Nauka gry w golfa we dwoje
(29 opinii) od 239 zł
Poznaj golfa
(13 opinii) od 189 zł
Kurs gry w golfa
(4 opinie) od 1 999 zł
Indywidualna nauka golfa
(4 opinie) od 499 zł

Załadowano 6 z 6 dostępnych

Nauka gry w golfa dla dwojga

Wspólna lekcja golfa może się okazać doskonałym pomysłem na niezapomnianą randkę. W spotkanie dwojga zakochanych w sobie osób wkradnie się odrobina adrenaliny i rywalizacji, co tylko pomoże zacieśnić łączące ich relacje.

Jeśli chcesz, aby właśnie tak się stało i aby Twoi rodzice lub najlepsi przyjaciele spędzili czas na niecodziennej rozrywce, nie wahaj się ani chwili dłużej i wybierz weekend z golfem we dwoje. Poza zajęciami prowadzonymi przez prawdziwych profesjonalistów, taki prezent to także szansa na odpoczynek na łonie natury i spędzenia czasu pod gołym niebem.

Innym pomysłem na niepowtarzalne spotkanie z przyjacielem albo partnerem może być lekcja golfa dla dwojga w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie albo Trójmieście. W każdej z tych pięciu lokalizacji czekają trenerzy, którzy przybliżą teoretyczną i praktyczną stronę gry w golfa. Kto wie, może dzięki takiemu prezentowi połączy Was kolejna wspólna pasja?

Lekcja golfa od podstaw – poznaj tajniki gry

Idealną propozycją dla tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki na polu golfowym, będzie voucher pod nazwą „Poznaj golfa”. Przed tymi, którzy zdecydują się go wykorzystać, ta gra nie będzie miała już żadnych tajemnic. Wszystko zostanie wyjaśnione dokładnie i w przystępny sposób, dzięki czemu taki voucher na lekcję golfa dla początkujących to świetny pomysł na upominek dla osób w różnym wieku.

Dla tych, którzy chcieliby podszkolić technikę i zwrócić większą uwagę na szczegóły, ciekawą propozycją jest indywidualna lekcja golfa pod okiem profesjonalisty. Spotkanie z doświadczonym trenerem i graczem pomoże wyeliminować ewentualne błędy i dopracować niedociągnięcia.

W grupie raźniej – nauka gry w golfa dla przyjaciół

A może tym razem, zamiast spędzać wieczór z przyjaciółmi przed telewizorem albo przy stole, postawisz raczej na aktywność w plenerze? Jeśli tak właśnie będzie, śmiało możecie wybrać lekcję golfa dla grupy. Poza opieką instruktora voucher obejmuje również wypożyczenie profesjonalnego sprzętu, więc uczestnicy takich zajęć będą mogli poczuć się jak doświadczeni golfiści.

Nie masz pomysłu na motyw przewodni imprezy firmowej albo rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego? W obu sytuacjach doskonale sprawdzi się lekcja golfa dla grupy, podczas której po prostu nie może zabraknąć świetnej zabawy i integracji.

Golf dla małych i dużych

Kto powiedział, że minigolf to rozrywka tylko dla najmłodszych? Nic bardziej mylnego, a przekonają się o tym wszyscy, którzy postanowią skorzystać z vouchera na trening właśnie tej dyscypliny. Możesz zagrać sam albo zabrać ze sobą znajomych – w pakiecie dostępnych jest aż pięć opcji. Zamiast tradycyjnego pola golfowego, czekać będzie na Was tor z wieloma przeszkodami, a dodatkowe emocje zapewni najnowocześniejsza technologia wykorzystana podczas rozgrywki. Lekcja minigolfa to 18 dołków, które czekają na śmiałków, mogących pochwalić się doskonalą celnością. To co, skusisz się czy podarujesz naukę gry w golfa na prezent bliskim?