Załadowano 19 z 19 dostępnych

Przedłużanie rzęs – poznaj techniki stosowane przez ekspertów

Oprawa oka to nie tylko umiejętnie wykonany makijaż, ale również naturalne, pięknie podkreślone brwi i rzęsy. Tym drugimi zajmie się stylistka podczas profesjonalnego zabiegu przedłużania rzęs. W jaki sposób zrobić to poprawnie i nadać naszej twarzy wyjątkowy charakter? Jakie techniki przedłużania rzęs mają dziś do dyspozycji wszystkie miłośniczki mody i make-upu? Na te i wiele innych pytań odpowiedź pozna każda odwiedzająca jeden z najlepszych salonów kosmetycznych w Polsce.

Jeśli chcesz sprawić, aby ważna dla Ciebie kobieta poczuła się naprawdę piękna i wyjątkowa, z okazji jej święta podaruje jej prezent w postaci vouchera na przedłużanie rzęs. A może to Ty masz przed sobą ważne wyjście, podczas którego chciałabyś olśnić wszystkich wokół swoim naturalnym pięknem? Nic prostszego! Wybierz się na zabieg przedłużania rzęs i wyjdź z salonu z prawdziwym błyskiem w oku!

Kurs makijażu, czyli make-up od „A” do „Z”

Umiejętne wykonywania porannego makijażu to jedno, ale make-up wieczorowy, który sprawdzi się na galach i uroczystych kolacjach, to już zupełnie inna sprawa. W jaki sposób podkreślić naszą urodę i sprawić, aby makijaż dodawał nam możliwie jak najwięcej uroku, a może nawet odejmował lat? Te i inne pytania będzie można zadać podczas profesjonalnego kursu makijażu, który przeprowadzi doświadczona wizażystka.

Poza wiedzą teoretyczną uczestniczki zdobędą również cenne informacje dotyczące odpowiedniego doboru kosmetyków do potrzeb cery, a także koloru oczy czy karnacji. W ten sposób, wiedzę zdobytą podczas kursu będzie można z powodzeniem wykorzystać na co dzień, a także przekazać ją na przykład córce, koleżance czy siostrze. Taka różnorodność sprawia, że voucher na kurs makijażu do prezent, który będzie strzałem w dziesiątkę.

„Pachnidło”, czyli krótka historia powstawania perfum

W jaki sposób powstają najbardziej kultowe zapachy i co sprawia, że szaleją za nimi miliony użytkowników? Jak dobrać i połączyć poszczególne nuty zapachowe, aby efekt końcowy dosłownie zwalił z nóg? Każdy, kto choć raz w życiu odwiedził drogerię, doskonale wie, że niektóre zapachy po prostu zostają w naszej głowie na dłużej. Niekiedy wystarczy tylko chwila, aby znaleźć „swoje” perfumy, a innym razem ich poszukiwania trwają przez długie miesiące. A gdyby tak móc stworzyć perfumy od podstaw i to w całkowitej zgodzie z własnym gustem i wyobraźnią? Umożliwia to voucher z Katalogu Marzeń, który możesz podarować każdemu, kto ma bzika na punkcie zapachów. Dzięki niewielkiemu kuponowi zamkniętemu w kopercie, uczestnik szkolenia skomponuje własne perfumy i dowie się, czym są tzw. nuty głowy czy serca.

Coś nowego – metamorfoza fryzury pod okiem profesjonalisty

Kiedy kobieta obcina włosy, to znak, że wkrótce zmieni swoje życie” – to zdanie znają chyba wszystkie panie, które pragnęły rozpocząć w życiu przysłowiowy „nowy rozdział”. Doskonałą do tego okazją może się okazać metamorfoza fryzury z koloryzacją pod okiem stylisty. Podczas tego zabiegu, klientka salonu fryzjerskiego nie tylko zyska szansę na radykalne cięcie lub przedłużenie, ale również zmieni kolor włosów, dopasowując go do karnacji i kolorów najchętniej noszonej odzieży.

Doskonale dobrana do kształtu twarzy i barwy oczu fryzura to klucz do tego, aby wyglądać i czuć się wyjątkowo. Czasem wystarczy niewielka zmiana, a innym razem niezbędna okazuje się całkowita metamorfoza. I właśnie uczestniczką tej drugiej będzie mogła stać się Twoja mama, siostra lub babcia, które z okazji święta podarujesz voucher na metamorfozę fryzury z koloryzacją. Czy trzeba dodawać coś więcej?