PROMOCJA
BESTSELLER
Off Road 4x4 - Olsztyn
Off Road 4x4 | Olsztyn 499 zł 449 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN - Olsztyn (Amari SPA)
PROMOCJA
BESTSELLER
Poznaj strzelanie - Olsztyn
PROMOCJA
BESTSELLER
Ostre strzelanie - Olsztyn
PROMOCJA
BESTSELLER
Degustacja whisky - Olsztyn
PROMOCJA
BESTSELLER
Degustacja whisky - Olsztyn (premium)
PROMOCJA
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem - Olsztyn
PROMOCJA
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie - Olsztyn
PROMOCJA
Poznaj nurkowanie - Olsztyn
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 436 dostępnych

Pakiety Marzeń – prezenty z Olsztyna pełne niespodzianek

Najlepszy prezent to niespodzianka, która pozwoli obdarowanej w ten sposób osobie spełnić jedno z najskrytszych marzeń. Taką szansę dają vouchery z Katalogu Marzeń. Są doskonałym pomysłem na upominek z okazji świtą Bożego Narodzenia albo imienin i to dla osób w każdym wieku. Swoim najbliższym podaruj na przykład Pakiet Marzeń w Olsztynie, pełen najbardziej szalonych pomysłów na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną albo samemu.

W każdej z tych sytuacji nadarzy się okazja do przekroczenia własnych granic i spróbowania czegoś całkiem nowego. Taki prezent z Olsztyna umożliwia na przykład stworzenie własnego, w pełni zindywidualizowanego planera na nadchodzący rok. Z pewnością ucieszy się z niego każdy, kto ceni sobie porządek i ład, a wszystkie najważniejsze plany i informacje lubi umieszczać na kartkach kalendarza książkowego. Taki prezent z Olsztyna to zatem pamiątka na lata!

Coś dla dwojga – prezenty z Olsztyna dla par

Szukasz pomysłu na niezapomnianą randkę z okazji rocznicy związku, ślubu albo Walentynek? W takim razie udaj się z ukochaną osobą do Olsztyna! W tym mieście na pewno nie zabraknie pomysłów na wspólne spędzenie czasu. Gokarty we dwoje w Olsztynie to propozycja dla par ceniących sobie niestandardowe atrakcje i lubiących współzawodnictwo. Odrobina zdrowej rywalizacji doskonale scala związek, a emocje przeżyte na torze gokartowym i za kierownicą tej niewielkiej, ale wyjątkowo szybkiej i zwrotnej maszyny z pewnością na długo pozostaną w pamięci małych i dużych fanów motoryzacji.

Dla ceniących spokój i tradycję, w internetowym sklepie z prezentami z Olsztyna mamy natomiast romantyczną kolację we dwoje. Jedna z najlepszych restauracji w mieście to doskonałe miejscu na spędzenie wieczoru z bliską osobą, a podczas tych kilku godzin z pewnością nie zabraknie czasu na niekończące się rozmowy. Szefowie kuchni zadbają, aby kubki smakowe zakochanych zostały podbite, a zaproponowane przez nich dania goście z pewnością zapragną odtworzyć w domu. Taki prezent z Olsztyna to świetny pomysł dla rodziców lub dziadków.

Ekscytujące prezenty z Olsztyna

Odrobina adrenaliny i zimna krew – oto mieszanka wybuchowa, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Właśnie taki mix zapewni wizyta na strzelnicy w Olsztynie. Bez względu na to, czy wybierzesz pierwszą lekcję pod nazwą „Poznaj strzelanie w Olsztynie”, czy nieco bardziej zaawansowaną „Przygodę na strzelnicy”, ten prezent z Olsztyna dla brata lub przyjaciela zagwarantuje im kilkadziesiąt minut świetnej zabawy i niemałych emocji.

Jazda bolidem Ariel Atom to zaś pomysł na prezent z Olsztyna dla tych, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi na samochodowy zawrót głowy. Wykorzystaj voucher z Katalogu Marzeń i sprawdź, czy wystarczy cierpliwości i zimniej krwi, aby zapanować nad jednym z najszybszych samochodów dostępnych na rynku!

Ślubne prezenty z Olsztynem w roli głównej

Dzień ślubu powinien być momentem w życiu, który pozostanie w pamięci Pary Młodej do końca życia. Początek nowej drogi, bliskość przyjaciół i krewnych, podniosły nastrój… Oto co czeka na nowożeńców. Spraw, aby ślub stał się dla nich jeszcze bardziej wyjątkowy i podaruj im wyjątkowy prezent z Olsztyna. Weekend dla dwojga w Olsztynie to okazja do odkrycia nowego, wspólnego hobby, a dzięki wizycie dla dwojga w parku linowym, zakochani będą mogli popracować nad budowaniem tej wyjątkowej relacji, jaką jest małżeństwo i służyć sobie wzajemnie wsparciem w najbardziej niecodziennych warunkach. Radość z udanego przejścia poszczególnych tras linowych w parze liczy się podwójnie – gwarantujemy!

Prezenty dla chłopaka z Olsztyna

Wielu chłopaków marzy o tym, aby przez moment móc być niczym uwielbiani przez niego superbohaterowie. Z prezentami z Olsztyna to prostsze niż myślisz! Jazda Porche 911 to propozycja dla nieco starszych miłośników czterech kółek. Prezentem z Olsztyna dla młodszych chłopców może natomiast stać się strzelanie dla nastolatków w Olsztynie.