Nauka gry na gitarze
(5 opinii) od 49 zł od 42 zł
Nauka gry na pianinie
(5 opinii) od 89 zł od 76 zł
Nauka gry na perkusji
(11 opinii) od 79 zł od 67 zł
Nauka śpiewu solowego
(10 opinii) od 149 zł
Zostań piosenkarzem
(6 opinii) od 249 zł
Nauka gry na saksofonie
(14 opinii) od 99 zł 84 zł
Nauka gry na skrzypcach
(1 opinia) od 89 zł 80 zł
NOWOŚĆ
Zajęcia na perkusji
od 49 zł od 44 zł

Załadowano 9 z 9 dostępnych

Niczym Vivaldi – lekcja gry na skrzypcach

Nie bez powodu skrzypce są uważane za jeden z najtrudniejszych do opanowania, a przy tym najbardziej niezwykłych instrumentów. Aby na nich grać, potrzeba nie tylko lat praktyki i ćwiczeń, ale też ogromnej dozy cierpliwości. Jeśli marzysz o tym, aby poczuć się niczym wielcy skrzypkowie – możesz ziścić to pragnienie szybciej, niż sądzisz. Podaruj sobie samemu albo bliskiej Ci osobie voucher z Katalogu Marzeń na naukę gry na skrzypcach.

Pod opieką profesjonalnego nauczyciela każdy uczestnik lekcji zdobędzie wiedzę dotyczącą poruszania smyczkiem, wydobywania dźwięków i budowy instrumentu. Szukasz sposobu na rozwinięcie nowej pasji? Chcesz cieszyć się z czynionych postępów albo zachęcić przyjaciół do tego, aby spróbowali niecodziennej aktywności? W każdej z tych sytuacji doskonale sprawdzi się voucher na naukę gry na skrzypcach. Możesz go wręczyć osobiście, dostarczyć za pośrednictwem kuriera albo wysłać mailem. Kto wie, może odkryjesz w ten sposób wielki talent, o którym dotychczas nie miałeś pojęcia...?

Nie tylko oko w oko – zajęcia muzyczne online

Naukę gry na instrumencie można zacząć w dowolnej chwili. Niestraszne są już wymówki dotyczące braku czasu lub nieodpowiedniej lokalizacji. Jeśli Twój kalendarz się wypełniony po brzegi, możesz skorzystać z lekcji gry na wybranym instrumencie online. Pod okiem profesjonalnego muzyka zgłębisz tajniki wydobywania dźwięków m.in. z saksofonu, ukulele czy perkusji. A to niejedyne atrakcje!

Ciekawą opcją, którą docenią wszyscy żądni przygód, jest udział w zajęciach wokalnych. Tym, którzy lepiej czują się za konsoletą i chcieliby dowolnie miksować dźwięki, spodoba się natomiast kurs DJ-ski.

Ale muzyka to nie tylko śpiew, taniec i gra na instrumentach. To również godziny spędzone w studio nagraniowym nad edycją i montażem przygotowywanych materiałów. Wiesz, że ktoś z Twoich bliskich marzy o karierze producenta muzycznego? A może Ty sam chciałbyś, choć na chwilę wejść w jego rolę? Nic trudnego! Skorzystaj z vouchera na lekcję gry na wybranym instrumencie online i weź udział w profesjonalnej lekcji produkcji muzycznej.

Poznaj najbardziej niezwykły instrument – głos ludzki

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi” – napisał kiedyś Jonasz Kofta. I rzeczywiście, śpiew to doskonały sposób na rozluźnienie i relaks. To też aktywność, którą możemy uprawiać dosłownie wszędzie.

Śpiew to przede wszystkim doskonała zabawa dla osób w każdym wieku! Przekonaj się o tym dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń na naukę śpiewu solowego. Marzysz o wielkiej karierze artysty estradowego? A może pierwsze kroki w muzyce masz już za sobą? Nieważne! Nauka śpiewu solowego to świetna recepta na przerwę w codziennych obowiązkach.

Nieoczywiste, ale z klasą – instrumenty dla wymagających

Tym, którzy w muzyce szukają czegoś więcej niż podstawy, proponujemy na przykład naukę gry na saksofonie. Z dźwiękami tego instrumentu nieodzownie kojarzy nam się m.in. z Charliem Parkerem czy Michałem Urbaniakiem. Ciepła, łagodna barwa koi nerwy i wprowadza umysły słuchaczy w stan przyjemnego lenistwa. Jeśli długie wieczory najchętniej spędzasz, słuchając płyt z jazzowymi standardami, tym razem pójdź o krok dalej. Weź udział w lekcji gry na saksofonie i przekonaj się, ile tajemnic skrywa przed Tobą ten błyszczący instrument.