BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(581 opinii) od 200 zł
Voucher SPA 300 PLN
(201 opinii) od 300 zł
Voucher SPA 500 PLN
(85 opinii) od 500 zł
Voucher SPA 1000 PLN
(13 opinii) od 1 000 zł
BESTSELLER
Voucher do restauracji sushi 100 PLN
BESTSELLER
Voucher na kolację 100 PLN
(274 opinii) od 100 zł
BESTSELLER
Voucher na kolację 150 PLN
(216 opinii) od 150 zł
Voucher na kolację 250 PLN
(138 opinii) od 250 zł
Detailing - voucher Auto SPA 1000 PLN
(4 opinie) od 1 000 zł od 900 zł
Voucher na kolację 200 PLN
(146 opinii) od 200 zł
Voucher SPA 1500 PLN
(1 opinia) od 1 500 zł
Voucher SPA 100 PLN
(14 opinii) od 100 zł
Detailing - voucher Auto SPA 100 PLN
(1 opinia) od 100 zł od 85 zł
Detailing - voucher Auto SPA 250 PLN
(4 opinie) od 250 zł od 213 zł
Detailing - voucher Auto SPA 500 PLN
(1 opinia) od 500 zł od 465 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Kolacja 200 PLN
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 37 dostępnych

Jak działa voucher otwarty?

Voucher Otwarty to rodzaj bonu podarunkowego, który można wykorzystać na tematyczne atrakcje. Jeśli poszukujesz prezentu dla miłośniczki SPA, ale nie wiesz, jakie dokładnie zabiegi lubi – voucher otwarty to idealny wybór. Sam decydujesz o wartości vouchera w zależności od Twojego budżetu. Możesz na przykład podarować Voucher do SPA o wartości 300 zł – obdarowana osoba może wybrać dowolne zabiegi z oferty salonów, z którymi współpracujemy w całej Polsce. Wręczając voucher obdarowywanej osobie masz pewność, że wybierze to, co sprawi jej w danym momencie największą radość.

Komu podarować voucher otwarty?

Voucher Otwarty to idealny podarunek dla osoby, która sama lubi wybierać sobie prezenty. Jeśli nie masz dokładnej pewności co do upodobań obdarowanego, Voucher Otwarty jest sugestią, jakiego rodzaju marzenie może on spełnić. Dzięki elastyczności wyboru Vouchery Otwarte są bardzo uniwersalnymi prezentami. Sprawdzą się zarówno podarowane bliskiej osobie, znajomemu jak i jako prezent biznesowy. 

Vouchery otwarte dla firm

Voucher Otwarty to jedna z najlepszych prezentowych możliwości biznesowych. Voucher Otwarty, tak jak Gift Voucher, znajduje się w czołówce naszych bestsellerów wśród atrakcji dla firm. Dlaczego? Voucher otwarty sprawdzi się jako nagroda dla pracownika wyróżniająca jego pracę na tle innych. To świetne narzędzie motywacyjne w rękach liderów zespołów. Zachęca pracowników do spełniania prywatnych marzeń i oddaje im czas, który do tej pory poświęcili na rzecz organizacji. Voucher Otwarty umożliwia im jakościowy relaks lub aktywne spędzenie czasu z rodziną. Sprawdza się nie tylko jako prezent dla pracownika, ale też podarunek dla partnera biznesowego czy forma docenienia klienta. Vouchery na prezenty-przeżycia w biznesie mają wiele zastosowań i z pewnością możesz je wykorzystać również w Twojej organizacji.

Jakie atrakcje obejmują Vouchery Otwarte?

Voucher Otwarty najlepiej wybrać bazując na zainteresowaniach obdarowanego. W zależności od upodobań polecamy między innymi:

#1 Voucher Otwarty do SPA

Jeśli chcesz podarować komuś głęboki relaks wysokiej jakości, Voucher Otwarty do SPA będzie strzałem w dziesiątkę. Obdarowana osoba sama może zdecydować o tym, na jakie zabiegi wykorzysta bon na kwotę, którą zdecydujesz się przeznaczyć na prezent. Do wyboru jest kilkanaście miast w całej Polsce. Vouchery kwotowe do SPA występują w wariantach od 100 do 1500 złotych. Nie znalazłeś vouchera o odpowiadającej Ci wartości? Odezwij się do nas!

#2 Voucher Otwarty do restauracji

Vouchery pozwalające obdarowanemu wybrać ulubioną kuchnię cieszą się niezwykłym powodzeniem w naszym serwisie. Marzyciele szczególnie często wybierają Voucher Otwarty na kolację. Sami mogą zdecydować, czy wolą wybrać się do restauracji oferującej kuchnię meksykańską, włoską, grecką, hiszpańską... lub Voucher Otwarty do restauracji Sushi. Wartość vouchera możesz wybrać bazując na dostępnym budżecie. W czasach, gdy spotkania są ograniczone – polecamy Voucher na sushi z dostawą do domu. Każdy miłośnik azjatyckiej kuchni z pewnością ucieszy się z możliwości ucztowania bez wychodzenia z domu!

#3 Voucher Otwarty na Detailing – AUTO SPA

Prawdziwa gratka dla posiadaczy aut, którzy opiekują się nimi ze szczególną troską i dbają o każdy najmniejszy szczegół. Voucher na Detailing Auta to oryginalny i niezwykle użyteczny prezent dla pasjonata motoryzacji. Zakres cenowy voucherów to od 100 do 1000 złotych. Zabiegi SPA dla aut dostępne są w różnych lokalizacjach w Polsce. I prezent na Dzień Chłopaka gotowy!

Jak wykorzystać Voucher Otwarty?

Kiedy obdarowana osoba posiada już voucher, wystarczy, że zarejestruje go na naszej stronie www. Na voucherze znajduje się unikalny kod, który należy wpisać w zakładce Rezerwacja. W kolejnym kroku obdarowanemu wyświetli się zestaw dostępnych w ramach vouchera atrakcji. Wystarczy wybrać wariant i zarezerwować dogodny termin. Voila, marzenie spełnione! Vouchery Otwarte są ważne aż przez 12 miesięcy od daty zakupu. To wystarczający czas, aby obdarowany wybrał dogodny dla siebie moment realizacji marzenia.

Dlaczego warto wybrać Voucher Otwarty na prezent?

Vouchery Otwarte to pomysłowe rozwiązanie zarówno dla osoby obdarowanej jak i tego, kto otrzymuje prezent. Rozwiązanie w postaci kwotowej karty podarunkowej do wykorzystania na tematyczny zestaw atrakcji gwarantuje obdarowanemu możliwość wyboru ulubionych zabiegów SPA, zakresu sprzątania i pielęgnacji auta czy preferowanej restauracji. Dla Ciebie jako osoby obdarowującej to gwarancja 100% zadowolenia obdarowanego. Wybierz Voucher Otwarty, pożegnaj widmo nietrafionych prezentów i podaruj radość ze spełnionego marzenia!