BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(117 opinii) od 299 zł od 269 zł
Lot awionetką
(79 opinii) od 199 zł od 185 zł
Lot widokowy samolotem Cessna
(90 opinii) od 299 zł od 269 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń w Chmurach
Lot widokowy nad Tatrami
(50 opinii) od 899 zł
Lot zapoznawczy samolotem ultralekkim
(33 opinii) od 249 zł od 224 zł
Lot samolotem nad Warszawą
(13 opinii) od 599 zł od 557 zł
Lot samolotem nad Wrocławiem
(7 opinii) od 525 zł 473 zł
Rodzinny przelot awionetką
(9 opinii) od 399 zł
Lot motoszybowcem
(8 opinii) od 319 zł od 297 zł
Lot widokowy dla grupy
(5 opinii) od 699 zł
Lot awionetką we dwoje
(7 opinii) od 389 zł
Lot widokowy śmigłowcem
(1 opinia) 499 zł
Lot widokowy śmigłowcem nad Tatrami
(1 opinia) od 1 629 zł
Lot samolotem VIP
(2 opinie) od 759 zł
Rodzinny przelot nad Warszawą
(4 opinie) od 799 zł
Lot samolotem dla grupy
(1 opinia) od 499 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 33 dostępnych

Widokowe loty awionetką

„Fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego!”, trudno o lepszą zabawę niż ta wśród obłoków. Dlatego, jeśli szukasz pomysłu na niezapomniany prezent, ale samemu chcesz choć na chwilę unieść się w powietrze, przejrzyj Katalog Marzeń i sprawdź wszystkie nasze propozycje dotyczące klimatycznych lotów awionetką. Taki voucher to doskonały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu, imienin, a także bez okazji dla wszystkich, którzy jak nic innego cenią sobie spontaniczność i nieszablonowe prezenty.

Loty awionetką – pomysł na naprawdę romantyczny prezent

Rocznica związku, kolejne 12 miesięcy małżeństwa, pierwsza randka, a może oświadczyny? Wszystkie te okazje są wyjątkowo romantyczne i nasza druga połówka zasługuje wówczas na naprawdę niezwykły prezent. Właśnie takim będzie na przykład lot awionetką we dwoje. Bliskość chmur, możliwość oderwania się od rzeczywistości i naprawdę prywatna atmosfera to tylko kilka zalet prezentu w formie lotu awionetką. Z takiego upominku na pewno ucieszą się rodzice, którzy wspólnie z całą rodziną świętują kolejny wspólny rok spędzony razem, ale którym na co dzień zdarza się brakować czasu tylko dla siebie. Loty awionetką te także świetny pomysł na prezent weselny. Taka atrakcja będzie wprost idealnym pomysłem na rozpoczęcie miesiąca miodowego, a także na przypomnienie sobie, jak duże emocje towarzyszyły młodej parze podczas ich wyjątkowego dnia.

Lot Cesnną, czyli adrenalina gwarantowana

Ci, którzy uwielbiają przekraczać granice, nie boją nie nowości i skrycie marzą o wielkiej wyprawie, bez dwóch zdań ucieszą się z prezentu w postaci na vouchera na lot awionetką. Lot widokowy nad Tatrami to świetny pomysł na prezent dla fanów górskich szczytów i dzikiej przyrody. Na pokładzie samolotu typu ultralight każdy miłośnik sportu i najnowszych technologii będzie mógł z bliska przyjrzeć się nowoczesnej maszynie, obserwować proces startu i lądowania, a także poznać wszystkie tajniki budowy awionetki. A może masz wśród znajomych i przyjaciół kogoś, kto jak nic na świecie ceni sobie szaloną prędkość na ziemi i w powietrzu? Jeżeli tak, zamiast przejazdu samochodem wyścigowym, z okazji jego święta podaruj mu przelot motoszybowcem. Stan nieważkości osiągany na wysokości ponad 300 metrów nad ziemią, a do tego wbudowany wewnątrz skrzydlatej maszyny silnik – oto przepis na niezapomnianą przygodę wśród chmur, podczas której adrenaliny z pewnością nie zabraknie.

Loty awionetką na imieniny, na urodziny…

Szukasz unikalnego prezentu na imieniny lub urodziny dla kogoś, kto marzy o lataniu? Jeśli tak, loty awionetką to strzał w dziesiątkę! Rodzinny przelot nad zamkami Dolnego Śląska pozwoli wspólnie z najbliższymi zwiedzić z góry jedno z najpiękniejszych polskich miast. Podczas lotu widokowego dla grupy, wraz ze znajomymi spędzicie ekscytujące chwile na pokładzie niewielkiej awionetki i razem zadbacie o doskonałe wspomnienia. Zapoznawczy lot samolotem ultralekkim to natomiast świetny pomysł na prezent dla kogoś, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z lataniem, ale stawia w niej dopiero pierwsze kroki. Nie ma dwóch takich samych lotów – to oczywiste. I właśnie dlatego, przelot awionetką będzie naprawdę wyjątkowym i niepowtarzalnym prezentem, za który twoich najbliżsi z pewnością będą ci wdzięczni.

Loty awionetką – pomysł na prezent w całej Polsce

Voucher na lot awionetką solo albo w towarzystwie to prezent, z którego można skorzystać na terenie niemal całego kraju. Wszystkie największe miasta oferują miłośnikom podniebnych szaleństw szansę na doskonałą zabawę na pokładzie niewielkiego samolotu. Loty widokowy samolotem Cessna w Bielsku-Białej to okazja do podziwiania z lotu ptaka miasta animacji, a decydując się na skorzystanie z vouchera we Wrocławiu, będziemy mogli spojrzeć z wysokości na legendarne krasnale.

Cena lotu awionetką zależy przede wszystkim od jego długości i ilości osób, które wezmą udział w rejsie i waha się pomiędzy 150 a 1500 zł. Taki prezent świetnie sprawdzi się zarówno jako prezent dla miłośników nowych wyzwań, jak i całej rodziny, która szuka pomysłu na wspólne spędzenie czasu.