BESTSELLER
Off Road 4x4 - Kielce
Off Road 4x4 | Kielce (16 opinii) 449 zł
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Kielce (Si Senor)
BESTSELLER
Kolacja we dwoje - Kielce (Blue)
PROMOCJA
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Kielce
Poznaj strzelanie | Kielce (5 opinii) 119 zł 89 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga - Kielce (Sekret Day Spa)
BESTSELLER
Ostre strzelanie - Kielce
BESTSELLER
SPA dla dwojga - Kielce (Shivago Spa)
BESTSELLER
Lot motoparalotnią - Kielce
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 480 dostępnych

Pakiety Przeżyć w Kielcach – dla każdego coś… trafionego!

Wybór odpowiedniego prezentu z okazji Gwiazdki, Dnia dziecka albo urodzin to niełatwe zadanie. Nigdy do końca nie wiadomo, czy upominek, na który się zdecydujemy, rzeczywiście przypadnie do gustu osobie obdarowanej. Rozwiązaniem tego problemu jest wybór jednego Pakietów Przeżyć z Kielc. Dorosłym z pewnością spodoba się Pakiet Marzeń w Powietrzu, w ramach którego będą mogli spróbować m.in. lotu paralotnią i balonem. Pakiet dla juniorów – Dziecięce Marzenia– to propozycja pełne szans na spełnienie życzeń najmłodszych członków rodziny. Może dzięki niewielkiemu voucherowi Twoja młodsza siostra lub brat spróbują jazdy quadem albo poznają tajniki tworzenia słodkości? Możliwości jest naprawdę wiele! Wybierz prezent z Kielc w postaci Pakietu Przeżyć i ciesz się emocjami, które już niebawem przeżyją Twoi najbliżsi!

Masaże w Kielcach – odwiedź odległe krainy

Profesjonalny masaż do doskonała okazja do przeniesienia się w dalekie krainy bez konieczności odbywania wielogodzinnych lotów i kupowania biletów. Wystarczy już kilkadziesiąt minut spędzonych w jednym ze SPA w Kielcach, aby poczuć przypływ nowych sił witalnych i odnieść wrażenie, że właśnie wróciliśmy z długiego i wyjątkowo udanego urlopu. Masaż czekoladowy w Kielcach to propozycja dla fanów słodkości i rozpieszczania. Masaż dla dwojga może natomiast stać się pretekstem do wyjątkowej randki i pogłębienia łączącej Was relacji. Komu podarujesz taki prezent z Kielc? Może mamie i tacie, którym na co dzień brakuje czasu na rozmowę, nie mówiąc o wspólnych aktywnościach i relaksie? Ten prezent z Kielc doskonale sprawdzi się na przykład z okazji rocznicy ślubu lub Walentynek.

Kulinarne prezenty z Kielc – uczta dla ciała i ducha

Fanom dobrego jedzenia perła województwa Świętokrzyskiego przypadnie do gustu bez dwóch zdań. Kuchnia regionalna idealnie łączy się tu z wpływami z całego świata i pomysłowością tutejszych kucharzy. Efekt takiej mieszanki może być natomiast tylko jeden – niezwykłe smaki i aromaty serwowane przez najlepsze restauracje w Kielcach. Kolacja we dwoje zawładnie kubkami smakowymi zakochanych, a degustacja whisky pod okiem profesjonalisty stanie się niepowtarzalną okazją do bliższego poznania jednego z najchętniej pijanych trunków. Podczas niezwykłej lekcji, osoba obdarowana voucherem z Katalogu Marzeń zyska możliwość poznania podstaw doboru whisky do poszczególnych dań i komponowania jej z innymi składnikami i zapachami. Czy można wyobrazić sobie lepszy prezent dla taty z Kielc?

Wodne atrakcje Kielc – aktywnie i leniwie

Tym, którzy uwielbiają wodne szaleństwa, Kielce spodobają się bez dwóch zdań. Sesja floatingu w kieleckim salonie SPA stanie się szasną do odnalezienia równowagi ciała i umysłu, o którą tak trudno w dzisiejszym, pędzącym na oślep świecie. Szum wody i całkowite wyciszenie kapsuły stanowią najlepsze połączenie wypoczynku dla każdego.

Inną propozycją, która zagwarantuje wodną rozrywkę i odrobinę szaleństwa, jest Pakiet Marzeń „Przygoda”. Dzięki voucherowi, osoba obdarowana będzie mogła zanurzyć się w niebieskie głębiny i sprawdzić, co czyha pod powierzchnią wody. Wizyta w podwodnym królestwie odbędzie się dzięki kursowi nurkowania z profesjonalistą. Na co uważać? W jaki sposób bezpiecznie zejść pod wodę i wynurzyć się? Czego z pewnością nie należy się obawiać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają wszyscy kursanci, a to dzięki prezentowi z Kielcami w tle.

Kielce romantycznie – prezenty dla zakochanych w każdym wieku

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Kielce to jedno z najbardziej urokliwych miast w Polsce, które doskonale nadaje się na organizację niezapomnianej randki. Bez względu na wiek, wszystkie pary znajdą tu coś dla siebie. Nastolatkom polecamy prezent w postaci rozgrywki paintballowej dla dwojga, upominkiem dla rodziców z Kielc niech stanie się spływ kajakiem dla pary, a dziadkom, którzy marzą o chwili spędzonej tylko w swoim towarzystwie, z pewnością spodoba się voucher na Pakiet Marzeń dla dwojga, pełen wypoczynku.