POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 258 dostępnych

Pomysł na prezent dla rodziców

Podjęcie decyzji, co podarować rodzicom, nie zawsze przychodzi łatwo. Podajemy więc kilka sprawdzonych propozycji na upominki dla mamy i taty:

Praktyczny prezent dla rodziców

Jeżeli Twoi rodzice mają odrobinę czasu na nową aktywność… podaruj im prezent, który będzie praktyczny. Co proponujemy? Warsztaty ceramiczne to idealny upominek, dla osób, które są ciekawe świata i nowych aktywności. Jak ze zwykłej gliny stworzyć przepiękne naczynia, które będą wspaniałym uzupełnieniem domowego wystroju? Odpowiedź na to pytanie Twoi rodzice odnajdą podczas kursu ceramicznego, gdzie wspólnie z instruktorem stworzą ceramiczne cuda. Twoi rodzicie nie wyobrażają sobie dnia bez dobrej książki? Praktycznym prezentem, który z pewnością ich ucieszy, będzie dostęp do ebooków i audiobooków. Papierowe książki nie będą już zalegały na szafkach, a dzięki wstępowi do świata książek Twoi rodzice będę mogli czytać wszystkie książki, na które będą mieli ochotę.

Wspólny prezent dla rodziców

Poszukujesz prezentu dla rodziców, który będą mogli zrealizować wspólnie? Zobacz atrakcje, które rodzice będą mogli cieszyć się w duecie. Najlepszym prezentem oraz tym najchętniej wybieranym jest masaż relaksacyjny dla dwojga. Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Rodzice mają dużo obowiązków i wiele jest na ich głowie, dlatego masaż może okazać się zbawiennym rozwiązaniem. Możesz również podarować droższy prezent dla rodziców, łącząc ze sobą dwie atrakcje – kolację w ciemności, a po niej wieczór w teatrze dla dwojga. Takie połączenie z pewnością ucieszy mamę i tatę, którzy kochają sztukę i dobre jedzenie.

Jaki prezent dla rodziców? Niezapomniany!

Wiesz już, co spodoba się Twoim rodzicom? Emocje, które przypomną im o tym, że prezenty materialne nie przynoszą tak wiele dobrych wspomnień. Czy Twoi rodzice pamiętają o zestawie kosmetyków, który podarowałeś im w ubiegłoroczną Gwiazdkę? Z pewnością zapamiętają jednak emocje, jakie będą towarzyszyć im podczas kolacji w ciemności, gdy poczują się znowu nastolatkami. Wspaniałym prezentem, który możesz podarować swoim rodzicom, jest czas. Ten wspólnie spędzony oraz ten tylko dla siebie.

Szukasz prezentów dla rodziców na Boże Narodzenie? Sprawdź nasze propozycje na upominki, które sprawdzą się na Gwiazdkę.

Potrzebujesz więcej inspiracji na prezenty dla rodziców? Zobacz artykuł "Co na Prezent dla Mamy" i "Prezent dla Taty, Który ma już Wszystko" po więcej pomysłów na prezenty dla rodziców.