POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 146 dostępnych

Jaki prezent dla przyjaciela na Mikołajki?

Dla miłośnika dobrej kuchni doskonale sprawdzi się kurs baristy lub Pakiet Kulinarne Przyjemności. Fan sportu będzie mógł spróbować swoich sił w parku trampolin albo na skuterze wodnym, a świetnym prezentem na Mikołajki dla kolegi, który jest fanem ekstremalnych wrażeń, będzie ostre strzelanie.

Prezent na Mikołajki dla kolegi, który jest fanem przygód i zagadek

Jeśli twój przyjaciel to prawdziwy Sherlock Holmes, jako prezent na Mikołajki podaruj mu voucher pełen zagadek. Wizyta w Escape Roomie to kilkadziesiąt minut, w ciągu których on musi odnaleźć wskazówki i rozwiązać niełatwe zadania. Wszystko po to, aby przed upływem przeznaczonego na to czasu wydostać się z pokoju. Poszukiwaczy przygód z pewnością ucieszy również wizyta w Krainie Wygasłych Wulkanów. Geocaching to rozrywka pełna niespodziewanych zwrotów akcji, której głównym celem jest odnalezienie, ukrytych wcześniej przez innych zawodników, przedmiotów. Łatwe? Tylko pozornie! A jeżeli Twój przyjaciel jest urodzonym strategiem, z pewnością spodoba mu się rozgrywka w bilard z profesjonalistą. Ta gra wymaga nie tylko znajomości zasad i umiejętności przewidywania kolejnego ruchu przeciwnika, ale także naprawdę stalowych nerwów.

Mikołajkowy upominek dla przyjaciela, marzącego o własnych „czterech kółkach”

Wycie silnika, tumany kurzu i kłęb spalin... Dla twojego kolegi to wymarzona sytuacja? Jeżeli tak, jako prezent na Mikołajki dla przyjaciela wybierz przejazd jednym z najszybszych i najnowocześniejszych samochodów świata. Rozgrzane do czerwoności Ferrari, wyprodukowane w słonecznej Italii Lamborghini, a może legendarna Tesla? W każdym z tych aut, twój przyjaciel znajdzie kilkaset koni mechanicznych pod maską i najlepsze wyposażenie, jakie mógłby sobie wyobrazić. Wystarczy nacisnąć pedał gazu, aby móc cieszyć się naprawdę dużą prędkością i przyjemnością jazdy. Dla miłośników ekstremalnej motoryzacji doskonałym prezentem na Mikołajki może się okazać prowadzenie czołgu. Powiększamy gabaryty, zamieniamy opony na gąsienice i już – żaden teren nie będzie miał tajemnic przed twoim kolegą.

Prezent dla przyjaciela na Mikołajki – podniebna przygoda

Kto z nas nie marzy o lataniu? Wybierając prezent ma Mikołajki dla przyjaciela, warto o tym pamiętać. Wszystkich, którzy chcieliby, choć na moment unieść się w przestworza, z pewnością ucieszy wizyta w parku linowym. Fanów podniebnych podróży warto obdarować również voucherem na lot szybowcem lub samolotem VIP. Skrojonym na marę prezentem dla przyjaciela, któremu chcemy dodać skrzydeł, jest również lot samolotem nad trójmiastem. Gdańskie żurawie czy sopockie molo oglądane z lotu ptaka wyglądają naprawdę wyjątkowo!

A jeżeli Twój kolega jest dodatkowo fanem sportów ekstremalnych, z okazji Mikołajek podaruj mu lot paralotnią pełen akrobacji. Kilkanaście minut podróży w przestworzach zostanie dodatkowo sfilmowane i będzie najlepszą pamiątką.

Prezent na Mikołajki do 100 złotych? Sprawdź w artykule na naszym blogu, jakie prezenty w tym budżecie wybraliby Twoich bliskich?