POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 110 dostępnych

Pomysł na prezent dla taty pod choinkę

Prezenty świąteczne dla taty to prawdziwe, coroczne wyzwanie. W przedświątecznej gorączce każdy cierpi czasami na brak prezentowych inspiracji. I wtedy zjawiamy się my! Przetestowaliśmy razem z naszymi Marzycielami tysiące świątecznych niespodzianek. Najchętniej wybierane prezenty dla taty na święta to:

#1 Lot szybowcemLot szybowcem to jeden z naszych absolutnych bestsellerów. Szybowiec może startować z pomocą wyciągarki lub samolotu. Ta atrakcja zbiera same najlepsze opinie! Każdy, kto ma tę podniebną przygodę za sobą, mówi, że wrażenia są po prostu nie do opisania. Voucher na lot szybowcem to wspaniały prezent dla taty na Święta Bożego Narodzenia. Nigdy nie zapomni tej atrakcji!

#2 Jazda szybkim samochodem – Twój tata jest fanem adrenaliny? Od zawsze marzył o ultraszybkim samochodzie? Wybierz luksusowe Ferrari, Lamborghini, profesjonalne Subaru… I dziesiątki innych aut, których moc zapiera dech w piersi! Niech tegoroczny prezent pod choinkę pozytywnie go zaskoczy. Jeśli ma prawo jazdy, może zasiąść za kierownicą wybranego auta i poczuć się jak w prawdziwym filmie akcji. Prawka brak? Zapraszamy na miejsce pasażera!

#3 Przygoda na strzelnicy – Każdy facet będzie dobrze się bawił podczas wizyty na strzelnicy. Wykwalifikowani instruktorzy zajmą się Twoim tatą i ze starannością zadbają Jego komfort podczas tej wizyty. Przetestuje kilka rodzajów profesjonalnej broni, pozna techniki strzelania. Przygoda na strzelnicy to nie tylko oddawanie strzałów – prowadzą je ludzie, którzy pragną dzielić się z innymi swoją pasją. Ciekawe historie i wyjątkowa atmosfera gwarantowane!

Prezent gwiazdkowy dla Taty

Jeśli to jednak ciągle nie to, podsuwamy Ci jeszcze kilka propozycji. Zastanów się, co lubi robić Twój tata, co sprawia mu radość. Może nieśmiało wspomniał między wierszami o czymś, o czym od dawna marzy? Podaruj mu na Święta voucher na przeżycie. Dzięki niemu sam zdecyduje, kiedy chce zrealizować swój prezent – będzie miał na to całe 12 miesięcy!

#4 Męskie popołudnie SPA – Kto powiedział, że wizyty w SPA są przeznaczone tylko dla kobiet? Każdy z nas zasługuje na chwilę błogiego odpoczynku. Twój tata z pewnością doceni, że chcesz zadbać o równowagę jego ciała i ducha. Kilka godzin spędzone pod opieką specjalistów w dziedzinie masażu naprawdę może zdziałać cuda. Tata poczuje się odprężony i zrelaksowany. Dostanie potężny zastrzyk energii na realizację noworocznych postanowień!

#5 Kurs kiperskiDegustacja piwa połączona z kursem kiperskim to idealny prezent świąteczny dla taty. Usatysfakcjonuje każdego doświadczonego piwosza, sprawdzi się też w przypadku piwnych laików. Piwo wydaje się prostym i mało szlachetnym trunkiem? Nic bardziej mylnego. To świetna okazja do zagłębienia się w tajniki tego złocistego płynu oraz do odkrycia pełni smaków i aromatów 

#6 Skok ze spadochronem – A może by tak zaszaleć w tym roku? Niech ten świąteczny prezent dla taty będzie dla niego wyzwaniem. Jak myślisz, odważy się skoczyć ze spadochronem? Podejdź do tematu prezentów świątecznych nieszablonowo i zaskocz pozytywnie swojego tatę z okazji Świąt! Być może sam nie zdecydowałby się na skok, choć zawsze skrycie o nim marzył. Chcesz zobaczyć jego minę, kiedy otwiera prezent gwiazdkowy i znajduje tam skok spadochronowy? Podaruj mu voucher! 

Ciągle masz problem z wybraniem prezentu świątecznego dla taty? Sprawdź, co jeszcze możesz podarować tacie, który wszystko ma.