Niezapomniane prezenty-przeżycia w Szczecinie!

Jakie atrakcje można zrealizować w Szczecinie? Emocjonujący off-road 4x4 po wymagającym terenie, jazdę gokartem dla dwojga, romantyczną kolację we dwoje, degustację piwa i kurs barmański, a także przygodę na strzelnicy, paintball dla 4 osób, kurs pole dance, SPA dla dłoni i stóp, sesję fotograficzną – portret rodzinny i inne.

Oferujemy także karty podarunkowe na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Gift Voucher to gwarancja trafionego prezentu, który obdarowana osoba może wybrać samodzielnie według własnych preferencji, i zrealizować go w ciągu 12 miesięcy.

Prezenty - Szczecin

Liczba prezentów: 129
Liczba prezentów: 129

Zbliżają się urodziny taty? Nie wiesz co kupić dziecku na komunię? A może niedługo obchodzicie okrągłą rocznicę i musisz wymyśleć prezent?

Nieważne jaki masz powód, Katalog Marzeń stara się by był jak największy wybór prezentów w mieście Szczecin! W swojej ofercie mamy obecnie ponad 120 atrakcji dostępnych dla mieszkańców Szczecina. Sprezentuj bliskiej osobie kolację we dwoje, jazdę gokartem, off road, skok spadochronowy czy dzień w SPA. Z Nami nie musisz się obawiać, że prezent będzie nietrafiony - jeśli sprezentowany voucher nie będzie odpowiadać, to osoba obdarowana może wymienić prezent na dowolnie inne marzenie, wedle swoich zainteresowań.

Pomóż spełnić bliskiej Ci osobie marzenia!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost