POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 461 dostępnych

Co można robić w kujawsko-pomorskim?

Krótko mówiąc, jeśli chcesz przeżywać niesamowite przygody, odwiedź właśnie kujawsko-pomorskie! Atrakcje dostępne w tym regionie z pewnością Cię zaskoczą. 

Przygody pełne emocji dla aktywnych

Wśród przeżyć w kujawsko-pomorskim, które spodobają się osobom odważnym i chętnym do przeżywania przygód, szczególnie polecamy: 

  • loty szybowcem, dostępne w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku, to prezent idealny dla osób odważnych, które głodne są niepowtarzalnych doświadczeń. Taki lot to niezwykłe doświadczenie, które dostarcza emocji i mnóstwo satysfakcji, nie wspominając już o malowniczych widokach, których w tym regionie nie brakuje;
  • off road 4x4 to genialny prezent dla wielbicieli motoryzacji, osób, które chętnie biorą udział w przygodach, których przebieg będzie nieoczywisty. W kujawsko-pomorskim taką wyprawę można odbyć np. w okolicach Bydgoszczy, Torunia i Włocławka;
  • chcesz podarować skok ze spadochronem? To wyjątkowy prezent, który świetnie sprawdzi się na rocznicę lub urodziny, a skoczyć możesz np. w okolicach Włocławka;
  • strzelanie na strzelnicy to fantastyczny prezent, który możesz podarować tacie, bratu lub narzeczonej. Wybierz stopień zaawansowania bliskiej osoby i miejsce, np. Bydgoszcz, Włocławek lub Toruń. W kujawsko-pomorskim postrzelasz na obiektach krytych i z tarczami ustawionymi na zewnątrz;
  • chcesz podarować emocje wytrawnemu kierowcy? Wybierz jazdę Lamborghini lub innym sportowym autem na profesjonalnym torze wyścigowym. 

Jeśli szukasz właśnie takich, ekscytujących prezentów, koniecznie zobacz wszystkie ekstremalne doświadczenia >>

Oczywiście, żeby świetnie się bawić w kujawsko-pomorskim, nie musisz wcale latać czy rozwijać ogromnych prędkości. Ten region świetnie sprawdzi się, jeśli chcesz podarować w prezencie sesję nurkowania lub organizujesz imprezę. Na wieczór kawalerski w kujawsko-pomorskim proponujemy paintball laserowy dla grupy!

Kujawsko-pomorskie - atrakcje dla dzieci 

Zastanawiasz się, co można robić z dziećmi w kujawsko-pomorskim? Z nami znajdziesz przeżycia, dzięki którym urozmaicisz ferie i wakacje, albo znajdziesz wyjątkowe przeżycie, którym uświetnisz urodziny Twojego dziecka. 

Na wspólny wypad z kolegami i koleżankami, świetnie sprawdzi się escape room. To przygoda, dzięki której dzieci odkrywają w sobie smykałkę do rozwiązywania zagadek i ćwiczą pracę w grupie. Wybierz scenariusz, który zachwyci młodego detektywa i zorganizuj niezapomniane urodziny!

Szukasz prezentu dla dziecka w kujawsko-pomorskim, dzięki któremu sprawisz, że zapała ono miłością do sportu? Niech spróbuje swoich sił we wspinaczce na ściance! Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, Twoje dziecko będzie mogło pokonywać kolejne wysokości, ćwiczyć zręczność, zwinność i siłę. Wspinaczka na ściance to doskonały przedsmak wycieczek w najprawdziwsze góry, które być może odwiedzicie już w najbliższe ferie? 

Od prezentu oczekujesz, że pozwoli Ci spędzić czas z dzieckiem i zacieśnić więzi w trakcie twórczych warsztatów? Wybierz rodzinne warsztaty cukierkowe i odkryjcie w sobie zamiłowanie do wspólnego przesiadywania w kuchni. Nie tylko  nauczycie się robić własne smakołyki, ale też będziecie mieli okazję, by dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i spędzicie czas na zabawie!

Gdzie na kolację w kujawsko-pomorskim? 

Masz ochotę na doświadczenie pełne smaku i aromatu? Kujawsko-pomorskie to region, w którym doświadczysz niezwykłych kulinarnych przeżyć. Zabierz bliską osobę na kolację w ciemności i przekonajcie się, jak bardzo zmienia się smak znanych potraw, kiedy zasłonicie oczy. Dla wielbicieli ekstremalnych atrakcji proponujemy lunch in the sky, czyli ucztę, która odbywa się na specjalnie przygotowanym stole, umieszczonym wiele metrów nad ziemią. Kolacja lub lunch na wysokości z pewnością zrobią wrażenie na drugiej połówce, bo takiej randki się nie zapomina! 

Gdzie na weekend w kujawsko-pomorskim? 

Kujawsko-pomorskie na weekend oferuje mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Wybierz vouchery do JuraParku w Solcu Kujawski, gdzie całą rodziną będziecie mogli zachwycać się dinozaurami i korzystać z parku rozrywki. Wolicie żywe zwierzęta? Myślęcinek zaprasza do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie na ponad 800 hektarach czekają na Was uroczyska, zoo, ogród botaniczny i park rozrywki. 

Gdzie odpoczywać w kujawsko-pomorskim?

Osoby spragnione relaksu z pewnością znajdą dla siebie coś w kujawsko-pomorskim. Tutejsze salony SPA i gabinety masażu oferują zabiegi, dzięki którym obdarowana osoba poczuje się wypoczęta i odmłodzona. Od całodniowych pobytów SPA, przez masaże klasyczne i orientalne aż po specjalne zabiegi dla wymagających osób. 

Zobacz wszystkie prezenty dla ciała i ducha >>

Co warto zobaczyć w kujawsko-pomorskim? 

Wybierając miejsce na kolejne wakacje, warto postawić właśnie na kujawsko-pomorskie. Co zwiedzić w tym regionie? Polecamy przepięknie miasta, szczególnie Stare i Nowe Miasto Toruń oraz Przedmieście w Bydgoszczy. Licznie odwiedzane przez turystów, oferują mnóstwo wspaniałych atrakcji przez cały rok. 

Wśród innych miejsc do zwiedzania, który nie może zabraknąć podczas wycieczki, wymienić należy osadę w Biskupinie, park solankowy w Inowrocławiu i zamek krzyżacki Golub-Dobrzyń lub zamek w Gniewie.