PROMOCJA
BESTSELLER
Lot szybowcem - Elbląg
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Elbląg
PROMOCJA
BESTSELLER
Pierwszy kurs pilotażu - Elbląg
Pierwszy kurs pilotażu | Elbląg (5 opinii) 449 zł 404 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem z filmowaniem - Elbląg
Skok ze spadochronem z filmowaniem | Elbląg (8 opinii) 1 299 zł 1 234 zł
PROMOCJA
Lot awionetką - Elbląg (40 minut)
PROMOCJA
Lot awionetką - Elbląg (50 minut)
PROMOCJA
NOWOŚĆ
Męskie popołudnie SPA - Elbląg (Amari SPA)
PROMOCJA
Poznaj nurkowanie - Elbląg
PROMOCJA
BESTSELLER
Lot samolotem Cessna - Elbląg (20 minut)
PROMOCJA
Lot szybowcem za samolotem - Elbląg
Lot szybowcem za samolotem | Elbląg (3 opinie) 349 zł 314 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 424 dostępnych

Kobiece prezenty z Elbląga

Znalezienie idealnego prezentu z Elbląga dla dziewczyny albo przyjaciółki nie powinno sprawiać najmniejszych problemów. W Katalogu Marzeń mamy ich naprawdę wiele, a każdy z nich jest unikatowy. Wiesz, że ważna dla Ciebie dziewczyna chciałaby wcielić się rolę profesjonalnej modelki i rozpocząć współpracę z fotografem? To możliwe i łatwiejsze niż myślisz! Wystarczy, że z okazji jej święta podarujesz jej voucher na akt artystyczny w Elblągu albo udział w sesji buduarowej. W obu przypadkach Twoja mama, siostra albo przyjaciółka będzie mogła na własnej skórze przekonać się, z czym tak naprawdę wiąże się praca modelki i na co warto zwrócić uwagę, aby na zdjęciu prezentować się naprawdę atrakcyjnie.

Poza wizytą w studio, taki prezent z Elbląga obejmuje też oczywiście konsultację z fryzjerem i stylistą, którzy każdemu pomogą wydobyć na światło dzienne jego wewnętrzne piękno. Efektem takiej sesji buduarowej w Elblągu lub zdjęć w formie aktu będzie niepowtarzalna pamiątka, która nada wyjątkowego charakteru dowolnemu wnętrzu albo będzie ozdobą albumu.

Nauka latania, czyli podniebne prezenty z Elbląga

A może szukasz pomysłu na prezent z Elbląga, który pozwoli poznać miasto na nowo? W takim przypadku idealnie sprawdzą się vouchery na wszelkie podniebne atrakcje. Podczas lotu szybowcem w Elblągu nadarzy się okazja do tego, aby na chwilę oderwać się od codzienności i „zresetować” zmęczony obowiązkami umysł.

Poszukującym nieco większych wrażeń tych, którzy z utęsknieniem wyczekują kolejnego wystrzału adrenaliny, z pewnością ucieszy natomiast voucher na udział w pierwszym kursie pilotażu w Elblągu. Takiej przygody nie zapomina się do końca życia, bo poza szkoleniem teoretycznym, uczestnik zajęć będzie miał też niepowtarzalną okazję na to, aby samemu usiąść za sterami niewielkiej maszyny latającej. Zastanawiasz się, jaki prezent z Elbląga podarować bliskim, którzy wiele dla Ciebie znaczą? Jesteśmy pewni, że z możliwości wcielenia się w rolę pilota będą więcej niż zadowoleni!

Jaki prezent z Elbląga pełen testosteronu wybrać?

W Katalogu Marzeń mamy też mnóstwo naprawdę męskich prezentów z Elbląga. Twój tata albo starszy brat chcieliby postawić na rozwój swojej kariery, ale nie mają pomysłu, od czego zacząć? Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego na początek warto zainwestować w profesjonalną sesję zdjęciową biznesową w Elblągu. Efektem takiego spotkania z fotografem w Elblągu będzie pakiet zdjęć, które świetnie nadadzą się na przykład do CV albo jako awatar na profilu w social mediach.

A jeśli chcesz, aby Twój prezent pozwolił na chwilę rozładować atmosferę, postaw na skok ze spadochronem w Elblągu. Dzięki takiej ilości emocji nawet najtrudniejsze zawodowe zadania nie będą przeszkodą w osiągnięciu wymarzonego celu.