PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Piotrków Trybunalski
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent - Piotrków Trybunalski
PROMOCJA
BESTSELLER
Skok ze spadochronem z filmowaniem - Piotrków Trybunalski
PROMOCJA
Wyprawa Off-Road - Piotrków Trybunalski
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 417 dostępnych

Pomysłowe prezenty z Piotrkowa Trybunalskiego dla dwojga

Wybierając się do Piotrkowa Trybunalskiego i marząc o wyjątkowej randce, warto skorzystać z propozycji Katalogu Marzeń. Znajdziesz tam mnóstwo voucherów gotowych do zrealizowania w tym pięknym mieście. Są wśród nich zarówno opcje, które przypadną do gustu miłośnikom natury, jak i takie, które pokochają fani adrenaliny. Dla pierwszej pary szczególnie polecamy spływ kajakiem rzeką Pilicą. Nic nie zbliża do siebie ludzi równie dobrze, jak wspólna aktywność, a radości z dopłynięcia do celu po prostu nie da się porównać z niczym innym.

Vouchery na prezenty w Piotrkowie Trybunalskim

Tym, którzy chcieliby, aby krew w ich żyłach krążyła szybciej, podaruj natomiast voucher na skok ze spadochronem dla dwojga w Piotrkowie Trybunalskim. Tamtejsze Polskie Centrum Spadochronowe SKYFORCE czeka na śmiałków, którzy postanowią wspólnie opuścić stabilny pokład samolotu, aby przemierzyć przestworza. Taki „spacer w chmurach” to prezent z Piotrkowa Trybunalskiego, który śmiało możesz podarować na przykład rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu.

Piotrków Trybunalski – prezenty w wersji moro

Odwiedzając Piotrków, można też wcielić się w rolę doświadczonego odkrywcy i spróbować zjednać sobie dziką przyrodę. Jak to zrobić? Skorzystaj z vouchera na profesjonalne szkolenie survivalowe i poznaj najbardziej przydatne techniki, które pomogą Ci przetrwać z dala od miasta. Jak pozyskać wodę pitną, kiedy o butelce można jedynie pomarzyć? Co zrobić, aby zbudować trwały schron przed zimnem w środku lasu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pozna każdy, kto weźmie udział w survivalowym szkoleniu w Piotrkowie Trybunalskim.

Nietypowe upominki z Piotrkowa Trybunalskiego

A jeśli szukasz pomysłu na prezent z Piotrkowa dla fana wojskowych klimatów, podaruj mu kopertę z voucherem na udział w  survivalu militarnym w Piotrkowie Trybunalskim. Tutaj, poza tradycyjnymi wyzwaniami, trzeba się będzie zmierzyć również z tworzeniem szkiców taktycznych i zadaniem, które zostało powierzone wszystkim uczestnikom misji. Strategiczne gry planszowe i komputerowe to za mało! Zwłaszcza jeśli do wyboru masz prezent z Piotrkowa Trybunalskiego w postaci udziału w militarnym szkoleniu survivalowym.

Prezent z Piotrkowa Trybunalskiego dla grupy przyjaciół

Spływ kajakiem dla grupy to natomiast niecodzienna propozycja na motyw przewodni grilla ze znajomymi albo rodzinnego popołudnia spędzanego na łonie natury. Piękno Pilicy i okolic pozwoli się zrelaksować i odetchnąć świeżym powietrzem, a odrobina wysiłku fizycznego sprawi, że nasz umysł odpocznie i zregeneruje się przed kolejnymi wyzwaniami.

Decydując się na wykorzystanie pojedynczego vouchera z Katalogu Marzeń, w spływie kajakowym dla grupy w Piotrkowie Trybunalskim może wziąć udział nawet 8 osób, dzięki czemu taka atrakcja może też okazać się świetnym pomysłem na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego.