Załadowano 24 z 24 dostępnych

Pakiety SPA nad morzem – łagodne niczym szum fal

Już sam wyjazd nad morze to powód do radości i okazja do odpoczynku. A jeśli dodamy do tego jeszcze pakiet SPA z naprawdę wieloma różnorodnymi zabiegami w ofercie – tego po prostu nie można przegapić. Kupując na prezent voucher SPA na 200 zł, dajesz bliskim przyjemność relaksu wśród szumu fal i wrzasku mew, a także dostęp do najnowocześniejszych technik masażu i innych zabiegów kosmetyczno-relaksacyjnych. Voucher SPA można wykorzystać w Trójmieście i tym samym połączyć zwiedzanie z dbałością o wewnętrzną harmonię. Z takiego prezentu z pewnością ucieszy się siostra, która uwielbia skakać przez fale, a w wolnych chwilach oddaje się poznawaniu kosmetycznych nowinek. Pakiet SPA zadowoli również wiecznie zabieganą mamę, która marzy o krótkim wypadzie na północ Polski.

Pakiety SPA z noclegiem – na nieco dłuższy wyjazd

Nie każdy wyjazd do SPA musi się skończyć po jednym dniu. Czasami warto poświęcić sobie nieco więcej czasu i właśnie wtedy idealnie sprawdzą się pakiety SPA z noclegiem. Może będzie to na przykład weekend w SPA dla niej, podczas którego obdarowana osoba zanurzy się w aromaterapeutycznej kąpieli, zadba o swoje dłonie, a także spróbuje regionalnych przysmaków podczas pysznych, aromatycznych obiadokolacji, serwowanych przez doświadczonych szefów kuchni hotelowej restauracji.

Innym pomysłem na dłuższy wyjazd w poszukiwaniu relaksu i piękna jest pakiet SPA z noclegiem w Dworze Elizy. Podczas ekskluzywnego weekendu w SPA nie zabraknie okazji do złapania głębokiego oddechu, zdystansowania się od codziennych problemów i skoncentrowania się na sobie. Jeśli natomiast wiesz, że ważna dla Ciebie osoba nie ma aż tak dużo wolnego czasu, zafunduj na przykład cały dzień w SPA dla niej. Niekiedy wystarczy już kilka godzin, aby zregenerować nadwątlone siły!

Pakiet weekendowy dla dwojga – randka idealna

Wspólny pobyt w SPA to również ciekawy pomysł na ważną, symboliczną randkę. Może wraz z ukochaną osobą wykorzystasz voucher na pakiet SPA dla dwojga na przykład w Białymstoku, w sercu urokliwego Podlasia, albo tuż obok Warszawy – w Konstancinie Jeziornej, tak chętnie wybieranym przez polskie gwiazdy na krótki wypoczynek lub stałe miejsce zamieszkania? Wybór należy do Ciebie, a w zasadzie do Was obojga. Nie ulega natomiast wątpliwości, że czas spędzony w SPA we dwoje zaowocuje czułymi pocałunkami, niekończącymi się rozmowami i zacieśnieniem więzi, które sprawią, że Wasza relacja stanie się jeszcze trwalsza. Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent na rocznicę ślubu niż pakiet SPA dla dwojga? Z pewnością nie!

Pakiety SPA w górach – ucieczka z wielkiego miasta

Dla osób lubiących ustronne miejsca, polecamy vouchery na różnorodne pakiety SPA do realizowania w górach. W pakiecie wSPAniała Ona znajdą się liczne propozycje zabiegów relaksacyjnych, które pomogą obdarowanej w ten sposób kobiecie poczuć się wyjątkowo. Zastanawiasz się, jaki prezent dla mamy, przyjaciółki albo siostry wybrać? Postaw na odpoczynek pod szczytami gór i pakiet wSPAniała Ona, który ma w sobie wszystko, o czym mogłaby zamarzyć miłośniczka relaksu.

Pakiet SPA dla seniorów – relaks bez względu na wiek

Wyjątkowo ciekawą propozycją Katalogu Marzeń są też pakiety SPA dedykowane seniorom. Doświadczeni masażyści doskonale wiedzą, że wraz z wiekiem potrzeby ciała znacząco się zmieniają. Właśnie dlatego powstał voucher na zabiegi stworzone specjalnie z myślą o osobach starszych. Szukasz prezentu na Dzień Babci? Taki pakiet SPA będzie starzałem w dziesiątkę. Dziadkowi spodoba się natomiast Męskie popołudnie SPA, które oferuje m.in. masaż relaksacyjny i zabieg na twarz. Po tych kilku godzinach jego skóra będzie naprawdę promienna i wypoczęta!