Niezapomniane prezenty-przeżycia w Krakowie i okolicy!

W serwisie KatalogMarzeń.pl znajdziesz moc inspirujących pomysłów na oryginalny prezent dla swoich bliskich – męża, żony, chłopaka, dziewczyny, taty, mamy i innych ważnych dla Ciebie osób. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni prezent na każdą okazję!

Jakie atrakcje można zrealizować w Krakowie? Lot motolotnią, lot szybowcem dla dwojga, przygodę na strzelnicy, jazdę quadem i off-road 4x4, jazdę TIR-em, degustację win połączoną z warsztatami z sommelierem i degustację whisky, skok na bungee, masaż gorącymi kamieniami i masaż dla dwojga, relaks w grocie solnej, a także przygodę w parku linowym dla dwojga, paintball laserowy dla grupy, przygodę w pokoju zagadek, naukę pole dance i wiele innych.

Proponujemy również Księgę Marzeń w Krakowie, czyli pakiet atrakcji, spośród których obdarowana osoba będzie mogła wybrać jedną i zrealizować ją w ciągu 12 miesięcy! Oferujemy także karty podarunkowe na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Gift Voucher to gwarancja trafionego prezentu, który obdarowana osoba może wybrać samodzielnie według własnych preferencji.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zrealizowania marzenia swojego lub bliskiej osoby w Krakowie!

UWAGA! Dziś Dzień Darmowej Dostawy, tylko dziś niezależnie od wydanej kwoty nie zapłacisz za przesyłkę! Zapraszamy do zakupów.

Prezenty - Kraków

Liczba prezentów: 214
Liczba prezentów: 214

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost