BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 118 dostępnych

40 lat po ślubie…

Jak śpiewał Andrzej Rosiewicz „czterdzieści lat minęło jak jeden dzień”… W rytmie tej piosenki możemy wejść w kolejną rocznicę związku, głośno oznajmiając światu, że nasza druga połowa jest dla nas niezmiennie ważna. Chcemy podkreślić, jak istotną rolę w naszym życiu spełnił oraz powiedzieć „Kocham Cię” w sposób, który zapamięta na długo. W ciągu 40 lat wyznawaliście sobie miłość dziesiątki tysięcy razy… jak więc przekazać te dwa, proste słowa, aby przekazać ich wartość? Z pomocą przychodzą prezenty na rocznicę, które będą idealnym uzupełnieniem 40 rocznicy.

Co kupić na 40-stą rocznicę ślubu?

Przez te wszystkie lata podarowaliście sobie wiele prezentów. Znacie się jak łyse konie, więc trudno jest się już zaskoczyć prezentem, którego nie będziecie mogli przewidzieć. Praktyczne prezenty możemy odsunąć więc na bok – 40 rocznicę powinniśmy obchodzić hucznie, w końcu jest to powód to wielkiego świętowania! Aby ułatwić wybór prezentu dla partnera na czterdziestą rocznicę, proponujemy kilka sprawdzonych pomysłów:

#1 Podwójny bilet do teatru: Wspólne wyjście do teatru może być wspaniałą okazją, aby powspominać chwile młodości. Teatr to ponadczasowe miejsce, a randka z widokiem na jego deski z pewnością jest romantyczna.

#2 Lot widokowy nad Tatrami we dwoje: Sam lot awionetką to wspaniałe przeżycie, jednak jest coś, co zachwyci Was bardziej – widok z pokładowego okna. Panorama Tatr widziana z perspektywy ptaka to finezyjne połączenie majestatycznych gór i delikatnych zejść. Problemy widziane z wysokości ponad 400 metrów wydają się zupełnie nieistotne. Podziwianie piękna natury zbliży Was jeszcze bardziej.

Co kupić rodzicom na 40-stą rocznicę ślubu?

A co przygotować rodzicom na rocznicę? Jesteśmy tak bardzo wdzięczni za ich opiekę, miłość i ciepło, którym nas otaczali. 40 rocznica ślubu naszych rodziców to wydarzenie, z którego powinniśmy być dumni! Oto kilka pomysłów na prezenty z tej okazji:

#1 Weekend we dwoje: Rodzice często wyrzekali się swoich przyjemności, aby uszczęśliwić swoje dzieci. Ich rocznica ślubu będzie więc idealną okazją, aby się odwdzięczyć i podarować voucher na wycieczkę. Na podróże i spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno!

#2 Lot balonem dla dwojga: Przelot balonem to coś, co każdy powinien spróbować w życiu choć jeden raz! Przyjemny wiatr na twarzy oraz rozciągające się widoki robią wrażenie. To marzenie wielu fanów latania, ale również okazja dla tych, którzy nie są przekonani do lotów – balon jest całkowicie bezpieczny, a podczas lotu uczestnicy delikatnie pływają wśród obłoków.

Więcej inspiracji na prezenty na rubinowe gody

Prezent na wyjątkowe okazje powinien płynąć z serca. Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy Ci wybór prezentu, a jeśli potrzebujesz rady – zadzwoń do nas! Odpowiemy na każde Twoje pytanie i postaramy się wybrać wymarzony upominek na 40 rocznicę!