POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 184 dostępnych

Prezent na imieniny dla żony – wspólnie spędzony czas

Nic tak nie wzmacnia związku, jak wspólnie spędzone chwile. Jeśli na co dzień oboje macie dużo pracy, całe dnie spędzacie poza domem, a widujecie się tylko wieczorami, z okazji imienin żony zorganizuj romantyczny wyjazd we dwoje. Może to być weekend spędzony hotelu w mieście lub poza nim, podczas którego otworzycie szampana, popływacie kajakami albo spędzicie czas w saunie. Ale czasem wystarczy pełna smakowych doznać kolacja zjedzona w ciemności, która poza wykwintnymi daniami zapewni wam również mnóstwo radości i zaskoczeń.

Prezent na imieniny dla żony, która kocha podróże

Jeśli Twoja ukochana uwielbia podróże, z okazji imienin zabierz ją do jednego z polskich miast i razem odkryjcie jego uroki podczas weekendowego wypadu pełnego niezapomnianych przeżyć. W Katalogu Marzeń znajdzie się również prezent imieninowy dla żony, która marzy, aby spędzić więcej czasu z całą rodziną. Wyprawa na Farmę Iluzji to połączenie świetnej zabawy z rodzinnymi chwilami, o które w pędzącym świecie czasem bywa naprawdę trudno. Każdy z naszych upominków na imieniny dla żony zaskoczy ją i sprawi, że ten wyjątkowy dzień zapadnie solenizantce w pamięć naprawdę na długo.

Podarunek dla żony z okazji imienin – ekstremalne przeżycia

Jeżeli Twoja druga połówka chciałaby przeżyć coś naprawdę ekstremalnego, jako prezent na imieniny możesz się śmiało zdecydować na skok na bungee albo ze spadochronem. Pęd powietrza i zawrotna wysokość sprawiają, że krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach, a łomot serca jest słyszalny naprawdę z daleka. Wybierając imieninowy upominek dla żony, która uwielbia adrenalinę, warto postawić na niestandardowe prezenty. Lot motoparalotnią z filmowaniem zapewni nie tylko wyjątkowe przeżycia estetyczne, ale również pozwoli poczuć się lekkim jak piórko. Widok ziemi z takiej wysokości robi naprawdę duże wrażenie, szczególnie warto wybrać się więc w miejsce pełne dzikiej przyrody, jak ujście Warty. Ale jeśli Twoja żona chciałaby dostać coś jeszcze bardziej szalonego – możesz wzbogacić ten przelot o liczne akrobacje wykonywane w asyście profesjonalnego instruktora. Gwarantujemy, że tych kilkudziesięciu minut solenizantka nie zapomni jeszcze długo i kto wie, może dzięki Tobie odkryje całkiem nową pasję?

Upominki imieninowe dla żony – pakiety pełne emocji

Twoja małżonka uwielbia niespodzianki, a jednocześnie lubi sama podejmować decyzje? – również mamy rozwiązanie. Aby rzeczywiście ją zaskoczyć, a przy okazji pozostawić ostateczną możliwość wyboru, z okazji imienin wręcz jej jeden z naszych Pakietów Przyjemności. Chwile przyjemności zapewnią m.in. możliwość przejazdu quadem i wizytę w SPA, wśród marzeń dla niej znajdzie się zabieg w salonie piękności i kurs fotograficzny, a wybierając emocje w jednym z najpiękniejszych polskich miast, nie tylko zagwarantujesz żonie wyjątkowe atrakcje, ale również swoim prezentem na imieniny dasz jej szansę na udział w wyjątkowej podróży.

Więcej inspiracji na upominek imieninowy dla żony

Co Twoja żona wybrałaby na swój prezent imieninowy? Spytaliśmy kobiet o zdanie, które prezenty najbardziej by je ucieszyły, a wyniki możesz zobaczyć w artykule 5 Sprawdzonych Pomysłów na Prezent Dla Niej.