BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
  • Kolacja we dwoje
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
  • Ebooki i audiobooki bez limitu
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 71 dostępnych

Co dla babci pod choinkę?

Babcia to osoba, bez której nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. To jej obecność gwarantuje ten charakterystyczny, ciepły klimat i tworzy domową atmosferę. Jeszcze niedawno siedzieliśmy babci na kolanach, myśląc o tym, jaki prezent świąteczny sami chcielibyśmy dostać na święta. Dzisiaj jednak role się odwracają i jako dorośli chcemy podziękować naszym wspaniałym babciom za te wszystkie magiczne wspomnienia, jakie stworzyły. Dlatego w Katalogu Marzeń zastanawiamy się nad naprawdę wyjątkowymi prezentem dla babci na Gwiazdkę.

Co więc możemy podarować, aby wykazać się większą inicjatywą i zaskoczyć babcię w tym magicznym, ważnym dla wszystkich czasie? Jako odpowiedź na to pytanie, proponujemy 5 najlepszych prezentów świątecznych dla babci:

1# Relaks jako prezent dla babci na Gwiazdkę

Od zawsze wiadomo, że do pełnego szczęścia potrzebne nam jest zarówno zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Oprócz dobrego samopoczucia, warto więc zadbać o przyjemności dla ciała. Idealnym prezentem na Gwiazdkę dla babci będzie w tej sytuacji masaż relaksacyjny, który odpręży mięśnie i poprawi krążenie. Pierwsze efekty można poczuć już nawet po jednym zabiegu. Stres znika, a spięte mięśnie cudownie rozluźniają się pod palcami wykwalifikowanych masażystów. Odprężone ciało to jednak dopiero połowa sukcesu. Relaks ducha zapewnią aromatyczne świece i spokojna muzyka, która jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu wypełni cały gabinet. W ten sposób Twoja babcia zapomni na chwilę o codzienności i będzie się mogła skupić tylko na sobie. Czy trzeba czegoś więcej, aby przekonać, że taki masaż relaksacyjny to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o gwiazdkowe prezenty dla babci?

2# Lot widokowy jako prezent dla babci na Gwiazdkę

A co by było, gdyby tak wznieść się na wysokość ponad 400 metrów nad zmienią i móc podziwiać piękne krajobrazy z lotu ptaka? Voucher na lot widokowy daje właśnie tę wspaniałą możliwość dostrzeżenia tego, czego nie widać z ziemskiej perspektywy. Dzięki Katalogowi Marzeń teraz Ty możesz wybrać właśnie taki prezent dla ukochanej babci! Widoki zapierają dech w piersi i już 15-minutowy rejs dostarcza takiej ilości endorfin, która pozostaje w organizmie naprawdę na długo. To ważne, bo przecież najlepszy prezent to ten, który wywołuje uśmiech!

3# Kulinarny prezent dla babci na Gwiazdkę

Jeśli chcemy trafić nie tylko w gusta obdarowywanej babci, ale także do jej serca, zdecydowanie najlepiej zrobić to przez żołądek! Kolacja w ulubionej restauracji, u boku bliskiej osoby to idealny pomysł na prezent dla babci z okazji świąt Bożego Narodzenia. Decydując się na niego, podarowujemy bowiem nie tylko możliwość spróbowania nowych potraw, ale też chwilę tylko dla niej, podczas której pozwolimy jej oderwać się od rzeczywistości i pysznie bawić.

4# Prezenty dedykowane seniorom na Gwiazdkę

Tradycyjny masaż relaksacyjny nie wystarczy? To może, jako prezent na święta dla babci, podarować jej cały pobyt w SPA przeznaczony specjalnie dla seniora? W zacisznym salonie odnowy biologicznej specjaliści pomogą spowolnić czas oraz maksymalnie się zrelaksować. Dobiorą również indywidualny pakiet zabiegów, dzięki któremu Twoja babcia poczuje się jak nowo narodzona!

5# Grota Solna jako prezent dla babci na Gwiazdkę

Magiczne właściwości soli z Morza Martwego są od tysięcy lat wykorzystywane do celów leczniczych. Podczas relaksu w grocie solnej będzie się można odprężyć się, zamknąć oczy i oddać medytacji oraz rozmyślaniom. W tym czasie powietrze napełnione minerałami dotrze do wszystkich komórek ciała obdarowanej takim voucherem osoby, odświeżając jej umysł i zatrzymując na chwilę czas. To idealny prezent na święta dla babci!

Ciepłe wspomnienia zamiast przedmiotów – prezenty dla babci i nie tylko

Wszystkie prezentowe przeżycia tworzą wspaniałe doświadczenia, dzięki czemu mają dużą przewagę nad tradycyjnymi przedmiotami. Bo choć rzeczom możemy nadawać odpowiednie znaczenie, to wspomnienia po wielkiej przygodzie zostają z nami na znacznie dłużej. Doświadczenia nie kurzą się zapomniane na półce, więc sprawdzą się jeśli chcemy podarować babci prezent, który zostanie z nią na długie lata.