BESTSELLER
Lot szybowcem
(858 opinii) 199 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1914 opinii) 179 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(117 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(660 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(380 opinii) 799 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(878 opinii) 79 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(272 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(433 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(718 opinii) 189 zł
BESTSELLER
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Symulator lotu
(314 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(239 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(33 opinii) od 599 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
Degustacja whisky
(319 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Escape room
(345 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(317 opinii) od 35 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina - 104 kina do wyboru
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
BESTSELLER
Lot motolotnią
(276 opinii) 189 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Kurs Kiperski - Degustacja Piwa i piwnych przekąsek
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem
BESTSELLER
Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości
BESTSELLER
Pierwszy kurs pilotażu
(275 opinii) od 349 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
Wieczór w teatrze
(46 opinii) od 50 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 153 dostępnych

Jaki prezent dla przyjaciela na Mikołajki?

Dla miłośnika dobrej kuchni doskonale sprawdzi się kurs baristy lub Pakiet Kulinarne Przyjemności. Fan sportu będzie mógł spróbować swoich sił w parku trampolin albo na skuterze wodnym, a świetnym prezentem na Mikołajki dla kolegi, który jest fanem ekstremalnych wrażeń, będzie ostre strzelanie.

Prezent na Mikołajki dla kolegi, który jest fanem przygód i zagadek

Jeśli twój przyjaciel to prawdziwy Sherlock Holmes, jako prezent na Mikołajki podaruj mu voucher pełen zagadek. Wizyta w Escape Roomie to kilkadziesiąt minut, w ciągu których on musi odnaleźć wskazówki i rozwiązać niełatwe zadania. Wszystko po to, aby przed upływem przeznaczonego na to czasu wydostać się z pokoju. Poszukiwaczy przygód z pewnością ucieszy również wizyta w Krainie Wygasłych Wulkanów. Geocaching to rozrywka pełna niespodziewanych zwrotów akcji, której głównym celem jest odnalezienie, ukrytych wcześniej przez innych zawodników, przedmiotów. Łatwe? Tylko pozornie! A jeżeli Twój przyjaciel jest urodzonym strategiem, z pewnością spodoba mu się rozgrywka w bilard z profesjonalistą. Ta gra wymaga nie tylko znajomości zasad i umiejętności przewidywania kolejnego ruchu przeciwnika, ale także naprawdę stalowych nerwów.

Mikołajkowy upominek dla przyjaciela, marzącego o własnych „czterech kółkach”

Wycie silnika, tumany kurzu i kłęb spalin... Dla twojego kolegi to wymarzona sytuacja? Jeżeli tak, jako prezent na Mikołajki dla przyjaciela wybierz przejazd jednym z najszybszych i najnowocześniejszych samochodów świata. Rozgrzane do czerwoności Ferrari, wyprodukowane w słonecznej Italii Lamborghini, a może legendarna Tesla? W każdym z tych aut, twój przyjaciel znajdzie kilkaset koni mechanicznych pod maską i najlepsze wyposażenie, jakie mógłby sobie wyobrazić. Wystarczy nacisnąć pedał gazu, aby móc cieszyć się naprawdę dużą prędkością i przyjemnością jazdy. Dla miłośników ekstremalnej motoryzacji doskonałym prezentem na Mikołajki może się okazać prowadzenie czołgu. Powiększamy gabaryty, zamieniamy opony na gąsienice i już – żaden teren nie będzie miał tajemnic przed twoim kolegą.

Prezent dla przyjaciela na Mikołajki – podniebna przygoda

Kto z nas nie marzy o lataniu? Wybierając prezent ma Mikołajki dla przyjaciela, warto o tym pamiętać. Wszystkich, którzy chcieliby, choć na moment unieść się w przestworza, z pewnością ucieszy wizyta w parku linowym. Fanów podniebnych podróży warto obdarować również voucherem na lot szybowcem lub samolotem VIP. Skrojonym na marę prezentem dla przyjaciela, któremu chcemy dodać skrzydeł, jest również lot samolotem nad trójmiastem. Gdańskie żurawie czy sopockie molo oglądane z lotu ptaka wyglądają naprawdę wyjątkowo!

A jeżeli Twój kolega jest dodatkowo fanem sportów ekstremalnych, z okazji Mikołajek podaruj mu lot paralotnią pełen akrobacji. Kilkanaście minut podróży w przestworzach zostanie dodatkowo sfilmowane i będzie najlepszą pamiątką.

Prezent na Mikołajki do 100 złotych? Sprawdź w artykule na naszym blogu, jakie prezenty w tym budżecie wybraliby Twoich bliskich?