POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 144 dostępnych

Co na prezent dla dziecka?

Aby wybrać fajny prezent dla dziecka, wystarczy chwila zastanowienia - ile lat ma dziecko, co lubi robić w wolnym czasie, czym się interesuje, jaki ma charakter? Może jednak chciałbyś podarować nietypowy upominek, który skłoni dziecko do nowej pasji? Właśnie dlatego proponujemy vouchery na atrakcje, które mają przewagę nad gadżetami i materialnymi prezentami. Zamiast kolejnych zabawek, które po miesiącu mogą wylądować zapomniane na strychu - podaruj doświadczenia, których dziecko nigdy nie zapomni.

Kreatywne prezenty dla dziecka

Pozwól dziecku rozwinąć swoją kreatywność i daj mu ponieść się fantazji. Kreatywne prezenty dla dziecka w Katalogu Marzeń odbywają się w apetycznym stylu. Podczas warsztatów robienia pizzy, dziecko będzie mogło skomponować ulubione danie ze składników, które lubi. Dla miłośnika innych smaków przygotowaliśmy także warsztaty kulinarne dla dzieci, na niektórych z nich można zapisać już 4-latka! Jeśli jednak Twoje dziecko jest łasuchem, podaruj mu voucher na cukierkowe warsztaty. To świetna okazja do poznania swojego dziecka, ponieważ na warsztaty mogą wybrać się również dorośli. Możliwość stworzenia własnych słodyczy z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi.

Sportowe prezenty dla dziecka

Poszukujesz prezentu dla dziecka, które jest wulkanem energii? Podaruj mu sportowe emocje z voucherem na naukę jazdy konnej. Może wzbudzisz w dziecku pasję do jeździectwa i stanie się to nową pasją? Dla wyjątkowo aktywnego dziecka proponujemy również bilety do parku trampolin. Biegać, skakać, latać, pływać… tego wszystkiego może doświadczyć dziecko z voucherami na atrakcje w Katalogu Marzeń!

Artystyczne prezenty dla dziecka

Prezent dla dziecka, które jest artystyczną duszą? Najlepszym wyborem będą lekcje gry na instrumentach. Nauka gry na gitarze dla brzdąca, które marzą o założeniu w przyszłości własnego zespołu. Nauka gry na pianinie dla malca, którym bliżej do klasycznej muzyki. Nauka gry na saksofonie dla maluchów, którym w duszy gra jazz.

Pomysły na prezenty dla dziecka na każdą okazję

W Katalogu Marzeń znajdziesz prezenty dla dziecka na wyjątkowe okazje. Możesz zainspirować się propozycjami dla dziecka na Mikołajki, czy Dzień Dziecka lub zobaczyć prezenty dopasowane do dziewczynek, lub chłopców. My jesteśmy pewni, że prezenty w formie przeżyć to najlepszy z możliwych prezentów dla pociechy.

Jak spędzić Dzień Dziecka? Zabierz swoje dziecko na przygodę! Zobacz nasze pomysły na atrakcje dla dzieci, które opisaliśmy w artykule na blogu.