BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł
Lot szybowcem dla dwojga
(45 opinii) od 399 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
Lot szybowcem za samolotem
(39 opinii) od 349 zł
Lot motoszybowcem
(6 opinii) od 319 zł

Załadowano 7 z 7 dostępnych

Wejdź na pokład szybowca i zmień perspektywę

Szybowiec nie ma silnika, dzięki czemu podczas lotu można poczuć się jak szybujący ptak. Brak silnika powoduje, że swoją przygodę w chmurach zaczyna z pomocą wyciągarki lub samolotu. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości linka holownicza odczepia szybowiec, a Ty możesz cieszyć się całkowitą ciszą. Wyobrażasz to sobie? Adrenalina energicznie krąży w ciele, a Ty unosisz się w powietrzu i delektujesz błogą chwilą…

Voucher na lot szybowcem obejmuje szkolenie teoretyczne, podczas którego pilot przybliży Ci zasady, dzięki którym szybowiec lata oraz warunki bezpieczeństwa podczas lotu. Następnie zasiądziesz w szybowcu i będziesz mógł delektować się nieziemskimi widokami, które zostaną z Tobą na długo. Jeśli lubisz chodzić z głową w chmurach, zapraszamy na praktyczną lekcję fizyki, która odbędzie się na pokładzie bezsilnikowej maszyny!

Podaruj prezent: voucher na lot szybowcem!

Lot szybowcem to pierwszy krok do pokochania podniebnych atrakcji. Voucher okaże się idealnym pomysłem na prezent dla dziewczyny, która kocha podziwiać świat z innej perspektywy. To także ciekawa propozycja na upominek z okazji imienin dla szefa, aby pobujał trochę w obłokach. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu, dlatego obdarowany zyska wiele czasu na zrealizowanie atrakcji. Ceny lotów szybowcem zaczynają się od 149 złotych, jednak doświadczenia, które zyskuje obdarowany, są bezcenne.

Komu spodoba się lot szybowcem?

Zastanawiasz się, komu warto podarować taki odlotowy prezent? Odpowiedź jest prosta – będzie to wymarzony prezent dla każdego, kto bardziej ceni przeżycia niż przedmioty. To idealny prezent dla chłopaka i męża, ale również świetny pomysł na prezent dla żony na urodziny. Bez względu na wiek, lot szybowcem dostarczy potężnych emocji. Tym, którzy kochają spełniać swoje marzenia razem, polecamy także lot szybowcem dla dwojga! To doskonałe rozwiązanie na prezent na rocznicę dla męża.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci w podjęciu decyzji. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wymarzonym prezentem lub masz pytania dotyczące lotu szybowcem – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje zapytanie.

Jeżeli interesuje Cię więcej ciekawostek o locie szybowcem, zapraszamy Cię do przeczytania specjalnego artykułu na naszym blogu. Poznasz historię latania, ich budowę oraz dowiesz się, kto jest wielokrotnym mistrzem świata w szybownictwie.