POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 124 dostępnych

Pomysł na prezent dla taty pod choinkę

Prezenty świąteczne dla taty to prawdziwe, coroczne wyzwanie. W przedświątecznej gorączce każdy cierpi czasami na brak prezentowych inspiracji. I wtedy zjawiamy się my! Przetestowaliśmy razem z naszymi Marzycielami tysiące świątecznych niespodzianek. Najchętniej wybierane prezenty dla taty na święta to:

#1 Lot szybowcem – odlotowy prezent na święta dla taty

Ten voucher to jeden z naszych absolutnych bestsellerów. Szybowiec może startować z pomocą wyciągarki lub samolotu, a potem przemierza przestworza już całkiem samodzielnie. Nic dziwnego zatem, że ta atrakcja zbiera same najlepsze opinie! Każdy, kto ma tę podniebną przygodę za sobą, mówi, że wrażenia są po prostu nie do opisania. Voucher na lot szybowcem to wspaniały prezent dla taty na święta Bożego Narodzenia. Nigdy nie zapomni tej atrakcji!

#2 Jazda szybkim samochodem – będą emocje!

Twój tata jest fanem adrenaliny? Od zawsze marzył o ultraszybkim samochodzie? Wybierz luksusowe Ferrari, Lamborghini, profesjonalne Subaru… I dziesiątki innych aut, których moc zapiera dech w piersi! Niech tegoroczny prezent pod choinkę pozytywnie go zaskoczy. Jeśli ma prawo jazdy, może zasiąść za kierownicą wybranego auta i poczuć się jak w prawdziwym filmie akcji. Prawka brak? Zapraszamy na miejsce pasażera!

Pomysł na wystrzałowy prezent dla taty na święta

Każdy facet będzie dobrze się bawił podczas wizyty na strzelnicy. Wykwalifikowani instruktorzy zajmą się Twoim tatą i ze starannością zadbają Jego komfort podczas tej wizyty. Przetestuje kilka rodzajów profesjonalnej broni, pozna techniki strzelania. Przygoda na strzelnicy to nie tylko oddawanie strzałów – prowadzą je ludzie, którzy pragną dzielić się z innymi swoją pasją. Ciekawe historie i wyjątkowa atmosfera gwarantowane!

Jeśli to jednak ciągle nie to, podsuwamy Ci jeszcze kilka propozycji. Zastanów się, co lubi robić Twój tata? Co sprawia mu prawdziwą radość? Może nieśmiało wspomniał o czymś, o czym tak naprawdę od dawna marzy? Jeśli tak właśnie jest, podaruj mu na nadchodzące święta voucher na przeżycie. Dzięki niemu sam zdecyduje, kiedy i w którym z polskich miast chce zrealizować swój prezent. Co ważne, będzie miał na to całe 12 miesięcy!

#4 Męskie popołudnie SPA – wypoczynek idealny dla mężczyzn

Kto powiedział, że wizyty w SPA są przeznaczone tylko dla kobiet? Każdy z nas zasługuje czasem na chwilę błogiego odpoczynku. Twój tata z pewnością doceni to, że chcesz zadbać o równowagę jego ciała i ducha. Kilka godzin spędzonych pod opieką specjalistów w dziedzinie masażu naprawdę może zdziałać cuda. Tata poczuje się odprężony i zrelaksowany, bo jako prezent świąteczny dostanie potężny zastrzyk energii na realizację noworocznych postanowień!

#5 Kurs kiperski – prezent na święta dla taty, który jest miłośnikiem piwa

Degustacja piwa połączona z kursem kiperskim to idealny prezent świąteczny dla taty. Usatysfakcjonuje każdego doświadczonego piwosza, ale doskonale sprawdzi się też w przypadku piwnych laików. Piwo wydaje Ci się prostym i mało szlachetnym trunkiem? Nic bardziej mylnego! Degustacja piwa połączona z kursem kiperskim to świetna okazja do zagłębienia się w tajniki tego złocistego płynu, a także do odkrycia pełni jego smaków i aromatów 

#6 Skok ze spadochronem – prezent świąteczny z wysokości

A może by tak zaszaleć w tym roku na Gwiazdkę i podarować ojcu coś całkiem niespodziewanego? Niech ten świąteczny prezent dla taty będzie dla niego prawdziwym wyzwaniem. Jak myślisz, odważy się skoczyć ze spadochronem? Tym razem podejdź do tematu prezentów świątecznych nieszablonowo i zaskocz pozytywnie swojego tatę z okazji świąt! Być może sam nie zdecydowałby się na skok, choć zawsze skrycie o nim marzył? Ułatw mu to zadanie i podejmij tę decyzję w jego imieniu! Chcesz zobaczyć jego minę, kiedy otwiera prezent bożonarodzeniowy i znajduje tam skok spadochronowy? Podaruj mu voucher z Katalogu Marzeń! 

Ciągle masz problem z wybraniem prezentu świątecznego dla taty? Sprawdź, co jeszcze możesz podarować tacie, który na pozór ma już wszystko!