BESTSELLER
Off Road 4x4
(1854 opinii) od 179 zł od 152 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(848 opinii) od 79 zł od 67 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(113 opinii) od 299 zł od 254 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(693 opinii) od 189 zł od 161 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem
(372 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Escape room
(326 opinii) od 25 zł od 21 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią
(654 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(417 opinii) od 55 zł od 47 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(665 opinii) od 129 zł od 110 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(264 opinii) od 299 zł od 254 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
(131 opinii) od 159 zł od 135 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(600 opinii) od 175 zł od 158 zł
Lunch in the sky
od 789 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(233 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
(78 opinii) od 499 zł od 474 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 2 okrążenia
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 4 okrążenia
BESTSELLER
Lot balonem
(30 opinii) od 599 zł od 569 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 424 dostępnych

Idealny prezent na 20-stkę

Dwudzieste urodziny to wyjątkowa okazja dla każdego jubilata. Właśnie dlatego, jeśli szukacie prezentu specjalnie na ten dzień, wybierz coś, co na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby. Zamiast tradycyjnych kwiatów czy czekoladek, postaw na przeżycia zamknięte w niewielkiej kopercie. Ukochanej siostrze, jako prezent z okazji 20 urodzin możesz podarować na przykład wstęp do parku trampolin. Jako prezent dla brata na 20-stkę wybierz lot widokowy nad miastem, a szukając upominku na 20 urodziny dla najlepszej przyjaciółki postaw na zakupy ze stylistką.

Podniebne szaleństwa na dwudziestkę

20 urodziny zasługują na wyjątkową oprawę. A czy może być coś wspanialszego niż podniebny rejs z widokiem na ukochane miasto? Z pewnością nie! Jeśli zatem szukasz prezentu z okazji 20-stki dla rodzeństwa, bez wahania wybierz jedną z przygód, którą jubilat przeżyje pośród chmur. Może będzie to lot szybowcem albo romantyczny rejs balonem? A może pójdziesz raczej w kierunku sportów ekstremalnych i twój prezent na 20 urodziny pozwoli bliskim ci osobom poczuć adrenalinę podczas skoku na bungee albo ze spadochronem? Każdy pomysł jest dobry, a z podniebnymi prezentami Twoi przyjaciele i rodzina naprawdę poczuje, że urosły im skrzydła!

Nie każdy, kto marzy o lataniu, chciałby od razu faktycznie wzbijać się w powietrze. Ale spokojnie, dla takich osób również mamy pomysły na doskonałe prezenty z okazji 20 urodzin. Upominkiem dla chłopaka może być choćby lot w tunelu aerodynamicznym. Profesjonalny kombinezon i niepozorna uprząż sprawiają, że odwiedzając taki tunel, jubilat naprawdę ma wrażenie, jakby szybował w przestworzach. Jeśli zatem wciąż zastanawiasz się, jaki prezent na 20 urodziny wybrać, zdecyduj się na mocno odlotowe upominki!

Urodzinowe lenistwo na 20 urodziny

A gdyby tak, jako prezent z okazji 20 urodzin dla przyjaciółki wręczyć jej odrobinę lenistwa? Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić, Katalog Marzeń spieszy z wyjaśnieniem! Wybierając jeden z voucherów, możesz zapakować do koperty na przykład masaż czekoladowy albo zabieg wykonywany z zastosowaniem gorących kamieni. Dzięki nim, ciało jubilatki rozluźni się, a skóra odzyska dawny blask. Twoja siostra będzie ci zaś na pewno wdzięczna za pakiet spa dla niej, dzięki któremu odpocznie, nabierze sił i w pełni się zrelaksuje.

Ciekawym prezentem na 20 urodziny dla chłopaka będzie natomiast naprawdę męski masaż. Bo kto powiedział, że salony odnowy biologicznej są dedykowane tylko paniom? Doskonale przygotowany pakiet zabiegów świetnie sprawdzi się jako prezent na 20 urodziny zarówno dla przyjaciela, jak i brata. Obaj panowie bez wątpienia chętnie odpoczną od pędu codziennego życia.

Nadal zastanawiasz się, jaki „leniwy” prezent na 20-stkę dla przyjaciół wybrać? Postaw na sesję floatingu albo na relaks w grocie solnej. Obie atrakcje pozwolą nie tylko oczyścić umysł, ale również pozytywnie wpłyną na ciało obdarowanych.

Prezent na 20. urodziny na czterech kołach

„Dwudziestolatki to ja i ty! Zapytaj ojca, zapytaj matki, jakie się wtedy ma sny!” – śpiewał w swoim kultowym przeboju Maciej Kossowski. I rzeczywiście, 20 urodziny rządzą się swoimi prawami i zasługują na wyjątkowe elementy. A nic tak nie cieszy i nie przyspiesza biegu krwi w żyłach, jak profesjonalny wyścig samochodowy. Zakręty, nagle hamowanie, wyprzedzenie i wreszcie – przecięcie linii mety. Pisk opon i zapach palonej gumy to coś, na co czekają wszyscy fani motoryzacji. Prezentem na 20 urodziny dla brata lub innego fana samochodów, niech stanie się więc wyścig gokartowy albo przejazd bolidem KTM X-Bow na profesjonalnym torze wyścigowym.

A jaki prezent na 20-stkę wybrać dla siostry, która kocha szybkie samochody? Może przejazd Monster Truckiem albo raj w stylu off road po jednym z najciekawszych szlaków w Polsce? Ostateczna decyzja należy do ciebie. Pamiętaj jednak, żeby szukając prezentu na 20 urodziny zadbać o ty, by jubilat mógł dzięki niemu wcisnąć gaz do dechy!

Prezenty na 20-stkę - na powierzchni i pod wodą

W prezentach na 20 urodziny bez obaw postaw też na wodne szaleństwa. Emocjonujący flyboarding albo wakeboarding, pełen tajemnic kurs nurkowania, a może przejazd na skuterze wodnym? Możliwości na wodny prezent na 20-stkę dla miłośników aktywności jest naprawdę wiele. Nic dziwnego, przecież woda to doskonałe środowisko dla wszystkich kochających przygody.