POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 147 dostępnych

Prezent na mikołajki dla męża, któremu chcesz dodać skrzydeł

Mąż to przysłowiowa druga połówka pomarańczy. Zna nasze wady, dzielnie znosi wszelki humory, widział nas w dniach, kiedy nie chciałyśmy pokazywać się światu… Zasługi męża można by wymieniać naprawdę długo. Miłość uskrzydla. Wie o tym każdy, kto choć raz doświadczył tego uczucia. Motyle w brzuchu i przyjemny zamęt w głowie powodują, że mamy więcej energii, jesteśmy bardziej kreatywni i odważni. Pamiętając o legendarnym cytacie Williama Szekspira z „Romea i Julii”, w tym roku z okazji Mikołajek podaruj swojemu mężowi prezenty nie z tej ziemi. Przelot helikopterem, okazja do uniesienia się nad ziemię w ultralekkim samolocie, który tylko z pozoru przypomina dziecięcą zabawkę, lot motolotnią z filmowaniem… Możliwości jest naprawdę wiele. Wielu małych chłopców marzy, aby w przyszłości zasiąść za sterami „stalowego ptaka” jak największe myśliwskie asy. Jeśli wiesz, że tak samo było w przypadku twojej drugiej połówki – na Mikołajki wręcz mu bilet na podniebną przygodę. O gwiazdkę z nieba może być trudno, ale podróż w przestworzach to gwarancja naprawdę niezapomnianego świątecznego podarunku!

Podarek mikołajkowy dla męża-fana adrenaliny

Krew energicznie krąży w ciele, oczy łzawią od prędkości, a ciało ma wrażenie, że grawitacja nie istnieje. Brzmi jak scenariusz filmu akcji? Być może, ale oto co czeka twojego ukochanego, jeśli tylko wybierzesz dla niego mikołajkowy prezent pełen adrenaliny. Nie ma znaczenia, czy jego codzienna praca jest spokojna, czy pełna wyzwań ani to, jakie ma hobby. Odrobina bezpiecznego szaleństwa przyda się czasem każdemu. Prezenty pełne emocji to doskonały sposób na odreagowanie, restart organizmu i uwolnienie prawdziwej, nieskrępowanej radości. Pojedynek dwóch legendarnych maszyn: Ferrari 458 Italia i KTM X-Bow, a może szkolenie enduro, pełne błota i zapachu spalin? W obu przypadkach, taki upominek to przepis na prawdziwe emocje u Twojego mężczyzny. Niewielka koperta, wręczona mu 6 grudnia może być pełna niezapomnianych przeżyć. Wystarczy, że w tym roku zdecydujesz się na prezenty w wersji ekstremalnej.

Mikołajowy upominek dla małżonka, czyli relaks

Cisza, spokój i czas. Dużo czasu. Oto, o czym skrycie marzy wielu mężczyzn. Na co dzień pędzący w pogoni za niezałatwionymi sprawami i uciekającymi deadline’ami, potrzebują czasem zatrzymać się na kilka chwil i złapać głęboki oddech. Przedświąteczny okres to idealny moment na taką zmianę. Ciepły, miękki koc i wygodny fotel tylko czekają, aż twój ukochany zasiądzie w ich otoczeniu z niezliczoną ilością książek. Kurs baristyczny to doskonały prezent na Mikołajki, jeśli Twój mąż jest fanem cappuccino, americano i espresso. Aromatyczna kawa rozgrzeje nawet największych zmarzluchów i rozpieści kubki smakowe. Tych najbardziej zmęczonych, z pewnością ukoi natomiast masaż tequilą w profesjonalnym gabinecie SPA. Kto sądził, że zabiegi relaksacyjne są przeznaczone tylko dla kobiet – powinien jak najszybciej spróbować właśnie tego. Pozwól swojemu małżonkowi na prawdziwy odpoczynek i jak prezent na Mikołajki podaruj mu relaks w kopercie.

A jeśli szukasz prezentów dla męża na inną okazję niż Mikołajki, przejrzyj Katalog Marzeń i spraw, aby każda okazja stała się wyjątkowa.

Szukasz prezentu dla męża na Mikołajki do 100 złotych? W artykule na naszym blogu zrobiliśmy zestawienie atrakcji, które zmieszczą się w tym budżecie - zapraszamy do przeczytania!