BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Gift Voucher
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 432 dostępnych

Znajdź oryginalny prezent dla żony!

Większość prezentów, które przeglądasz, wydają się banalne? Myślisz, że wyczerpałeś wszystkie prezentowe inspiracje? Nic straconego. Podaruj żonie wspaniałe emocje, których nie zapomni. Taką rolę z pewnością spełnią vouchery na przeżycia. Rozumiemy, że masz wiele na głowie, więc jeśli poszukujesz prezentu dla żony na ostatnią chwilę, możesz wydrukować eVoucher PDF w kilka minut i uratować niejedną okazję!

Prezent dla żony do 100 zł

Kobiety kochają wino. Zamiast jednak podarowywać klasycznej butelki wina, podaruj degustację wina podczas warsztatów z sommelierem. Nauka o winie, czyli enologia, kryje wiele tajemnic, a odkrycie ich pozwoli żonie dowiedzieć się o winie więcej. Jak dobrać odpowiedni rodzaj do potrawy? Które wino pasuje do konkretnej okazji? Jak prawidłowo podawać i degustować wino? Po warsztatach nie będzie to już tajemnicą! Podróż po winnicach świata daje wiele przyjemności, jednak jeśli Twoja żona potrzebuje relaksu… świetnie sprawdzi się masaż klasyczny. W wielu salonach ceny masażu rozpoczynają się już od 89 złotych. Jednak przyjemność, jaką daje masaż wykonywany przez doświadczonego masażystę, jest bezcenna. Pozwoli żonie ukoić nerwy oraz zapomnieć o codziennych problemach.

Prezent dla żony do 300 zł

Jeżeli szukasz romantycznego prezentu dla żony, podaruj jej wyjątkową kolację w ciemności. To często wybierana atrakcja, która pobudza wszystkie zmysły. W całkowitej ciemności wyostrzysz się na nowe smaki, a kolacja z pewnością będzie inna niż te, na której do tej pory byliście. Jeżeli szukasz prezentu dla żony, która interesuje się makijażem, idealnym pomysłem na prezent będzie kurs makijażu. Doświadczony makijażysta pomoże żonie dobrać odpowiednie kosmetyki do rodzaju urody, cery oraz indywidualnych upodobań.

Prezent dla żony do 1000 zł

Prezent dla żony na rocznicę, urodzenie dziecka lub z okazji urodzin musi być wyjątkowy! Dlatego polecamy vouchery w wyższych kwotach, które gwarantują wielkie emocje. Jednym z pomysłów na prezent do 1000 złotych jej skok spadochronowy w tandemie. Taki prezent z pewnością zostanie zapamiętany do końca życia – bo w końcu nie codziennie możemy wyskoczyć z 4000 metrów!

To tylko kilka propozycji na prezent dla żony. Mamy nadzieję, że uda Ci się stworzyć listę przeżyć, którymi będziesz mógł zaskoczyć swoją żonę niezależnie od okazji! Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu, skontaktuj się z nami – z przyjemnością doradzimy Ci upominek, który zaskoczy Twoją drugą połówkę.

Jeżeli nadal szukasz inspiracji, zajrzyj do artykułu "5 Sprawdzonych Pomysłów na Prezent Dla Niej", gdzie wspólnie z Wami stworzyliśmy listę najchętniej wybieranych upominków dla kobiet.