BESTSELLER
Off Road 4x4
(1872 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(859 opinii) od 79 zł
NOWOŚĆ
Szkolenie strzeleckie
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(555 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
Floating
(177 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(707 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(279 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Stwórz swoją wymarzoną torebkę Mana Mana
Personalizowana świeca sojowa
(2 opinie) od 89 zł
NOWOŚĆ
Personalizowany zapach samochodowy
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(654 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(423 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(274 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(415 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(683 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(268 opinii) od 299 zł
Stwórz swoją własną szminkę
(14 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(600 opinii) od 175 zł
Lunch in the sky
od 789 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(233 opinii) od 199 zł
Syrening – zostań syreną
(4 opinie) 249 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 180 dostępnych

Pomysł na prezent urodzinowy dla dziewczyny

Były już perfumy, kwiaty, kosmetyki… Wszystko cieszyło, ale tylko na chwilę? Nie wszystko stracone, wystarczy, że przez chwilę zastanowisz się, czego pragnie dziewczyna. I chociaż na początku odpowiedź na to pytanie wydaje się trudniejsze od złamania szyfru Enigmy, po krótkiej chwili do głowy przychodzą wspaniałe pomysły. Przypomnij sobie, o czym ostatnio wspominała kobieta. Może potrzebuje masażu po ciężkim tygodniu w pracy? Może marzy się jej romantyczny wyjazd w kameralne miejsce w Polsce? A może chce przełamać monotonię swojego życia i zrobić coś całkowicie szalonego? Wystarczy przez chwilę ruszyć głową, a fala pomysłów przyjdzie sama.

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Jeśli jednak żadne konkrety nie przychodzą Ci do głowy, wybierz coś ze sprawdzonych propozycji na upominek urodzinowy dla niej. W naszym zespole dominują kobiety, więc z łatwością ustaliłyśmy wspólną listę prezentów, które zawsze się sprawdzą.

#1 Masaż relaksacyjny – Mamy coraz więcej obowiązków, a czasu dla siebie coraz mniej. Kolejne oczko do wieku będzie wspaniałym momentem, aby podarować odrobinę relaksu. Najbardziej klasycznym i sprawdzonym okaże się masaż relaksacyjny, podczas którego dziewczyna będzie mogła odpłynąć myślami w siną dal i zapomnieć o obowiązkach!

#2 Lot paralotnią – Odkąd latanie paralotnią stało się dostępne dla wszystkich, większość kobiet zakochała się w paralotniarstwie. Ci, którym nie było jeszcze dane spróbować tego sportu, mogą wznieść głowę do góry i zacząć obserwować ptaki. Dzięki paralotni tak właśnie poczuje się dziewczyna – wolna, niczym nieograniczona i pełna świadomości, że może wszystko!

#3 Kolacja w ciemności – Tradycyjne kolacje są dobrym pomysłem na randkę. Aby podkreślić wyjątkowość urodzin, jako alternatywę możesz wybrać kolację w ciemności. Po zgaszeniu światła zmysły wyostrzają się i wyraźniej odczuwają bodźce. Taka opcja jest również bardzo romantyczna!

Więcej pomysłów na urodzinowe prezenty dla dziewczyny

Jeśli nadal nie znalazłeś niczego dla dziewczyny, podaruj Pakiet Marzeń dla Niej, który obejmuje wiele usług. Obdarowana sama wybierze atrakcję, więc masz pewność, że coś wpadnie jej w oko :)

Jeśli nadal szukasz idealnego prezentu urodzinowego dla niej, zajrzyj do artykułu, w którym spytaliśmy kobiet, jakie prezenty cieszą je najbardziej!