PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Legnica
Off Road 4x4 | Legnica (8 opinii) 675 zł 608 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Ostre strzelanie - Legnica
PROMOCJA
BESTSELLER
Jazda quadem - Legnica
Jazda quadem | Legnica (9 opinii) 359 zł 323 zł
PROMOCJA
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie - Legnica
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 453 dostępnych

Propozycje prezentów z Legnicy, które zadowolą fanów „czterech kółek”

Masz wśród swoich bliskich lub znajomych prawdziwych miłośników warkotu silnika i zapachu palonej gumy? Ekonomiczna zmiana biegów nie ma przed nimi tajemnic, a tematy związane z niewielkim poziomem spalania towarzyszą niemal każdej Waszej rozmowie? Jeśli na choć jedno z tych pytań padła twierdząca odpowiedź, idealnym prezentem z Legnicy dla takiej osoby będzie voucher na moto-atrakcje.

Off Road 4x4 to propozycja dla osób, które chciałyby przeżyć za kierownicą niezapomnianą przygodę. Natura na wyciągnięcie ręki, dzikie trasy, prowadzące przez najbardziej wymagające tereny Równiny Legnickiej… Czy trzeba mówić coś więcej? Możliwość wzięcia udziału w off roadzie 4x4 w Legnicy to świetna propozycja zarówno dla siostry, która uwielbia adrenalinę, jak i dziadka marzącego o emocjach.

Innym pomysłem na motoryzacyjny prezent będzie kurs bezpiecznej jazdy w Legnicy. Co zrobić, aby nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach czuć się „za kółkiem” pewnie i bezpiecznie? Na to i wiele innych pytań odpowie doświadczony instruktor jazdy. Po szkoleniu teoretycznym nadejdzie czas na wykorzystanie nowej wiedzy w praktyce. Będzie się działo!

Sposoby na relaks w Legnicy

Na Dolnym Śląsku można też wspaniale odpocząć, a wszystko dzięki sesji floatingu w salonie Float Lubin. Kilkadziesiąt minut się na powierzchni wodny odciąża kręgosłup i pozwala złapać głębszy oddech. Specjalnie zaprojektowana kapsuła odpływowa tłumi dźwięki, dzięki czemu obdarowana takim prezentem z Legnicy osoba może naprawdę „odciąć się” od świata unoszenia zewnętrznego.

Po wypoczynku przyjdzie natomiast czas na udział w sesji zdjęciowej połączonej z metamorfozą w Legnicy. Wręcz mamie albo przyjaciółce voucher fotograficzny i pozwól im poczuć się wyjątkowo. Z pomocą stylisty odkryją swoje wewnętrzne piękno i podkreślą widocznym gołym okiem urodę.

Efekty metamorfozy zostaną uwiecznione podczas spotkania w studio fotograficznym. Sesja zdjęciowa będzie szansą na znalezienie czasu dla siebie i skupienie się na własnych potrzebach.

Prezenty z Legnicy dla dwojga

Jazda quadem dla dwojga w Legnicy po legnickich bezdrożach to propozycja dla tych, którzy marzą o wielkiej przygodzie. Wspólna wyprawa w nieznane jeszcze bardziej zbliży do siebie obdarowanych, a także da im okazję na nadrobienie traconych w codziennym pędzie chwil.

Tym, którzy chcieliby wspólnie odwiedzić nieco dalsze krainy, z pewnością spodoba się voucher na wieczór japoński w restauracji Koku Sushi. Sushi to niepowtarzalna kompozycja smaków i aromatów, która od dekad podbija kubki smakowe smakosz na całym świecie. Dzięki prezentowi z Legnicy w postaci zaproszenia do restauracji, Twoi bliscy będą mogli przekonać się o fenomenie tego dania na własnej skórze!