BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 178 dostępnych

Oryginalny prezent na Dzień Chłopaka

Jeżeli szukasz upominku, który zostanie zapamiętany na dłużej – jesteś w dobrym miejscu ;). Vouchery na przeżycia dostarczają niesamowitych emocji, dzięki którym prezent zostanie w pamięci na znacznie dłużej. Jakie atrakcje są najczęściej na Dzień Chłopaka?

#1 Wizyta na strzelnicy – podaruj chłopakowi prezent, dzięki któremu poczuje się jak James Bond. Strzelnica to eksytujące przeżycie, które wtajemnicza w interesujący świat broni.

#2 Escape room – idealny prezent, który mieści się w budżecie. Świetnie sprawdzi się, jeżeli szukasz prezentu dla chłopaka do 100 złotych. Pokoje zagadek to frajda nie tylko dla młodszych. Rozwiązywanie łamigłówek z przyjaciółmi to świetna zabawa.

#3 Kurs kiperski – a może znasz chłopaka, który kocha piwo? W takim razie nie ma lepszego prezentu na Dzień Chłopaka niż degustacja piwa połączona z kursem kiperskim. Po takiej dawce wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń, nikt nie będzie wiedział o piwie więcej od obdarowanego.

#4 Lekcja flyboard – wodne szaleństwo z odlotowymi butami? To nasza kolejna propozycja na oryginalny prezent dla chłopaka. Dla fanów pływania, wodnych atrakcji ale również dla tych Panów, którzy kochają testować coś nowego.

#5 Lot motoparalotnią – na prezent z okazji Dnia Chłopaka sprawdzi się również voucher na przelot motoparalotnią. Latanie nad pięknymi okolicami, gdy pod swoimi stopami ma się czubki drzew… to coś, co porusza nawet nawiększego twardziela.

Wybierz idealny prezent na Dzień Chłopaka

Czy masz już pomysł na prezent z tej okazji? Zastanów się, jak dobrze znasz swojego ukochanego i spełnij w tym dniu jego najskrytsze marzenie. Może wyznacznikiem przy wyborze prezentu na Dzień Chłopaka będą zainteresowania albo temperament Twojej drugiej połówki? Dla każdego mamy coś oryginalnego!

Dla fanów ekstremalnych przeżyć – przygody na wysokości, dla motomaniaków – emocje na drogach i bezdrożach, dla łowców nowych doświadczeń – adrenalinę na wodzie i przygodę na strzelnicy, dla kreatywnych smakoszów – apetyczne kursy kulinarne i degustacje… I to jeszcze nie koniec naszych prezentowych propozycji dla Twojego chłopaka!