BESTSELLER
Floating
(185 opinii) od 119 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Relaks w SPA
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
Floating dla dwojga
(55 opinii) od 195 zł

Załadowano 8 z 8 dostępnych

Voucher na floating, czyli prezent idealny

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent podarować osobom, które marzą o prawdziwym wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku i codziennych spraw, bez chwili wahania postaw na floatingu. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Relaks w niezwykłych okolicznościach! Taki prezent z pewnością dostarczy obdarowanym niezapomnianych wrażeń i sprawi, że będą chcieli jeszcze nie raz wrócić do wnętrza kapsuły odpływowej.

Floating – co to takiego?

Coraz popularniejsza metoda odpoczynku, jaką jest floating. Polega na kilkudziesięciominutowym pobycie we wnętrzu niewielkiej, zamkniętej kapsuły wypełnionej słoną wodą. Hałas z zewnątrz właściwie nie dochodzi do przebywającej w niej osoby, która może swobodnie wsłuchać się w łagodne dźwięki kojącej muzyki, wypełniającej wnętrze kapsuły przez cały zabieg. Duża zawartość soli Epsom w wodzie powoduje, że wypoczywający unosi się na jej powierzchni, bez obaw o podtopienie. Właśnie ta cecha floatingu sprawia, że mogą z niego skorzystać zarówno osoby potrafiące pływać, jak i nieposiadające tej umiejętności.

Floating – przeciwskazania

Podobnie jak wszystkie niecodzienne aktywności, floating również nie jest dedykowany wszystkim. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie taki prezent, upewnij się, że nie jest ona obecnie w pierwszym trymestrze ciąży. Co więcej, przygotowując się do zabiegu, warto wcześniej zaplanować depilację ciała i nie depilować się tuż przed zabiegiem, ponieważ to może powodować odrażnienie skóry. Aby uniknąć nieprzyjemnego uczucia pieczenia i zaczerwienień, zaleca się odczekanie z wizytą w kapsule min. 2 dni od chwili wykonania depilacji.

Relaks w kapsule odpływowej nie jest możliwy również podczas miesiączki, w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń naskórka, zapalenia ucha, a także w sytuacji, gdy niedawno wykonaliśmy tatuaż. Na liście pozostałych przeciwwskazań do uprawiania floatingu znajdują się również:

  • korzystanie z rozrusznika serca;
  • choroby psychiczne;
  • niedawno przeprowadzony piercing;
  • nowotwory skóry;
  • pozostawanie pod wpływem środków odurzających i/lub alkoholu.

Floating na prezent – dla kogo i na jaką okazję?

Sesja w kapsule odpływowej sprawdzi się świetnie jako alternatywa dla tradycyjnego salonu SPA. Docenią go zarówno sportowcy, którzy na co dzień borykają się licznymi kontuzjami, jak i ci, którzy chcieliby po prostu znaleźć czas na uporządkowanie myśli. Taki zabieg rozluźni mięśnie, odżywi skórę i pozwoli uwolnić się od codziennej gonitwy myśli. Floating to również doskonały pomysł na prezent dla dziadków, którym jak nikomu innemu należy się chwila odpoczynku. Ich często przeciążone kręgosłupy i stawy bez wątpienia będą wdzięczne za taką formę relaksu, a atmosfery towarzyszącej floatingowi z pewnością nie zapomną na długo. Z niewielkiego vouchera do kapsuły odpływowej z pewnością ucieszy się również mama, na co dzień dzielnie stawiająca czoła licznym obowiązkom, a także brat i siostra, którzy marzą o spróbowaniu czegoś całkiem nie z tej ziemi.

Unosząc się na powierzchni wody, wypoczywający ma uczucie, jak gdyby grawitacja po prostu nie istniała. Jeśli zatem szukasz prezentu dla miłośników podniebnych podróży – oto doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów. Floating na prezent dla przyjaciółki będzie trafioną decyzją również, jeśli ona nie boi się nowych wyzwań i niecodziennych atrakcji.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że atmosfera panująca wewnątrz kapsuły jest tak kojąca, że doskonale sprzyja zapadaniu w sen. A czy może by coś przyjemniejszego niż odpoczynek wśród delikatnie kołyszących ciało fal?  Bez wątpienia nie!

Floating – wielki odpoczynek za niewielką cenę

Jeśli chcesz podarować swojej rodzinie lub znajomym wypoczynek w kapsule odpływowej albo sam marzysz o odrobinie czasu tylko dla siebie, floating to doskonałe rozwiązanie. Ceny pojedynczej, kilkudziesięciominutowej sesji, rozpoczynają się już od 89 zł, a do wyboru jest również pakiet trzech wizyt. Floatingu można spróbować na terenie całej Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie i we Wrocławiu. Taki prezent w postaci vouchera to więc pewność, że obdarowany będzie miał prawdziwą niespodziankę!