POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 569 dostępnych

Prezent na wieczór kawalerski w Toruniu

Wyprawy po najciekawszych zakątkach Polski pozwalają odkryć nowe sposoby na zwiedzanie nawet tych najlepiej znanych miast. Dzięki Katalogowi Marzeń będzie to możliwe również w przypadku królestwa Mikołaja Kopernika i słynnych, lukrowanych wypieków. Jeden z ostatnich wieczorów przed ślubem warto spędzić w gronie przyjaciół i znajomych. To właśnie oni doskonale wiedzą, co zrobić, aby przyszły Pan Młody świetnie się bawił i na długo nie zapomniał przygotowanych dla niego z tej okazji atrakcji. Jeśli już niebawem wybierasz się na taką imprezę, pomyśl o wyjątkowym prezencie z Torunia na wieczór kawalerski. Może będzie nim wizyta na strzelnicy i możliwość sprawdzenia się w roli legendarnego Rambo? Takie męskie wyjście z pewnością dostarczy mnóstwa emocji i będzie okazją do doskonałej zabawy.

Innym pomysłem na prezent na wieczór kawalerski z Torunia jest przejazd kultowym Lamborghini Gallardo. Pod maską tej maszyny ukrytych jest ponad 500 KM. Wystarczy tylko odpowiednio mocno docisnąć pedał gazu, aby przekonać się, co tak naprawdę oznacza powiedzenie: „Mieć wiatr we włosach”.

Foto-prezenty z Torunia

Miłośnikom sztuki z Torunia na pewno przypadnie do gustu jeden z fotograficznych upominków. Udział w rocznym kursie fotografii online będzie wspaniałą okazją do poznania tajników robienia niezwykłych zdjęć w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Obdarowany takim prezentem z Torunia przyjaciel będzie mógł skorzystać z niego w każdej chwili i to bez konieczności wyruszania w daleką podróż!

Jeżeli natomiast chcesz zaskoczyć kogoś niespodzianką z okazji jego urodzin, nagraj film urodzinowy i wręcz go jubilatowi w tym szczególnym dniu. O przebiegu akcji, tematyce filmu i jego gatunku zdecydujesz sam, dzięki czemu ważna dla Ciebie osoba otrzyma niepowtarzalną pamiątkę i naprawdę śmieszny prezent z Torunia.

Toruń z lotu ptaka – prezenty, które dodadzą skrzydeł

Prezentami, które nigdy nie wychodzą z mody, są te, umożliwiające oderwanie się od ziemi. Lot motoparalotnią i podziwianie miasta z góry albo rejs na pokładzie szybowca to idealny prezent imieninowy dla mamy z Torunia. Taki pomysł sprawdzi się też, jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla najbliższej przyjaciółki, która marzy, aby poczuć się jak mityczny Ikar.

Prawdziwym fanom latania polecamy zaś wyjątkowy prezent z Torunia w postaci udziału w pierwszym kursie pilotażu. W jaki sposób sterować maszyną latającą? Na co zwracać szczególną uwagę? Który z etapów lotu jest najtrudniejszy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pozna każdy, kto odważy się wziąć udział w podniebnej lekcji pod opieką doświadczonego instruktora.

Upominki z Torunia dla przyjaciół

W Toruniu nie brakuje też naprawdę śmiesznych prezentów, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego, bez względu na wiek. Mowa na przykład od gokartowym intro w Toruniu, pełnym zapierających dech w piersiach zwrotów akcji i ostrych zakrętów. Te niewielkie samochody wyścigowe tylko na pozór wyglądają dziecinnie. W rzeczywistości rozwijają naprawdę dużą prędkość, przez co właściwe sterowanie nimi wymaga sporej precyzji i zimnej krwi. Taki prezent z Torunia to doskonały pomysł na upominek dla przyjaciół, którzy szukają okazji do spędzenia czasu wspólnie i do świetnej zabawy w większym gronie.

Sposób na romantyczną randkę w Toruniu – prezenty dla dwojga

A gdyby tak pojechać do Torunia i sprawdzić, jak wygląda to miasto w romantycznej odsłonie? Umożliwi to pakiet voucher na kolację w Toruniu w restauracji Royal India. Aromatyczne przyprawy, gęste sosy i świeże warzywa będą jedynie wstępem do niezwykłej podróży do Azji, jaką zakochani odbędą dzięki odwiedzeniu Torunia. Ta indyjska restauracja nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów. Dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń zabierz ważne dla Ciebie osoby na szlak smaków i zapachów.