POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 37 dostępnych

Zobacz Warszawę z lepszej strony

Spacerując ulicami Warszawy, nie zawsze zastanawiamy się, jak wyglądają one z góry. W stolicy znajdziemy prawdziwe skarby architektury – przepiękne budowle, klimatyczne kamienice, tętniące życiem parki i imponujące wieżowce. W Warszawie czas płynie w szaleńczym tempie. A gdyby tak zatrzymać się, zmienić perspektywę i zobaczyć coś więcej? Podczas lotu widokowego zwolnisz szalone tempo i będziesz mógł ze spokojem podziwiać piękne okolice. Możliwość zobaczenia Pałacu Kultury, Starego Miasta, czy Łazienek Królewskich z góry to wyjątkowe przeżycie!

Wybierz się na lot widokowy nad Warszawą

Wszystko brzmi wspaniale, prawda? Loty widokowe to jedna z najprzyjemniejszych atrakcji w naszym serwisie. Wśród lotniczych propozycji znajdziesz kilkanaście statków powietrznych. Możesz polecieć motolotnią tuż nad Stadionem Narodowym! Jeżeli jednak wolisz spokojniejsze atrakcje – wybierz romantyczny lot Cessną, zwaną również awionetką. Ci, którzy poszukują bardziej romantycznych wrażeń, powinni wsiąść na pokład balonu. Ale to nie wszystko… Dostępne są również loty szybowcem, motoparalotnią, motolotnią a nawet wiatrakowcem.

Dla jednej osoby, dla dwojga, czy dla grupy?

Wybierz opcję specjalnie dla siebie. Oferujemy loty dla jednej osoby, podczas których będzie mogła oderwać się od problemów i poszybować po dobre wspomnienia. Loty widokowe dla dwóch osób sprawdzą się na wyjątkowe okazje jak Walentynki, rocznica czy zaręczyny. Romantyczny klimat podczas takiego lotu będzie towarzyszyć Wam jeszcze przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz również loty widokowe dla grupy. Jeżeli chcesz przyjemnie spędzić z rodziną czas lub wybrać się na integracje ze współpracownikami.

Podaruj na prezent emocje z lotem widokowym

Podaruj sobie lub bliskiemu przeżycie o podwyższonym poziomie adrenaliny. Na jakie okazje idealnie pasuje voucher na lot widokowy? Z pewnością na te wyjątkowe – urodziny mamy, imieniny szefa, Walentynki czy nietypowy prezent dla przyjaciela. Prezent z chmurami w tle to odlotowa propozycja nie tylko dla łowców ekstremalnych wrażeń, lecz także dla osób lubiących pobujać w obłokach. Zobacz stolicę z nieziemskiej perspektywy!

Testowałyśmy lot widokowy awionetką w Warszawie, jeżeli jesteś ciekawy, jak wygląda lot — zobacz całą relację na naszym blogu.