POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 98 dostępnych

Co kupić Rodzicom na Święta Bożego Narodzenia?

Mamy setki pomysłów na prezenty świąteczne dla Rodziców. Sam zdecyduj, czy wolisz podarować Rodzicom na Święta upragnione chwile relaksu, czy bardziej ucieszą się z zupełnie szalonego prezentu. Może dzięki Tobie zrobią coś po raz pierwszy? Podsuwamy Ci kilka propozycji, które na pewno trafią w gusta Twoich rodziców!

#1 Kolacja w ciemności – Dzisiaj każda wspólnie spędzona chwila jest na wagę złota. Kolacja w ciemności to nie tylko miło spędzony wieczór. W restauracji obsługują niewidomi kelnerzy – kolacja jest wspaniałą lekcją tolerancji i skłania do refleksji. Twoi Rodzice na pewno to docenią!

#2 SPA dla dwojga – Twoi Rodzice marzą o chwili błogiego relaksu? SPA dla dwojga to pakiet, który pozwoli im odciąć się od codziennych obowiązków i wspólnie czerpać radość z odpoczynku. Podaruj im chwilę zapomnienia!

#3 Weekend SPA dla dwojga – Masz nieco większy budżet? Weekend SPA dla dwojga to nasz absolutny bestseller. Idealnie sprawdzi się jako prezent pod choinkę dla Rodziców, szczególnie po wyczerpującym okresie świątecznych przygotowań.

Prezenty pod choinkę dla Rodziców

Szukasz bardziej szalonych pomysłów na świąteczną niespodziankę dla Rodziców? Zaskocz ich zupełnie wyjątkowym prezentem. Tak oryginalnej niespodzianki na pewno nie zrobi im nikt inny!

#4 Poznaj strzelanie dla dwojga – A może wizyta na strzelnicy? Strzelanie dla dwojga to świetny pomysł na oryginalną randkę. Kto z Twoich Rodziców ma lepszą celność? Zrobią razem coś nowego!

#5 Lot balonem dla dwojga – Nasi Marzyciele zakochali się w tej atrakcji! Lot balonem dla dwojga to wspaniała przygoda, którą po prostu trzeba przeżyć. Wrażenia są nie do opisania! Podaruj swoim Rodzicom na Święta romantyczne bujanie w chmurach :)

#6 Skok ze spadochronem dla dwojga – Jak szaleć, to szaleć! Twoi Rodzice spełniają odważne marzenia, ale skok ze spadochronem ciągle czeka na swoją kolej? Wykorzystaj Święta Bożego Narodzenia i podaruj im prezent, którego nie zapomną do końca życia. Razem skoczą ze spadochronem!