POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 223 dostępnych

Ciekawe pomysły na prezent ślubny

Oczaruj przyszłe małżeństwo po ceremonii ślubu i podaruj vouchery na atrakcje w Katalogu Marzeń. Na prezent do 400 złotych proponujemy weekendowe wycieczki i wyprawy. Góry, morze, Mazury? Obdarowani włączyć wycieczkę do swojego miesiąca miodowego. Taki upominek z pewnością wywoła uśmiech, szczególnie na twarzach pary, która lubi podróże. To najchętniej wybierany upominek na ślub. Jakie inne propozycje się sprawdzają?

Jaki prezent dla nowożeńców?

Weekendowa wycieczka to bezpieczny pomysł, który sprawdzi się na każde wesele. Proponujemy również inne atrakcje – eleganckie, ekstremalne, relaksacyjne oraz kreatywne. Najlepiej dopasować prezent do zainteresowań nowożeńców. Dla pracusiów proponujemy masaże oraz pobyty w SPA, które zregenerują energię oraz pozwolą cieszyć się swoją obecnością. Dla niepoprawnych romantyków sprawdzi się lot balonem, który może być pierwszym krokiem do wspólnego spełniania innych marzeń. Parze, która lubi sport, spodoba się nurkowanie dla dwojga. Nurkowanie jest sportem partnerskim, a pod wodą szczególnie liczy się dobra komunikacja. Zatem będzie to również świetna lekcja współpracy. ;)

Oryginalny prezent na wesele zamiast kwiatów

Prezenty takie jak gotówka w kopercie, bukiet kwiatów, czy butelka wina nie zawsze okazują się trafione. Często nie wiemy, jaką kwotę włożyć do koperty, zastanawiamy się również nad ulubionymi kwiatami i trunkami nowożeńców. W takiej sytuacji proponujemy postawić na oryginalność! Zamiast butelki wina, podaruj voucher na degustację z sommelierem. Razem z finezyjnymi doznaniami zostaną także dobra zabawa oraz wiedza, którą można wykorzystać w przyszłości.

Jaki prezent ślubny wybrać?

Podaruj nowożeńcom niezapomniany i wyjątkowy prezent ślubny. Pamiętaj, że każdą przesyłkę możesz zapakować w Pocztę Balonową. Dzięki takiemu opakowaniu prezent stanie się jeszcze bardziej unikatowy!

Zajrzyj do artykułu "Pomysły na Niezapomniany Prezent Ślubny", gdzie podajemy więcej inspiracji na prezenty dla nowożeńców.