POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 171 dostępnych

Pomysł na prezent urodzinowy dla dziewczyny

Były już perfumy, kwiaty, kosmetyki… Wszystko cieszyło, ale tylko na chwilę? Nie wszystko stracone, wystarczy, że przez chwilę zastanowisz się, czego pragnie dziewczyna. I chociaż na początku odpowiedź na to pytanie wydaje się trudniejsze od złamania szyfru Enigmy, po krótkiej chwili do głowy przychodzą wspaniałe pomysły. Przypomnij sobie, o czym ostatnio wspominała kobieta. Może potrzebuje masażu po ciężkim tygodniu w pracy? Może marzy się jej romantyczny wyjazd w kameralne miejsce w Polsce? A może chce przełamać monotonię swojego życia i zrobić coś całkowicie szalonego? Wystarczy przez chwilę ruszyć głową, a fala pomysłów przyjdzie sama.

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Jeśli jednak żadne konkrety nie przychodzą Ci do głowy, wybierz coś ze sprawdzonych propozycji na upominek urodzinowy dla niej. W naszym zespole dominują kobiety, więc z łatwością ustaliłyśmy wspólną listę prezentów, które zawsze się sprawdzą.

#1 Masaż relaksacyjny – Mamy coraz więcej obowiązków, a czasu dla siebie coraz mniej. Kolejne oczko do wieku będzie wspaniałym momentem, aby podarować odrobinę relaksu. Najbardziej klasycznym i sprawdzonym okaże się masaż relaksacyjny, podczas którego dziewczyna będzie mogła odpłynąć myślami w siną dal i zapomnieć o obowiązkach!

#2 Lot paralotnią – Odkąd latanie paralotnią stało się dostępne dla wszystkich, większość kobiet zakochała się w paralotniarstwie. Ci, którym nie było jeszcze dane spróbować tego sportu, mogą wznieść głowę do góry i zacząć obserwować ptaki. Dzięki paralotni tak właśnie poczuje się dziewczyna – wolna, niczym nieograniczona i pełna świadomości, że może wszystko!

#3 Kolacja w ciemności – Tradycyjne kolacje są dobrym pomysłem na randkę. Aby podkreślić wyjątkowość urodzin, jako alternatywę możesz wybrać kolację w ciemności. Po zgaszeniu światła zmysły wyostrzają się i wyraźniej odczuwają bodźce. Taka opcja jest również bardzo romantyczna!

Więcej pomysłów na urodzinowe prezenty dla dziewczyny

Jeśli nadal nie znalazłeś niczego dla dziewczyny, podaruj Pakiet Marzeń dla Niej, który obejmuje wiele usług. Obdarowana sama wybierze atrakcję, więc masz pewność, że coś wpadnie jej w oko :)

Jeśli nadal szukasz idealnego prezentu urodzinowego dla niej, zajrzyj do artykułu, w którym spytaliśmy kobiet, jakie prezenty cieszą je najbardziej!