BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Taty
BESTSELLER
Lot szybowcem
(858 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1914 opinii) od 179 zł od 161 zł
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1265 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(607 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(117 opinii) od 299 zł od 269 zł
BESTSELLER
Weekend dla dwojga
(303 opinii) od 229 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(660 opinii) od 199 zł od 169 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(581 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(380 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(878 opinii) od 79 zł od 71 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(567 opinii) od 100 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(433 opinii) od 55 zł od 50 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(608 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(557 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(266 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(718 opinii) od 189 zł od 170 zł
BESTSELLER
SPA dla dwojga
(156 opinii) od 379 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(713 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(314 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(239 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Romantyczna kolacja we dwoje
(535 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(33 opinii) od 599 zł od 569 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Degustacja whisky
(319 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 458 dostępnych

Co można robić w kujawsko-pomorskim?

Krótko mówiąc, jeśli chcesz przeżywać niesamowite przygody, odwiedź właśnie kujawsko-pomorskie! Atrakcje dostępne w tym regionie z pewnością Cię zaskoczą. 

Przygody pełne emocji dla aktywnych

Wśród przeżyć w kujawsko-pomorskim, które spodobają się osobom odważnym i chętnym do przeżywania przygód, szczególnie polecamy: 

  • loty szybowcem, dostępne w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku, to prezent idealny dla osób odważnych, które głodne są niepowtarzalnych doświadczeń. Taki lot to niezwykłe doświadczenie, które dostarcza emocji i mnóstwo satysfakcji, nie wspominając już o malowniczych widokach, których w tym regionie nie brakuje;
  • off road 4x4 to genialny prezent dla wielbicieli motoryzacji, osób, które chętnie biorą udział w przygodach, których przebieg będzie nieoczywisty. W kujawsko-pomorskim taką wyprawę można odbyć np. w okolicach Bydgoszczy, Torunia i Włocławka;
  • chcesz podarować skok ze spadochronem? To wyjątkowy prezent, który świetnie sprawdzi się na rocznicę lub urodziny, a skoczyć możesz np. w okolicach Włocławka;
  • strzelanie na strzelnicy to fantastyczny prezent, który możesz podarować tacie, bratu lub narzeczonej. Wybierz stopień zaawansowania bliskiej osoby i miejsce, np. Bydgoszcz, Włocławek lub Toruń. W kujawsko-pomorskim postrzelasz na obiektach krytych i z tarczami ustawionymi na zewnątrz;
  • chcesz podarować emocje wytrawnemu kierowcy? Wybierz jazdę Lamborghini lub innym sportowym autem na profesjonalnym torze wyścigowym. 

Jeśli szukasz właśnie takich, ekscytujących prezentów, koniecznie zobacz wszystkie ekstremalne doświadczenia >>

Oczywiście, żeby świetnie się bawić w kujawsko-pomorskim, nie musisz wcale latać czy rozwijać ogromnych prędkości. Ten region świetnie sprawdzi się, jeśli chcesz podarować w prezencie sesję nurkowania lub organizujesz imprezę. Na wieczór kawalerski w kujawsko-pomorskim proponujemy paintball laserowy dla grupy!

Kujawsko-pomorskie - atrakcje dla dzieci 

Zastanawiasz się, co można robić z dziećmi w kujawsko-pomorskim? Z nami znajdziesz przeżycia, dzięki którym urozmaicisz ferie i wakacje, albo znajdziesz wyjątkowe przeżycie, którym uświetnisz urodziny Twojego dziecka. 

Na wspólny wypad z kolegami i koleżankami, świetnie sprawdzi się escape room. To przygoda, dzięki której dzieci odkrywają w sobie smykałkę do rozwiązywania zagadek i ćwiczą pracę w grupie. Wybierz scenariusz, który zachwyci młodego detektywa i zorganizuj niezapomniane urodziny!

Szukasz prezentu dla dziecka w kujawsko-pomorskim, dzięki któremu sprawisz, że zapała ono miłością do sportu? Niech spróbuje swoich sił we wspinaczce na ściance! Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, Twoje dziecko będzie mogło pokonywać kolejne wysokości, ćwiczyć zręczność, zwinność i siłę. Wspinaczka na ściance to doskonały przedsmak wycieczek w najprawdziwsze góry, które być może odwiedzicie już w najbliższe ferie? 

Od prezentu oczekujesz, że pozwoli Ci spędzić czas z dzieckiem i zacieśnić więzi w trakcie twórczych warsztatów? Wybierz rodzinne warsztaty cukierkowe i odkryjcie w sobie zamiłowanie do wspólnego przesiadywania w kuchni. Nie tylko  nauczycie się robić własne smakołyki, ale też będziecie mieli okazję, by dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i spędzicie czas na zabawie!

Gdzie na kolację w kujawsko-pomorskim? 

Masz ochotę na doświadczenie pełne smaku i aromatu? Kujawsko-pomorskie to region, w którym doświadczysz niezwykłych kulinarnych przeżyć. Zabierz bliską osobę na kolację w ciemności i przekonajcie się, jak bardzo zmienia się smak znanych potraw, kiedy zasłonicie oczy. Dla wielbicieli ekstremalnych atrakcji proponujemy lunch in the sky, czyli ucztę, która odbywa się na specjalnie przygotowanym stole, umieszczonym wiele metrów nad ziemią. Kolacja lub lunch na wysokości z pewnością zrobią wrażenie na drugiej połówce, bo takiej randki się nie zapomina! 

Gdzie na weekend w kujawsko-pomorskim? 

Kujawsko-pomorskie na weekend oferuje mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Wybierz vouchery do JuraParku w Solcu Kujawski, gdzie całą rodziną będziecie mogli zachwycać się dinozaurami i korzystać z parku rozrywki. Wolicie żywe zwierzęta? Myślęcinek zaprasza do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, gdzie na ponad 800 hektarach czekają na Was uroczyska, zoo, ogród botaniczny i park rozrywki. 

Gdzie odpoczywać w kujawsko-pomorskim?

Osoby spragnione relaksu z pewnością znajdą dla siebie coś w kujawsko-pomorskim. Tutejsze salony SPA i gabinety masażu oferują zabiegi, dzięki którym obdarowana osoba poczuje się wypoczęta i odmłodzona. Od całodniowych pobytów SPA, przez masaże klasyczne i orientalne aż po specjalne zabiegi dla wymagających osób. 

Zobacz wszystkie prezenty dla ciała i ducha >>

Co warto zobaczyć w kujawsko-pomorskim? 

Wybierając miejsce na kolejne wakacje, warto postawić właśnie na kujawsko-pomorskie. Co zwiedzić w tym regionie? Polecamy przepięknie miasta, szczególnie Stare i Nowe Miasto Toruń oraz Przedmieście w Bydgoszczy. Licznie odwiedzane przez turystów, oferują mnóstwo wspaniałych atrakcji przez cały rok. 

Wśród innych miejsc do zwiedzania, który nie może zabraknąć podczas wycieczki, wymienić należy osadę w Biskupinie, park solankowy w Inowrocławiu i zamek krzyżacki Golub-Dobrzyń lub zamek w Gniewie.