POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 128 dostępnych

Prezenty na imieniny dla męża, który marzy o podróży

Spakować najpotrzebniejsze rzeczy, zarzucić plecak na plecy i wspólnie z tobą ruszyć w nieznane – czy tak właśnie brzmi marzenie Twojego męża? Jeśli tak, z okazji imienin podaruj mu bilet na podróż pełną wrażeń. Z pokładu szybowca, Twój mąż zobaczy ziemię z całkiem innej perspektywy. Wróci do miejsca, z którego wystartował, ale po tej podróży już nic nie będzie takie samo. Możliwość unoszenia się nad ziemią od lat fascynowała ludzi na całym świecie. Dzięki niewielkiej kopercie z Katalogu Marzeń, prezent na imieniny dla Twojego męża pozwoli mu poczuć się wolnym jak ptak.

Prezent na imieniny dla męża motomaniaka

A może Twój ukochany wolałby pozostać na ziemi? Nic trudnego! Wyprawa na quadach w towarzystwie rodziny lub przyjaciół to doskonały sposób na odprężenie i oderwanie się od miejskiej codzienności. Kontakt z naturą, leśne bezdroża i warkot silnika – dla wielu mężczyzn to połączenie idealne. Jeśli tak jest również w przypadku Twojego męża, nie wahaj się i na imieniny podaruj mu przejażdżkę na wyjątkowej maszynie. Jeśli Twój ukochany chciałby odwiedzić naprawdę niecodzienne miejsce, z okazji jego święta możesz go również zabrać do Muzeum Polskiej Wódki. Tylko dzięki takiej podróży dowie się, jakie tradycje towarzyszyły spożywaniu tego trunku i skąd się wziął. Taki prezent na imieniny dla męża to nie tylko wyprawa, ale również gwarancja naprawdę dobrej zabawy!

Podarunki na imieniny dla małżonka – prawdziwego fana sportu

Z zapartym tchem śledzi pokonywanie kolejnych okrążeni przez najlepszych rajdowców świata? Marki samochodów rozpoznaje po wyciu silnika? Jeśli mowa o Twoim ukochanym, na imieniny podaruj mu szkolenie z jazdy samochodem rajdowym. Niech na własnej skórze poczuje, z czym mają do czynienia profesjonaliści i przekona się, że to rajd samochodowy to sport pełen adrenaliny. A może z okazji imienin chciałabyś mu wręczyć sportowe emocje… w wodzie? Jeśli tak, wybierz rafting, podczas którego obdarowany mężczyzna będzie musiał radzić sobie z pełną wyzwać rzeką. Zakręty, silny prąd, niespodziewane przeszkody – to wszystko i o wiele więcej czeka na mężów, którzy jako prezent na imieniny otrzymają voucher na rafting. Dla miłośników nieco mniej ekstremalnych rozrywek, doskonale sprawdzi się natomiast lekcja gry w snookera. Ale bez obaw, emocji nie zabraknie!

Odpoczynek ponad wszystko, czyli prezent imieninowe dla męża pełne spokoju

Po ciężkim dniu wszyscy marzymy o odpoczynku. Szukając podarunku na imieniny dla męża, który pozwoli mu odpocząć, wybierz pakiety SPA. Serię zabiegów dedykowanych wyłącznie mężczyznom, profesjonalny masaż sportowy dla biegaczy czy kolarza, a także niecodzienny masaż z użyciem tequili, który na długo pozostanie w pamięci solenizanta. Niech nadchodzące imieniny będą dla Twojego ukochanego męża naprawdę niezwykłe. Aby tak się stało, wybierz prezent pełen przeżyć!

Więcej inspiracji na upominek dla męża na imieniny

Jak zaskoczyć swojego męża upominkiem? W artykule na naszym blogu zdradzamy pomysły na najciekawsze prezenty dla niego.