POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 58 dostępnych

Co dla babci pod choinkę?

Czy zwykłe prezenty mogą przekazać w sobie wszystko, co chcemy przekazać? Najczęstsze propozycje prezentów dla babci wydają się takie błahe i banalne… Jednak mamy coś, co przełamie prezentową nudę i będzie świetnym rozwiązaniem na prezent dla babci w każdym wieku. Są to vouchery na przeżycia, które dostarczają wyjątkowych wrażeń i wywołują wielkie emocje.

Prezent gwiazdkowy dla babci

Co więc możemy podarować, aby wykazać się większą inicjatywą i zaskoczyć babcię? Proponujemy 5 najlepszych prezentów świątecznych dla babci:

1. Masaż relaksacyjny – Do pełnego szczęścia potrzebne nam zarówno zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. Oprócz dobrego samopoczucia warto zadbać o przyjemności dla ciała. Idealnym prezentem na gwiazdkę będzie więc masaż relaksacyjny, który odpręży mięśnie i poprawi krążenie. Nawet po jednym masażu można poczuć wspaniałą ulgę oraz zapomnieć o stresie.

2. Lot widokowy awionetką – Gdyby tak wznieść się na wysokość ponad 400 metrów nad zmienią i podziwiać piękne krajobrazy z lotu ptaka? Voucher na lot widokowy to wspaniała możliwość dostrzeżenia tego, czego nie widać z ziemskiej perspektywy. Widoki zapierają dech w piersi i nawet 15-minutowy lot dostarcza fali endorfin, którą długo się pamięta.

3. Kolacja we dwoje – Jeśli chcemy trafić w gusta obdarowanej, najlepiej zrobić to przez żołądek! Kolacja w ulubionej restauracji, u boku bliskiej osoby to idealny pomysł na prezent dla babci. Podarowujemy nie tylko możliwość spróbowania nowych potraw, a chwilę tylko dla siebie, w której możemy oderwać się od rzeczywistości.

4. Relaks w SPA dla seniora – Sam masaż nie wystarczy? To może cały pobyt w SPA przeznaczony specjalnie dla seniora? W zacisznym spa możemy spowolnić czas oraz maksymalnie się zrelaksować oraz skorzystać z przygotowanego pakietu zabiegów. 

5. Grota Solna – Magiczne właściwości soli z Morza Martwego są wykorzystywane przez lata do celów leczniczych. W grocie solnej możemy odprężyć się, zamknąć oczy i oddać medytacji i rozmyślaniom. W tym czasie powietrze napełnione minerałami dotrze do wszystkich komórek ciała, odświeżając nasz umysł i zatrzymując na chwilę czas.

Ciepłe wspomnienia zamiast przedmiotów

Wszystkie prezenty-przeżycia tworzą wspaniałe doświadczenia, dzięki czemu mają dużą przewagę nad zwykłymi przedmiotami. Choć przedmiotom możemy nadawać odpowiednie znaczenie, to wspomnienia po wielkiej przygodzie zostają z nami na znacznie dłużej. Doświadczenia nie kurzą się zapomniane na półce, więc sprawdzą się jeśli chcemy podarować babci prezent, który zostanie z nią na długie lata.

Jeśli szukasz prezentu dla babci i dziadka, sprawdź artykuł na blogu, w którym zdradzamy co chcieliby dostać nasi dziadkowie.