SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Motoryzacja
Pakiet VIP Extreme - przejazd autem sportowym
(3 opinie) od 1 499 zł od 749 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 66 dostępnych

Jakie tory są dostępne do jazdy szybkimi autami?

W Polsce znajdziesz kilkanaście profesjonalnych torów do doskonalenia swojej jazdy. Możesz więc wybrać tor specjalnie dla siebie – ze względu na długość, trudność trasy oraz lokalizacje. Największe tory znajdziesz w okolicach Poznania, Warszawy, Gdańska, Torunia, Lublina i Wrocławia. Dokładną mapę wszystkich torów znajdziesz na dedykowanej stronie. Znajdziesz tam długości tras, rodzaj nawierzchni, wizualizację torów z rzutem z lotu ptaka, oraz krótki opis każdego z toru. 

Jakie auta mogę testować?

Nasza motoryzacyjna oferta jest szeroka, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najchętniej wybieranym supersamochodem jest Lamborghini Gallardo. Tuż za nim popularność zyskuje jazda Subartu Impreza STI oraz Ferrari Italia. Nie zabraknie również samochodów rajdowych, które dostarczają niesamowitych emocji. Dla wszystkich, którzy marzą o karierze w Formule 1, dostępne są wyjątkowe pojazdy jak KTM X-Bow, bolid Ariel Atom oraz Formułą JEDI.

Rozumiemy, że przy takim wyborze ciężko zdecydować się na jedno auto. W końcu każde niesie niepowtarzalne doznania! Aby porównać kilka fur, przygotowaliśmy również pojedynki, w których możesz przetestować 2 lub więcej aut. Zamiast zastanawiać się, który samochód bardziej Ci pasuje… wybierz bitwę, w której będziesz mógł porównać obie maszyny.

Co oznacza jazda co-drive?

W przejażdżkach szybkimi autami dostępne są 3 opcje:

  • jazda po torze w roli kierowcy
  • jazda ulicami miasta
  • jazda co-drive

Co oznacza jednak opcja pod tajemniczą nazwą co-drive? Nic innego jak jazdę w fotelu pasażera. Za kierownicą samochodu zasiada wtedy doświadczony kierowca, z reguły kierowca rajdowy. Do takiej atrakcji nie musisz mieć prawa jazdy ani innych uprawnień! Jeżeli zastanawiasz się, jak będzie wyglądała jazda konkretnym autem, możesz sprawdzić w zakładce „Szczegóły” przy wybranym wariancie.

Jazda po torze na prezent – czy to dobry wybór?

Czy podarowanie w prezencie niezapomniane emocje za kierownicą jednej z motoryzacyjnych perełek to dobry pomysł? Jeżeli w krwi obdarowanego płynie motoryzacyjna żyłka to z pewnością! To idealny pomysł na prezent dla chłopaka na urodziny. Kobiety również kochają prędkość – sprezentuj voucher na jazdę swojej żonie na Boże Narodzenie. Przekonasz się, czym jest prawdziwy i szczery uśmiech na widok wymarzonego prezentu ;)

Jeżeli planujesz niespodziankę z okazji urodzin bliskiej osobie, możesz umówić jazdę po torze według kalendarza imprez motoryzacyjnych w poszczególnych lokalizacjach. Przeżyj przygodę za kierownicą motoryzacyjnej bestii!

Przejażdżka super autami jest idealną formą integracji w zespole. Testowaliśmy szybkie auta z naszym Dream Teamem, a relację z tego wydarzenia możesz przeczytać na naszym blogu.