Niezapomniane prezenty-przeżycia w Toruniu!

Jakie atrakcje można zrealizować w Toruniu? Lot szybowcem i lot motolotnią, pierwszy kurs pilotażu, degustację win dla dwojga połączoną z warsztatami z sommelierem, a także masaż gorącymi kamieniami i relaks w grocie solnej, przygodę w pokoju zagadek, kurs fotograficzny i wiele innych.

Oferujemy także karty podarunkowe na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Gift Voucher to gwarancja trafionego prezentu, który obdarowana osoba może wybrać samodzielnie według własnych preferencji, i zrealizować go w ciągu 12 miesięcy.

Prezenty - Toruń

Liczba prezentów: 145
Liczba prezentów: 145

Z czym kojarzy się Toruń? Zdecydowanie z pierniczkami i Mikołajem Kopernikiem. Jednak dla Nas, Toruń jest kolejnym miastem do spełniania swoich marzeń!

Prezentujemy listę blisko 150 atrakcji dla mieszkańców Torunia. Do wyboru takie atrakcje jak jazda gokartem, masaż relaksacyjny, relaks w grocie solnej, zabiegi SPA, jazda off road czy choćby ostre strzelanie. Jesteśmy przekonani, że każda osoba, czy chłopak czy dziewczyna, znajdzie coś dla siebie. Podaruj ukochanemu jazdę szybkim samochodem, a żonie sprezentuj wizytę w SPA.

Jeśli nie masz przekonania co do tego, co się spodoba osobie obdarowanej, to warto wykupić voucher kwotowy do wykorzystania na Naszej stronie lub Księgę Marzeń np. dla dwojga, dla niej czy dla dzieci.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost