BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
Gokarty dla dzieci
(78 opinii) od 29 zł
NOWOŚĆ
Warsztaty w hucie szkła
Poznaj nurkowanie
(69 opinii) 119 zł
Wstęp do sali zabaw
(6 opinii) od 39 zł
Wstęp do parku trampolin AIRO
(33 opinii) od 35 zł
Przygoda w parku rozrywki
(4 opinie) od 59 zł
Strzelanie dla nastolatków
(36 opinii) 95 zł
Warsztaty czekoladowe
(59 opinii) od 75 zł
Sesja zdjęciowa dla dzieci
(3 opinie) od 299 zł
Kosmiczna Sala Zabaw SPACE KIDS
(17 opinii) od 50 zł
Nurkowanie w DEEPSPOT
(10 opinii) od 449 zł
Warsztaty ceramiczne
(39 opinii) od 155 zł
Poznaj wakeboarding
(26 opinii) od 55 zł
Crazy Carts
(9 opinii) od 49 zł
Nauka jazdy konnej
(31 opinii) od 99 zł
Syrening – zostań syreną
(5 opinii) 249 zł
Teatr dla dzieci
od 100 zł
Zwiedzanie Muzeum Światła
(2 opinie) od 69 zł
Voucher do sali zabaw Fikołki
(3 opinie) od 55 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 83 dostępnych

Tradycja prezentów na Mikołaja dla dzieci

Święty Mikołaj jest znany na całym świecie. W Ameryce możemy odnaleźć Santa Clause, we Włoszech Babbo Natale a w Niemczech Heilige Nicolaus. Według legendy święty Mikołaj bezinteresownie obdarowywał prezentami – w szczególności jego obdarowanymi były dzieci. W wielu domach i szkołach obchodzi się Mikołajki, a główna idea święta to wręczanie drobnych upominków, prosto od serca. W myśl tej zasady zebraliśmy kilka propozycji, które świetnie sprawdzą się na prezent na 6 grudnia.

Pomysły na prezent na Mikołajki dla dzieci

Co podarować naszym małym pociechom, aby na ich twarzach zagościł szczery uśmiech? Możesz szukać kolejnej zabawki, która w końcu trafi do zapomnianego kąta. Proponujemy jednak coś lepszego — wyjątkowe wspomnienia, które nie pokryje warstwa kurzu! Takie emocje dają vouchery na przeżycia. Wśród nich coraz większą popularność zyskują cukierkowe warsztaty. Możliwość przygotowania własnych wyrobów to prawdziwy raj dla wszystkich łasuchów. Które dziecko nie kocha słodyczy? A przygotowane własnoręcznie smakują jeszcze lepiej. Dobrym pomysłem jest również podarowanie vouchera na spacer z Alpaką. Kontakt z alpaką będzie niezapomnianym wydarzeniem – dziecko pozna bliżej to wspaniałe zwierzę oraz będzie miało okazję dowiedzieć się, czym różni się lama od alpaki.

Prezent na mikołajki dla dzieci do 20 zł

Przyjęło się, że prezent na Mikołajki nie powinien być kosztowny. W końcu zbliża się Gwiazdka i tam będziemy mogli wrzucić większy upominek. Chodzi przecież o sam miły gest. Wśród upominków, na które nie wydamy fortuny i zmieszczą się w budżecie do 20 zł, znajdziemy kilka opcji. Wśród nich voucher na VR dla dzieci. To idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą oderwać dziecko od komputera. Podczas sesji obdarowany będzie mógł skakać, biegać, wspinać się, pływać… i nie tylko — w VR ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Kolejną niedrogą propozycją jest bilet do kina 7D, który będzie alternatywą do zwykłego oglądania filmów. Dla dzieci, które są gotowe przeżyć wspaniałą przygodę. Możemy również wybrać przejażdżkę quadem w Łebie. Kilkanaście minut spędzonych na czterokołowcu dostarczy wiele wrażeń i pozytywnych emocji.

Jeżeli nadal nie znalazłeś idealnego prezentu na Mikołajki dla dziecka, skontaktuj się z nami – mailowo, telefonicznie lub na Facebooku. Z wielką chęcią ułatwimy wybór prezentu oraz doradzimy idealne rozwiązanie.