Skok na bungee dla dwojga
(15 opinii) od 559 zł
Ekskluzywna kolacja we dwoje
(22 opinii) od 400 zł
Nauka gry w tenisa we dwoje
(9 opinii) od 165 zł
Skok ze spadochronem dla dwojga
(18 opinii) od 1 599 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(567 opinii) od 100 zł
Nauka gry w squasha we dwoje
(9 opinii) 219 zł
Weekend w SPA dla dwojga
(74 opinii) od 1 049 zł
Paintball laserowy dla dwojga
(95 opinii) od 25 zł
Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 39 zł
BESTSELLER
Lot balonem dla dwojga
(34 opinii) od 1 209 zł
Romantyczny lot balonem we dwoje
(7 opinii) od 1 999 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga Premium
BESTSELLER
Lot paralotnią we dwoje
(52 opinii) od 399 zł
Romantyczny weekend dla dwojga
(91 opinii) od 399 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga
(303 opinii) od 229 zł
Degustacja kawy dla dwojga
(4 opinie) 299 zł
Poznaj wakeboarding dla dwojga
(34 opinii) od 109 zł
Tatry z przewodnikiem dla dwojga
(2 opinie) 1 129 zł
Relaks w Łaźni dla dwojga
(8 opinii) 149 zł
Zostań rewolwerowcem dla dwojga
(4 opinie) od 259 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga w Czarny Groń Hotel & Spa
Zestaw sushi dla dwojga
(59 opinii) od 99 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 67 dostępnych

Prezent na rocznicę ślubu dla rodziców — dlaczego warto postawić na przeżycia?

Przez długie lata to rodzice dbali, abyś mógł cieszyć się beztroską, doświadczać przygód i czerpać z życia pełnymi garściami. Pora się za to odwdzięczyć, ofiarowując pełen wrażeń prezent dla rodziców na rocznicę ślubu! 

Ten dzień jest ku temu doskonałą okazją, bo przywołuje najpiękniejsze chwile sprzed ślubnego kobierca i weselnej sali. A ty — wybierając niematerialny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców — możesz ponownie ożywić wyjątkowe emocje. Wspólny czas, wyjście poza rutynę, nowe doświadczenie — to wszystko podsyci miłość, pogłębi małżeńską więź i wprowadzi do związku powiew świeżości.

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu? Możliwości jest wiele. Ważne jednak, aby niespodzianka została dopasowana do ich wieku i ulubionych aktywności.

Prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców — pomysły z przygodą w tle

Jeśli są pełni energii i otwartości na nowe — ucieszy ich niezapomniana przygoda, o której od dawna skrycie marzyli, a której nie mieli dotąd okazji przeżyć. Nasze pomysły na prezenty na rocznicę ślubu rodziców to np.:

  • romantyczny lot balonem we dwoje — odbierające dech widoki, autentyczny zachwyt i chęć, by razem sięgać gwiazd. Podaruj rodzicom to wszystko wraz z voucherem na przelot nad wybranym miastem. Może to właśnie w tym miejscu się poznali, przeżyli pierwsze wspólne wakacje albo po prostu zawsze chcieli się tam wybrać? Dostępność wielu lokalizacji umożliwi ci wybór tej wymarzonej;

  • jazda qudem dla dwojga — duch zdrowej rywalizacji, dziecięca radość oraz ogrom zabawy ożywią szaleństwo lat młodości;

  • weekend pod żaglami — podczas rejsu każdy spędza czas tak, jak lubi. Tata na przykład może poczuć się jak pełnoprawny członek załogi, podejmując wyzwania na pokładzie. Z kolei mama będzie w tym czasie doświadczać błogiego relaksu w szumie wiatru, otoczeniu wody i lasów.

A może chodzi ci po głowie ekstremalny prezent na rocznicę rodziców? Skok ze spadochronem dla dwojga z filmowaniem albo lot odrzutowcem z akrobacjami jak w filmie akcji dostarczy maksimum adrenaliny. Rodzice przypomną sobie w ten sposób, że małżeńskie życie nie musi sprowadzać się do zwykłej codzienności. Przekonają się też, jak bardzo rozpalają ogień miłości niesamowite wspólne doznania. 

Romantyczny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców

Nie każdy rodzic musi mieć jednak ochotę i gotowość na ekstremalne aktywności. W takiej sytuacji warto postawić na mniej emocjonujący — co nie znaczy nudny — prezent dla rodziców na rocznicę. 

Co powiesz na aktywny weekend we dwoje albo ekskluzywny weekend w hotelu z 4 gwiazdkami? To luksus i relaks, na który zdecydowanie sobie zasłużyli! Zmiana otoczenia sprzyja pogłębieniu relacji, głębokiemu odprężeniu i poświęceniu pełnej uwagi sobie i partnerowi. A do tego zasila bank wspólnych wspomnień nowymi przeżyciami. 

Jeśli rodzice nie mają jednak możliwości wyjazdu, warto rozważyć wspólne wyjście. Taki praktyczny prezent na rocznicę ślubu powinien przypaść do gustu starszym i zabieganym małżonkom, który potrzebują wyrwania się z codzienności. 

Co kupić na rocznicę ślubu rodzicom?

  • Voucher na pakiet SPA dla dwojga — podczas zabiegów, które rodzice wybiorą dla siebie, na nowo odkryją swoją atrakcyjność.

  • Zaproszenie na romatyczną kolację we dwoje — wykwintny posiłek w restauracji rozbudzi apetyt na częstsze randki.

     
  • Bilet na wieczór w teatrze dla dwojga — dostarczy estetycznych przeżyć i wzniosłych emocji. 

  • arsztat, np. nauka salsy dla dwojga albo kurs sushi — rodzice przekonają się, jak dużo satysfakcji daje wspólne nabieranie nowych umiejętności. 

Prezent na 20 rocznicę ślubu dla rodziców

Gdy rodzice obchodzą 20 rocznicę ślubu, zwykle są jeszcze młodzi, pełni chęci na to, by czerpać z życia. Jednak w codziennym zabieganiu może brakować im czasu na doświadczanie nowego. Daj im tę możliwość i zachęć do ciekawych aktywności, kupując kreatywny prezent na rocznicę związku.

Co ty na to, aby pozwolić im ponownie poczuć ukłucie strzały amora dzięki pakietowi Poznaj strzelanie dla dwojga? Rodzice zrzucą z siebie nagromadzony stres, poćwiczą umiejętności strzeleckie i nabiorą pewności siebie. Ciekawą formą spędzenia rocznicy ślubu okaże się również spływ kajakiem dla dwojga albo ekscytujący rafting. Wspólne chwile na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody napełnią małżonków pozytywnymi uczuciami. 

A jeśli myślisz o jeszcze bardziej emocjonującej aktywności? Zafunduj rodzicom lot paralotnią we dwoje. Taki prezent na 20 rocznicę ślubu dla rodziców pozostawi po sobie miłe wspomnienia i rozbudzi ochotę na więcej doznań.

Prezent na 25 rocznicę ślubu dla rodziców

A co kupić na 25 rocznicę ślubu rodziców? Również w tym przypadku warto postawić na niesamowite doświadczenia. Po tylu latach małżeństwa rodzice mogą już nie mieć ochoty na zbyt dużo szaleństwa. To jednak nie znaczy, że nie chcą dobrze się bawić. 

Pozwól im wyrwać się z codziennej rutyny i podaruj nowe wrażenia, fundując romantyczny lot samolotem we dwoje. Niech zakochają się w pięknych widokach i… sobie. Na nowo, jeszcze głębiej. 

A jeśli rocznica ślubu rodziców nie w powietrzu, to może na wodzie? Romantyczny rejs dla dwojga we Wrocławiu z wykwintną kolacją na pokładzie stanie się okazją do przeżycia chwil tylko we dwoje w luksusowej, odprężającej, miłosnej atmosferze.

Z okazji srebrnych godów warto też pomóc rodzicom zadbać o siebie i docenić swoje piękno. Zrobisz to, ofiarowując praktyczny prezent na rocznicę ślubu w postaci odprężającego masażu tajskiego dla dwojga.

Prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców

40 rocznicę ślubu rodzice świętują już na emeryturze. Warto więc sprawić, aby ten wyjątkowy dzień okazał się inny niż wszystkie. Co kupić rodzicom na 40 rocznicę ślubu?

Dobrym pomysłem okaże się wyjście do restauracji, która oferuje posiłek w niecodziennych warunkach. To może być na przykład romantyczna kolacja w ciemności albo dinner in the sky, czyli wyrafinowany posiłek 50 m ponad ziemią z zapierającymi dech w piersiach widokami wokół.

Rubinowe gody dają też sposobność, aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie rodziców. Co powiesz więc na podarowanie rodzicom relaksu w grocie solnej? Taka sesja odpręża, leczy różne schorzenia i spowalnia starzenie się skóry. Tyle dobra w jednym prezencie na 40 rocznicę ślubu dla rodziców!

50 rocznica ślubu — prezent dla rodziców

Absolutnie wyjątkowa niespodzianka dla rodziców na rocznicę ślubu należy się z okazji złotych godów. Ten moment w życiu zdecydowanie zachęca do wspomnień. Dlaczego by więc nie przywołać ich podczas zwiedzania Muzeum życia w PRL? Ciekawa ekspozycja zamienia się w wehikuł czasu, który odsyła do lat młodości.

Jeśli nie wiesz, co na rocznicę ślubu rodziców warto kupić, rozważ również sesję zdjęciową dla par. Może to będzie ich pierwsza od czasu ślubu? Z tą samą miłością i błyskiem w oku ponownie staną przed obiektywem, aby odświeżyć piękne chwile sprzed lat i zobaczyć, jak zmienili się przez wspólnie przeżyte dekady. 

A poza tym co kupić rodzicom na 50 rocznicę ślubu? Dobrym pomysłem okaże się również pobyt w apartamencie nad morzem. Mieści on maksymalnie 4 osoby. Możecie więc świętować złote gody całą rodziną w klimatycznym miejscu nad Bałtykiem.

Prezent na 60 rocznicę ślubu rodziców

A jaki prezent na rocznicę ślubu dla rodziców kupić z okazji diamentowych godów? Rodziców powinna ucieszyć spokojna, przyjemna aktywność.

Na przykład romantyczna kolacja w ogrodzie dostarczy moc wrażeń smakowych, a do tego przywoła pamięć wspólnych randek. Jubilaci wrażliwi na sztukę mogą też chcieć świętować diamentowe gody na fortepianowym koncercie w Sali Koncertowej Fryderyk. Albo chętnie spędzą wieczór w teatrze — w Katalogu Marzeń znajdziesz voucher otwarty do teatru dla dwóch osób. Taki prezent na 60 rocznicę ślubu rodziców to sposób na eleganckie i podniosłe świętowanie diamentowych godów.

Sprawdź nasze kreatywne pomysły na rocznicę ślubu rodziców i wybierz aktywność, która sprawi rodzicom najwięcej przyjemności. Możesz mieć wtedy pewność, że będą celebrować swój związek z radością i miłością w sercu.