Załadowano 9 z 9 dostępnych

Niczym Vivaldi – lekcja gry na skrzypcach

Nie bez powodu skrzypce są uważane za jeden z najtrudniejszych do opanowania, a przy tym najbardziej niezwykłych instrumentów. Aby na nich grać, potrzeba nie tylko lat praktyki i ćwiczeń, ale też ogromnej dozy cierpliwości. Jeśli marzysz o tym, aby poczuć się niczym wielcy skrzypkowie – możesz ziścić to pragnienie szybciej, niż sądzisz. Podaruj sobie samemu albo bliskiej Ci osobie voucher z Katalogu Marzeń na naukę gry na skrzypcach.

Pod opieką profesjonalnego nauczyciela każdy uczestnik lekcji zdobędzie wiedzę dotyczącą poruszania smyczkiem, wydobywania dźwięków i budowy instrumentu. Szukasz sposobu na rozwinięcie nowej pasji? Chcesz cieszyć się z czynionych postępów albo zachęcić przyjaciół do tego, aby spróbowali niecodziennej aktywności? W każdej z tych sytuacji doskonale sprawdzi się voucher na naukę gry na skrzypcach. Możesz go wręczyć osobiście, dostarczyć za pośrednictwem kuriera albo wysłać mailem. Kto wie, może odkryjesz w ten sposób wielki talent, o którym dotychczas nie miałeś pojęcia...?

Nie tylko oko w oko – zajęcia muzyczne online

Naukę gry na instrumencie można zacząć w dowolnej chwili. Niestraszne są już wymówki dotyczące braku czasu lub nieodpowiedniej lokalizacji. Jeśli Twój kalendarz się wypełniony po brzegi, możesz skorzystać z lekcji gry na wybranym instrumencie online. Pod okiem profesjonalnego muzyka zgłębisz tajniki wydobywania dźwięków m.in. z saksofonu, ukulele czy perkusji. A to niejedyne atrakcje!

Ciekawą opcją, którą docenią wszyscy żądni przygód, jest udział w zajęciach wokalnych. Tym, którzy lepiej czują się za konsoletą i chcieliby dowolnie miksować dźwięki, spodoba się natomiast kurs DJ-ski.

Ale muzyka to nie tylko śpiew, taniec i gra na instrumentach. To również godziny spędzone w studio nagraniowym nad edycją i montażem przygotowywanych materiałów. Wiesz, że ktoś z Twoich bliskich marzy o karierze producenta muzycznego? A może Ty sam chciałbyś, choć na chwilę wejść w jego rolę? Nic trudnego! Skorzystaj z vouchera na lekcję gry na wybranym instrumencie online i weź udział w profesjonalnej lekcji produkcji muzycznej.

Poznaj najbardziej niezwykły instrument – głos ludzki

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi” – napisał kiedyś Jonasz Kofta. I rzeczywiście, śpiew to doskonały sposób na rozluźnienie i relaks. To też aktywność, którą możemy uprawiać dosłownie wszędzie.

Śpiew to przede wszystkim doskonała zabawa dla osób w każdym wieku! Przekonaj się o tym dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń na naukę śpiewu solowego. Marzysz o wielkiej karierze artysty estradowego? A może pierwsze kroki w muzyce masz już za sobą? Nieważne! Nauka śpiewu solowego to świetna recepta na przerwę w codziennych obowiązkach.

Nieoczywiste, ale z klasą – instrumenty dla wymagających

Tym, którzy w muzyce szukają czegoś więcej niż podstawy, proponujemy na przykład naukę gry na saksofonie. Z dźwiękami tego instrumentu nieodzownie kojarzy nam się m.in. z Charliem Parkerem czy Michałem Urbaniakiem. Ciepła, łagodna barwa koi nerwy i wprowadza umysły słuchaczy w stan przyjemnego lenistwa. Jeśli długie wieczory najchętniej spędzasz, słuchając płyt z jazzowymi standardami, tym razem pójdź o krok dalej. Weź udział w lekcji gry na saksofonie i przekonaj się, ile tajemnic skrywa przed Tobą ten błyszczący instrument.