliwe okolice podsuwają nam tyle propozycji? W Katalogu Marzeń znajdziesz wiele lokalizacji, które kryją ze sobą wielką przygodę. Możesz przeżyć noc w Lapońskiej Wiosce, wybrać się na szczyt swoich marzeń na weekend w górskim schronisku, albo spędzić niezapomniane chwile w domku na wodzie. Każda z propozycji kryje za sobą wspaniałe doświadczenia.

Voucher na weekendowy wyjazd we dwoje

Chcecie ze sobą miło spędzić czas i przeżyć świetną przygodę? A może szukacie niezapomnianego prezentu z okazji ślubu lub rocznicy? Weekend z atrakcjami dla dwojga to doskonałe rozwiązanie na prezent na różne okazje.

Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Ci wybór wymarzonego weekendu we dwoje. Jeśli jednak nadal nie jesteś zdecydowany, skontaktuj się z nami. Z wielką przyjemnością pomożemy znaleźć Ci odpowiednie miejsce do podróży dla Ciebie i bliskiej osoby!